Madonna
Fot. Materiały prasowe / Steven Klein
O TYM SIĘ MÓWI

Madonna opublikowała odważne zdjęcia w wyzywającej bieliźnie!

62-letnia gwiazda szokuje!

Paulina Filipowicz 29 marca 2021 14:31
Madonna
Fot. Materiały prasowe / Steven Klein

Madonna nie tylko przekraczała granice w muzyce, ale również od początku swojej kariery kreowała trendy. Choć trudno w to uwierzyć, Królowa Popu ma już dziś 62 lat! Nieprzerwanie od lat 80. należy do czołówki najpopularniejszych artystów muzycznych, ale również tych najbardziej kontrowersyjnych. Mimo upływu lat nic nie wskazuje na to, aby Madonna miała zamiar zrezygnować z kontrowersji. Jej najnowsze zdjęcie, jakie zamieściła na Instagramie, jest tego najlepszym dowodem.

Madonna opublikowała odważne zdjęcia w wyzywającej bieliźnie!

Madonna ma 62 lata i nadal walczy ze stereotypami. Nowa miłość gwiazdy popu to 27-letni tancerz, Ahlamalik Williams. Madonnę i jej ukochanego dzieli aż 35 lat różnicy! Nie jest to jednak zaskoczeniem, gdyż artystka od lat umawia się z młodszymi mężczyznami. Królowa popu od początków swojej kariery w branży muzycznej pokazywała w swoich teledyskach i podczas koncertów, co to znaczy seksualność i kontrowersja. Dziś również nie zamierz rezygnować ze swojego wizerunku.

Madonna opublikowała serię zdjęć, na których siedzi z rozchylonymi nogami w seksownej bieliźnie. Na sesji zrobionej w łazience 62-latka pręży się w wyzywającym zestawie, kusząco wpatrując się w obiektyw aparatu.

"A teraz pora na chwilę autorefleksji... Madame" - napisała pod wyzywającymi zdjęciami Madonna. 

Fani nie kryli zachwytu nad młodym wyglądem swojej idolki! Pochlebnie komentowali zarówno jej wysportowaną figurę, kontrowersyjną stylizację, jak i odwagę, za którą pokochały ją miliony fanów na całym świecie. A jak Wam podoba się nowy look Madonny?

TAGI #Madonna

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…