lodówka-haier-hb18fgsaaa
Fot. Mat.prasowe
VIVA! Tylko u nas

Ta lodówka zapobiega... rozwojowi bakterii!

Taki innowacyjny sprzęt powinien mieć każdy z nas!

Artykuł sponsorowany 20 czerwca 2020 10:25
lodówka-haier-hb18fgsaaa
Fot. Mat.prasowe

W zaledwie kilka tygodni zmieniło się wszystko wokół nas, także nasze nawyki zakupowe. Częściej kupujemy online, a wyjścia do sklepu planujemy dużo bardziej rozważnie. Jednocześnie, na każdym z etapów, zakupów czy gotowania, bardzo ważna pozostaje dla większości z nas kwestia zdrowia. Aby produkty spożywcze były jak najdłużej świeże, zachowały swój doskonały smak, aromat i wartości, musimy zadbać o ich odpowiednie przechowywanie. Z pomocą przychodzą innowacyjne technologie Fresher Techs od Haier. Lodówka HB18FGSAAA z linii French Door to funkcjonalność, styl i wygoda, ale przede wszystkim większe bezpieczeństwo dla zdrowia domowników dzięki systemowi antybakteryjnemu.

Duża pojemność oraz inteligenta regulacja temperatury i wilgotności

Im większą mamy rodzinę, tym większe są nasze potrzeby i przyda się lodówka, która im sprosta. Całkowita pojemność netto lodówki HB18FGSAAA wynosi aż 508 litrów! Dzięki temu pozwoli pomieścić zapasy, co najmniej na kilka dni dla całej rodziny, ograniczając tym samym do minimum potrzebę wychodzenia do sklepu. Dla zachowania świeżości produktów spożywczych lodówka Haier w inteligentny sposób steruje temperaturą w poszczególnych komorach. Znajdujące się na każdej półce czujniki Fresher Sensors stale monitorują temperaturę wewnątrz lodówki i kierują chłodne powietrze do tych jej części, w których jest ono potrzebne. Dzięki temu świeżo wstawione produkty szybko osiągają optymalną temperaturę. Cyrkulacja powietrza sprawia także, że jedzenie w lodówce nie przesiąka innymi zapachami.

lodówka-haier-hb18fgsaaa
Fot. Mat.prasowe

Przestrzeń wewnątrz lodówki Haier HB18FGSAAA została zaplanowana tak, aby różne rodzaje pożywienia miały idealne dla siebie środowisko przechowywania. Znajdziemy w niej zatem strefę DryZone, która jest stworzona z myślą o przechowywaniu mięsa, ryb i nabiału. MoistZone, o wilgotności 90%, idealnie sprawdzi się natomiast w przypadku owoców i warzyw. Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest także specjalna aluminiowa taca Fresher Pad przyspieszająca proces zamrażania. Wszystkie te rozwiązania pozwolą na dłużej cieszyć się świeżością i aromatem produktów!

Zdrowie oraz higiena w funkcjonalnej i eleganckiej obudowie

Na duży plus zasługuje niewątpliwie unikalna technologia ABT® wykorzystująca światło ultrafioletowe do ochrony przed namnażaniem się wewnątrz lodówki bakterii. Nie tylko pomaga zachować smak żywności, ale także poprawia higienę w jej wnętrzu oraz chroni nasze zdrowie. Dzięki niej produkty są świeże i możesz za każdym razem po nie sięgać bez żadnych obaw.

lodówka-haier-hb18fgsaaa
Fot. Mat.prasowe

Dopełnieniem jest funkcjonalna i elegancka obudowa, która z pewnością może być ozdobą każdej kuchni. Jej ergonomiczna, czterodrzwiowa konstrukcja z linii French Door sprawia, że dostęp do żywności jest dużo łatwiejszy i wygodniejszy. Bardzo praktyczne szuflady zamrażarki typu Easy Access zapewniają także dobrą widoczność zawartości. Ergonomiczna konstrukcja zapobiega wydostawaniu się zimnego powietrza przy otwieraniu, co przekłada się na realne oszczędności.

Maksymalna wydajność przy minimalnej konserwacji

Lodówka Haier HB18FGSAAA to także nowoczesna technologia chłodnicza charakteryzująca się cichą pracą i wysoką wydajnością energetyczną na poziomie A++. Zużywając mniej energii, nie tylko ponosimy mniejsze koszty, ale także dbamy o środowisko naturalne!

lodówka-haier-hb18fgsaaa
Fot. Mat.prasowe
Konserwacja lodówki Haier jest bardzo prosta, dzięki innowacyjnej technologii Haier, czyli Total No Frost, która zapobiega powstawaniu w chłodziarko-zamrażarce szronu. Co więcej, osłona Fresher Shield nie dopuszcza do przedostawania się powietrza do zamrażarki podczas odszraniania, w efekcie chroni zamrożoną żywność i zapobiega stratom energii. Dzięki temu odszranianie zamrażarki nie jest już potrzebne!

W tych trudnych czasach warto stawiać na innowacyjne technologie, które będę służyć przez wiele lat oraz zadbają o zdrowie i bezpieczeństwo całej rodziny.

Materiał powstał z udziałem marki Haier

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.