smartwatch-garmin-venu-sq-music
Fot. Mat.prasowe
VIVA! Tylko u nas

Prezent doskonały

Smartwatch Garmin Venu Sq-Music!

Artykuł sponsorowany 5 grudnia 2020 09:32
smartwatch-garmin-venu-sq-music
Fot. Mat.prasowe

Marzysz o prezencie, który autentycznie sprawi radość obdarowanej osobie? A może szukasz czegoś wyjątkowego dla… siebie?:) Mamy coś idealnego! Mowa o smartwatchu Garmin Venu Sq-Music, który pozwoli obdarowanej osobie zadbać o zdrowie, dobrą formę w rytmie ulubionej muzyki! 

Prezent doskonały? Smatwatch Garmin Venu Sq-Music 

Smartwatch Garmin Venu Sq-Music to idealny podarunek pod choinkę zarówno dla mamy, taty, rodzeństwa czy partnera. Sprawdzi się dla osób aktywnych, jak i dla tych, którzy dopiero chcieliby zacząć się ruszać. Ucieszy także kogoś, kto jest tak zabiegany, że dotąd brakowało mu czasu i pomysłu, by zająć się własnym organizmem i jego potrzebami. Teraz to się na pewno zmieni! 

Smartwatch Venu Sq-Music Garmin to więcej niż zegarek

smartwatch-garmin-venu-sq-music
Fot. Mat.prasowe

Smartwatch Garmin Venu Sq – Music został wyposażony w jasny, kolorowy wyświetlacz z ekranem o przekątnej 1,3 cala. Na jednym ładowaniu potrafi pracować do 6 dni w trybie smartwatcha oraz do 14 godzin w trybie GPS. Jest dostępny w kolorach: piaskowy/różowe złoto, granat/złoto, zielony/szary i czarny/szary

Łączy codzienny styl z monitorowaniem stanu zdrowia i funkcjami treningowymi, aby zachęcić do aktywności fizycznej. Równocześnie umożliwia odbieranie powiadomień z telefonu, pozwala płacić zbliżeniowo, a nawet słuchać ulubionej muzyki! Jak to możliwe? 

Funkcje SMART 

smartwatch-garmin-venu-sq-music
Fot. Mat.prasowe

Umożliwia przechowywanie i słuchanie muzyki. Ulubione utwory i playlisty można pobierać bezpośrednio z własnego komputera czy smartfona lub z zewnętrznych serwisów streamingowych, takich jak Spotify, Amazon Music i Deezer. Twoja ulubiona muzyka i listy będą odtwarzane bezpośrednio w zegarku! Venu Sq-Music potrafi także mnóstwo innych rzeczy: powiadamia o przychodzących połączeniach i SMS-ach, wydarzeniach zapisanych w kalendarzu, a nawet postach na Facebooku czy Instagramie. Użytkownicy systemu Android mogą odpowiadać na wiadomości bezpośrednio z urządzenia. Dzięki funkcji Garmin Pay można za pomocą zegarka dokonywać płatności zbliżeniowych. Zegarek można personalizować, wybierając aplikacje, tarcze oraz ustawiając własne grafiki i widżety dostępne w sklepie Garmin Connect IQ. Jest kompatybilny z większością smartfonów, które są na rynku (tych z systemami Android oraz iOS).

Dla zdrowia

smartwatch-garmin-venu-sq-music
Fot. Mat.prasowe

Smartwach Garmin Venu Sq-Music monitoruje m.in. tętno, oddech, cykl miesiączkowy, nawodnienie, stres i o wiele więcej, w tym fazy snu. Dzięki innowacyjnej funkcji Body Battery można nawet kontrolować poziom rezerw energii, co pomaga w zaplanowaniu treningów, odpoczynku i snu. Smartwatch oferuje również zestawy ćwiczeń redukujących stres, ułatwiających zasypianie lub pomagających odzyskać równowagę i odprężenie. Po zakończonej sesji użytkownik otrzymuje podsumowanie swojej aktywności z informacją o tym, jak długo ćwiczył i jaki rezultat osiągnął, np. w jaki stopniu zredukował stres i jak zmieniło się jego tętno. Dane można przejrzeć na platformie Garmin Connect w postaci czytelnych wykresów. 

Osobisty trener

smartwatch-garmin-venu-sq-music
Fot. Mat.prasowe

Venu Sq-Music to także osobisty trener: ma ponad 20 wbudowanych aplikacji sportowych do ćwiczeń w pomieszczeniach i na zewnątrz. Wśród nich jest m.in. pilates, joga, trening siłowy, bieganie, pływanie na basenie i jazda na rowerze. Zegarek liczy także kroki wykonane w ciągu całego dnia, podsumowuje minuty intensywnej aktywności i spalone kalorie. Pomaga także w zaplanowaniu treningu: poza zestawami ćwiczeń, które już w nim są, można zainstalować dodatkowe, które pobiera się z platformy Garmin Connect oraz zaplanować własne. Obsługuje także darmowe plany treningów biegowych Garmin Coach, które przygotują użytkownika do startu w zawodach biegowych. Plany są dostosowane do wyznaczonego przez użytkownika celu oraz jego aktualnej kondycji. Co więcej, zegarek oferuje także porady trenera, które pomagają w zbudowaniu i utrzymaniu motywacji.

Dba o bezpieczeństwo

Ten smartwatch ma także coś, co zapewnia bezpieczeństwo: funkcję wykrywania incydentów zdrowotnych (np. podczas spacerów, biegów lub jazdy na rowerze), umożliwiającą natychmiastowe, automatyczne wysłanie informacji do wybranych wcześniej kontaktów alarmowych. Z kolei funkcja LiveTrack pozwala bliskim śledzić aktywność użytkownika na żywo, zapewniając mu (sobie także!) spokój ducha podczas treningów na świeżym powietrzu i zawodów. 

Cena: od 929 zł

Najlepszy prezent pod choinkę? Oczywiście smartwatch Venu Sq-Music od Garmin!

Materiał powstał z marką Garmin

TAGI #smartwatch

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.