Apart VFA
Fot. mat. pras.
VIVA! photo awarda

Wyjątkowe nagrody dla laureatów VIVA! Photo Awards! Poznaj kolekcje marki Albert Riele

Te zegarki są naprawdę niezwykłe...

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 1 grudnia 2021 12:33
Apart VFA
Fot. mat. pras.

Kolejna edycja VIVA! Photo Awards rozstrzygnięta! Jury w składzie: dziennikarka i podróżniczka Martyna Wojciechowska, fotograf Tomasz Gudzowaty, blogerka Katarzyna Tusk, tancerz, choreograf i osobowość telewizyjna Michał Piróg, redaktor naczelna VIVY! Katarzyna Przybyszewska-Ortonowska oraz dyrektor artystyczny Edipresse Polska Marek Knap, wybrało laureatów. Ci zaś jako nagrodę otrzymali m.in. wyjątkowe zegarki marki Albert Riele.

Albert Riele wspiera utalentowanych

Laureaci konkursu VIVA! Photo Awards wybrali zegarki szwajcarskiej marki Albert Riele, liczącej sobie już 140 lat istnienia. Czasomierze Albert Riele, dostępne w salonach Apart oraz na apart.pl, redefiniują styl. Odważnie realizują doskonałe rozwiązania w świeżym, nowoczesnym duchu. Są odpowiedzią na pytanie, jak powinien wyglądać współczesny zegarek wyższej klasy.

Design czasomierzy Albert Riele to spotkanie tradycji, będącej swoistą miarą szyku, z pełną młodzieńczej energii wizją zdolnych projektantów. Do tego nuta przemyślanej ekstrawagancji, przejawiająca się akcentem detalu. Charakterystyczny i rozpoznawalny dla wzornictwa Albert Riele jest efekt absolutnej spójności, gdzie wszystkie elementy zegarka harmonizują ze sobą.

Kolekcje Albert Riele

Czasomierze Albert Riele są przypisane do pięciu kolekcji – każda z nich charakteryzuje się szwajcarską precyzją, dopracowanymi detalami oraz jest dopasowana do indywidualnych potrzeb.

Apart zegarki
Fot. mat. pras.

Zobacz zegarek Albert Riele Premiere!

Dla fanów klasyki idealna będzie linia Premiere, określająca naturę marki i wyznaczająca jej ambitny kierunek. W kolekcji znajdziemy zegarki o różnych funkcjach, w tym chronografy.

Apart zegarki
Fot. mat. pras.

Zobacz zegarek Albert Riele Concerto!

Bogactwo szczegółów i przemyślanych detali to kolekcja Concerto. Posiadacze zegarków z tej kolekcji zdecydowanie czują zadowolenie, porównywalne z delektowaniem się mistrzowskim wykonaniem ulubionej muzyki.

Apart zegarki
Fot. mat. pras.

Zobacz zegarek Albert Riele Gala!

Linia dedykowana kobietom - Gala – uosabia wszystkie ideały Albert Riele w łagodniejszej, pięknie sfeminizowanej postaci. Modele Gala wyrażają autentyczną, niewymuszoną elegancję. Dzięki dobrze pojętemu wzorniczemu umiarowi, naturalnie pasują do różnych stylizacji, tworząc aurę niedoścignionego powabu. 

Apart zegarki
Fot. mat. pras.

Zobacz zegarek Albert Riele Family 1881!

Family 1881 to kolekcja unikatowych, stylizowanych zegarków z dodatkowymi funkcjami, upamiętniająca powstanie marki Albert Riele. Każdy z modeli tej linii na swój wyjątkowy sposób pokazuje niezwykłe podejście marki do sztuki projektowania i produkowania czasomierzy. Aspekty te znajdują swoje odzwierciedlenie zarówno w wysublimowanym wzornictwie, jak i technicznej elegancji. W kolekcji szczególną uwagę zwracają modele kieszonkowe. Wybrane z nich są limitowane zaledwie do 135 sztuk w danej linii.

Apart zegarki
Fot. mat. pras.

Zobacz zegarek Albert Riele Challenger!

Modele z linii Challenger przeznaczone są zaś dla miłośników wody i sportów wodnych. Challengere to doskonałe zegarki do uprawiania aktywności wodnych, z optymalnym zestawem funkcji i wodoszczelnością aż do 500 metrów. I z bezbłędnym designem, którego nie powstydziliby się najbardziej wytrawni światowi pływacy! 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.