Julia Garner zagra Madonnę w autobiograficznym 1
Fot. David Levenson/Getty Images, Timothy Norris/Getty Images
o tym się mówi

Powstaje film o życiu Madonny! Zagra ją Julia Garner. Kto wyreżyseruje obraz?

Zapowiada się niezwykła produkcja! Oto szczegóły…

Barbara Łubko 9 czerwca 2022 18:30
 Julia Garner zagra Madonnę w autobiograficznym 1
Fot. David Levenson/Getty Images, Timothy Norris/Getty Images

W 2020 roku ogłoszono, że powstanie biograficzny film o Madonnie, a jego reżyserką i zarazem współautorką scenariusza będzie sama gwiazda! Od początku wszyscy zastanawiali się, kto zagra rolę Madonny. Jak się okazuje choć casting do tej roli trwał długo, to Królowa Popu już podjęła decyzję. W Madonnę wcieli się młoda aktorka Julię Garner, która zasłynęła dzięki serialom „Ozark” i „Kim jest Anna?”.

Wiadomość jako pierwszy podał 7 czerwca magazyn Variety.  Poszukiwania trwały podobno wiele miesięcy, a castingi były wyczerpujące i obejmowały zarówno próby śpiewane, grę aktorską i intensywne, wielogodzinne sesje taneczne z Madonną i jej choreografem.

ZOBACZ TAKŻE: Madonna opublikowała odważne zdjęcia w wyzywającej bieliźnie!

Julia Garner, znana z serialów „Ozark” i „Kim jest Anna?” zagra Madonnę w nowym filmie

Julia Garner wcieli się w rolę Madonny, ale nie ustalono jeszcze obsady ról drugoplanowych. Na planie może się pojawić Julia Fox. W styczniu 2022 Madonna wywołała sensację, publikując na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z Julią Fox. Fotografię opatrzyła tajemniczym komentarzem: „Poszłam na kolację z Julią, żeby porozmawiać o moim filmie”.

CZYTAJ TEŻ: Córka Madonny Lourdes Leon debiutuje na Instagramie gorącym zdjęciem!

Kiedy rozpoczną się zdjęcia do filmu? Produkcja i jej kalendarz są trzymane w tajemnicy. Niewiele też wiadomo o obecnej wersji scenariusza, napisanego przez Madonnę i dramatopisarkę Erin Cressidę Wilson. Podobno jednak film ma zaczynać się od słynnej trasy koncertowej z 1990 roku „Blond Ambition”. To było wydarzenie, które odbiło się szerokim echem na świecie muzyki i mody.  

Julia Garner zagra Madonnę w autobiograficznym
Fot. David Levenson/Getty Images

Julia Garner wcieli się w rolę Madonny w filmie biograficznym o Królowej Popu.

Julia Garner zagra Madonnę w autobiograficznym 4
Fot. Timothy Norris/Getty Images

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.