Samantha Jones
Fot. Getty Images
O tym się mówi!

Samantha Jones wróci w drugiej części And Just Like That?!

Podobno nie ma już wątpliwości

Aleksandra Frankowska 7 lipca 2022 14:27
Samantha Jones
Fot. Getty Images

Fani Seksu w Wielkim Mieście z niecierpliwością czekają na kolejny sezon kontynuacji serialu, czyli And Just Like That. Mimo fali krytyki, która spłynęła na dość infantylny scenariusz i zachowania przyjaciółek, sentyment wciąż pozostaje. Co jakiś czas ponownie pojawiają się pytania, czy do obsady wróci może Kim Cattrall, grająca Samanthę Jones. Jakie jest prawdopodobieństwo?

ZOBACZ TEŻ: Patronka singielek obchodzi dziś urodziny. Jaka jest naprawdę Sarah Jessica Parker?

Samantha Jones wróci do „And Just Like That”!

Showrunner serialu nie pozostawił złudzeń. W drugiej części And Just Like That Samantha Jones będzie ponownie obecna. Niestety nie będzie to obecność fizyczna. Postać wciąż będzie wymieniała wiadomości tekstowe z innymi bohaterkami serialu. W fabule ustalono scenariusz zgodnie z którym Samantha wyjechała do Londynu. Mówiło się również o konflikcie między przyjaciółkami z Manhattanu. Kiedy jednak zmarł Mr. Big, Samantha przesłała kwiaty i w późniejszych scenach była w kontakcie z Carrie. W najnowszych odcinkach jej obecność ma wyglądać dokładnie tak samo.

Kim Cattrall zapowiedziała, że nie wróci do obsady

Grająca rolę Samanthy Jones, Kim Cattrall już dawno zapowiedziała, że nie wróci do grania w serialu. Wpływ na to mają jej osobiste relacje z aktorkami, zwłaszcza z Sarah Jessicą Parker, z którą wdała się w konflikt. I chociaż grająca Carrie Bradshaw Parker już wielokrotnie wyciągała rękę do koleżanki z planu, ta wciąż pozostaje nieugięta i nie chce mieć z nią nic wspólnego

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Ile kosztowała tiulowa spódnica Carrie Bradshaw z serialu Seks w wielkim mieście? Ta cena was zaskoczy!

Kiedy premiera drugiej części „And Just Like That”?

Oficjalnej daty premiery jeszcze nie znamy, ale mówi się, że możemy spodziewać się jej latem 2023 roku. Pozostaje nam tylko czekać z niecierpliwością, bo zakończenie pierwszego sezonu sprawiło, że chcemy więcej. Tak, chociażby nawet z uwagi na sentyment. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.