Madonna, Lourdes Leon
Fot. Instagram/East News
O tym się mówi!

Córka Madonny Lourdes Leon debiutuje na Instagramie gorącym zdjęciem!

Podobna do mamy?

Aleksandra Frankowska 25 stycznia 2021 11:27
Madonna, Lourdes Leon
Fot. Instagram/East News

Jej mama jest królową muzyki pop. Wydawałoby się, że Lourdes Leon powinna również królować w sieci, podobnie jak Madonna – nic bardziej mylnego. Córka wokalistki dopiero teraz zadebiutowała na Instagramie. Zrobiła to jednak w spektakularny sposób pokazując zdjęcie w stylu swojej mamy Madonny.

Córka Madonny Lourdes Leon skończyła 24 lata

Chociaż początkowo swoją karierę Lourdes budowała poza mediami społecznościowymi, zmieniła zdanie. Córka Madonny w tym roku skończy 25 lat i zadebiutowała na Instagramie bardzo odważnym zdjęciem. Trzeba przyznać, że aspirująca modelka jest niezwykle podoba do swojej słynnej mamy, Madonny.

Lourdes Leon na zdjęciu w bieliźnie

Pierwsze zdjęcie na Instagramie Lourdes przedstawia ją w samej bieliźnie i to nie byle jakiej marki. Modelka pozuje w najnowszej kolekcji Stelli McCartney. Zdjęcie jest bardzo odważne, jednak nikogo to nie dziwi. Skąpy strój, który wiele odsłania bardzo przypomina zdjęcia Madonny, zarówno z młodości, jak i obecnych czasów. Zdecydowanie Lourdes kontrowersyjny charakter odziedziczyła po mamie. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?