Madonna
Fot. Materiały prasowe / Steven Klein
O TYM SIĘ MÓWI

Madonna opublikowała odważne zdjęcia w wyzywającej bieliźnie!

62-letnia gwiazda szokuje!

Paulina Filipowicz 29 marca 2021 14:31
Madonna
Fot. Materiały prasowe / Steven Klein

Madonna nie tylko przekraczała granice w muzyce, ale również od początku swojej kariery kreowała trendy. Choć trudno w to uwierzyć, Królowa Popu ma już dziś 62 lat! Nieprzerwanie od lat 80. należy do czołówki najpopularniejszych artystów muzycznych, ale również tych najbardziej kontrowersyjnych. Mimo upływu lat nic nie wskazuje na to, aby Madonna miała zamiar zrezygnować z kontrowersji. Jej najnowsze zdjęcie, jakie zamieściła na Instagramie, jest tego najlepszym dowodem.

Madonna opublikowała odważne zdjęcia w wyzywającej bieliźnie!

Madonna ma 62 lata i nadal walczy ze stereotypami. Nowa miłość gwiazdy popu to 27-letni tancerz, Ahlamalik Williams. Madonnę i jej ukochanego dzieli aż 35 lat różnicy! Nie jest to jednak zaskoczeniem, gdyż artystka od lat umawia się z młodszymi mężczyznami. Królowa popu od początków swojej kariery w branży muzycznej pokazywała w swoich teledyskach i podczas koncertów, co to znaczy seksualność i kontrowersja. Dziś również nie zamierz rezygnować ze swojego wizerunku.

Madonna opublikowała serię zdjęć, na których siedzi z rozchylonymi nogami w seksownej bieliźnie. Na sesji zrobionej w łazience 62-latka pręży się w wyzywającym zestawie, kusząco wpatrując się w obiektyw aparatu.

"A teraz pora na chwilę autorefleksji... Madame" - napisała pod wyzywającymi zdjęciami Madonna. 

Fani nie kryli zachwytu nad młodym wyglądem swojej idolki! Pochlebnie komentowali zarówno jej wysportowaną figurę, kontrowersyjną stylizację, jak i odwagę, za którą pokochały ją miliony fanów na całym świecie. A jak Wam podoba się nowy look Madonny?

TAGI #Madonna

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.