Motorola edge 30 fusion pantone viva magenta 2023
Fot. mat.prasowe
współpraca reklamowa

Viva Magenta! Kolor roku 2023 według Pantone w służbie technologii…

Motorola Edge 30 Fusion w specjalnej edycji zachwyca!

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 8 grudnia 2022 14:12
Motorola edge 30 fusion pantone viva magenta 2023
Fot. mat.prasowe

Kolor Roku Pantone jest wybierany na podstawie analizy globalnych trendów i tematów w ciągu roku i uwzględnia wszystkie aspekty społeczeństwa, od mody po marketing, media społecznościowe, a nawet politykę. Światowi eksperci w dziedzinie spójności i dokładności kolorów w Pantone Colour Institute ogłosili, że kolorem roku 2023 jest piękny, nasycony Viva Magenta. Ten mocny odcień, zakorzeniony w czerwieni z chłodnym niebieskim akcentem, inspirowany jest naturą, ale ujawnia wiele wymiarów świata i nowy sposób tworzenia. Ma podkreślać, jak zacierają się granice tego, co namacalne i cyfrowe, tworząc naszą własną hybrydową tożsamość. Viva Magenta symbolizuje tę relację, podkreślając, jak konsumenci używają elektroniki, aby wzmocnić swoje różne osobowości i rozwinąć swoją wielowymiarową autoekspresję. Nic więc dziwnego, że w ramach globalnie wyłącznej współpracy Motoroli z Pantone w kategorii smartfonów, słynny technologiczny brand sięgnął po Viva Magenta i wprowadził specjalną edycję smartfona motorola edge 30 fusion w kolorze roku 2023 Pantone.

Oprócz istniejącej współpracy Motoroli w kategorii smartfonów, jej spółka macierzysta Lenovo ogłasza również szersze globalne partnerstwo w kategorii technologii z firmą Pantone dla Koloru Roku 2023, wyłącznie dla komputerów i tabletów.

„Nasze ekskluzywne, globalne partnerstwo z Pantone w kategorii smartfonów przechodzi w kolejny etap będąc jedynym producentem smartfonów, który wprowadzi na rynek urządzenie w kolorze Pantone Colour of the Year 2023, umożliwiając konsumentom odkrywanie, tworzenie i przełamywanie granic dzięki technologii”, powiedział Ruben Castano, dyrektor wykonawczy ds. doświadczeń klientów i wzornictwa w firmie Motorola, należącej do Lenovo. „Ten kolor naprawdę odzwierciedla moment kulturowy, w którym się znajdujemy, i nie możemy się doczekać, aby wprowadzić ten mocny odcień do urządzeń motorola edge 30 fusion na całym świecie”.

Motorola edge 30 fusion pantone viva magenta 2023
Fot. mat.prasowe

Motorola edge 30 fusion pantone viva magenta 2023
Fot. mat.prasowe

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.