huawei-watch-3-elite
Fot. materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Ten zegarek ułatwi komunikację, zadba o zdrowie, a do tego pięknie wygląda

Huawei Watch 3 Elite to połączenie klasycznej elegancji i nowoczesnych funkcji

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 13 października 2021 13:11
huawei-watch-3-elite
Fot. materiały prasowe

Watch 3 Elite idealnie dopasuje się do ciebie. Nowy smartwatch Huawei nie tylko ma wszystkie funkcje, których oczekujesz od nowoczesnego urządzenia, ale jest też stylową ozdobą.

Chcesz odłożyć telefon, ale wciąż być w kontakcie ze światem? Dzięki usłudze eSIM na smartwatchu z serii Watch 3 możesz korzystać z tego samego numeru telefonu w smartfonie i w zegarku. Obsługa urządzenia jest niezwykle intuicyjna - połączenia odbiera i odrzuca się jednym ruchem ręki. Dodatkowo, w nagłych wypadkach, dzięki trybowi SOS, łatwo połączysz się z lokalnymi służbami ratunkowymi. Watch 3 wyposażony jest też w funkcje umożliwiające śledzenie informacji o taksówkach czy status lotu podczas podróży. Wszystko to bez konieczności wyjmowania smartfona.

huawei-watch-3-elite
Fot. materiały prasowe

Doskonała bateria

Watch 3 działa nawet do 2 tygodni na jednym ładowaniu w trybie ultra, a jeśli korzystasz z trybu smart (podczas korzystania z funkcji eSIM), pełne naładowanie wystarcza na trzy dni pracy. To dużo. Jeśli smartwatch się wyładuje, możesz go podładować bezprzewodowo – po zaledwie 10 minutach bateria naładuje się aż w 20% i urządzenie może pracować przez kolejnych kilka godzin.

Watch 3 Elite, czyli nowoczesna elegancja

Huawei Watch 3 już od kilku miesięcy jest w sprzedaży na pasku skórzanym lub polimerowym. Najnowszy model Elite możemy teraz nosić na eleganckiej bransolecie. Ten zegarek idealnie dopasuje się nawet do najbardziej wymagających stylizacji. Tarcza Watch 3 pokryta jest wysokiej jakości szkłem i ma zakrzywione krawędzie, dzięki czemu wygląda niezwykle designersko. Dzięki zastosowaniu nanopowłoki ochronnej wyświetlacz jest odporny na zarysowania i ślady odcisków palców. Obrotowa koronka nie tylko nawiązuje wyglądem do klasycznych czasomierzy, ale też umożliwia wygodne i precyzyjne powiększanie i pomniejszanie obrazów, sterowanie głośnością i wybieranie opcji menu. Spód koperty wykonany jest z przyjaznego dla skóry, gładkiego i ceramicznego materiału, który pomaga w stałym i dokładnym monitorowaniu tętna.

huawei-watch-3-elite
Fot. materiały prasowe

Dopasuj wygląd do okoliczności

Smartwatche serii Huawei Watch 3 mają szeroki wybór preinstalowanych tarcz – od klasycznych po nowoczesne, a także tarcz animowanych. Bez trudu dopasujesz więc wygląd swojego zegarka do okoliczności i do stylizacji. Jeśli masz ochotę, łatwo możesz stworzyć też swoje własne tarcze.

Prosta obsługa

System HarmonyOS zapewnia menu aplikacji oparte na motywie szachownicy, dzięki czemu odczytywanie informacji jest łatwe i wygodne. Jeśli uznasz, że funkcji jest za mało, to w serii Watch 3 znajdziesz też preinstalowany sklep z aplikacjami AppGallery, który umożliwia ściąganie dodatkowych usług.

Zdrowie i kondycja pod kontrolą

Z Huawei Watch 3 nie umknie ci żaden szczegół. Precyzyjny czujnik wykrywa temperaturę skóry na nadgarstku. Urządzenie obsługuje też ulepszoną technologię TruSeen™ 4.5, która całodobowo monitoruje puls i natlenienie krwi, a także poziom stresu i jakość snu. Uprawiasz sport? Smartwatch z serii Watch 3 doskonale motywuje do treningów. Obsługuje aż 100 trybów sportowych, w tym 19 profesjonalnych dyscyplin, 12 rodzajów aktywności na świeżym powietrzu oraz 7 treningów halowych. Urządzenie rejestruje kluczowe dane, takie jak czas trwania treningu, spalone kalorie, tętno, postęp ćwiczeń czy czas regeneracji.

huawei-watch-3-elite
Fot. materiały prasowe

Intuicyjna obsługa

Wystarczy przesunąć palcem w prawo na ekranie głównym, aby otworzyć Asystenta Huawei i uzyskać dostęp do powiadomień. Zobaczysz tu swoje bieżące zadania, w tym informacje o treningu, połączeniach, odtwarzanej muzyce i wiele więcej. Z Watch 3 nic ci nie umknie.

Materiał powstał z udziałem marki Huawei

TAGI #zegarki

Wideo

Od 35 lat jest szczęśliwym mężem; cieszy się, że synowie nie poszli w jego ślady. Mirosław Baka prywatnie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.