Madonna, Lourdes Leon
Fot. Instagram/East News
O tym się mówi!

Córka Madonny Lourdes Leon debiutuje na Instagramie gorącym zdjęciem!

Podobna do mamy?

Aleksandra Frankowska 25 stycznia 2021 11:27
Madonna, Lourdes Leon
Fot. Instagram/East News

Jej mama jest królową muzyki pop. Wydawałoby się, że Lourdes Leon powinna również królować w sieci, podobnie jak Madonna – nic bardziej mylnego. Córka wokalistki dopiero teraz zadebiutowała na Instagramie. Zrobiła to jednak w spektakularny sposób pokazując zdjęcie w stylu swojej mamy Madonny.

Córka Madonny Lourdes Leon skończyła 24 lata

Chociaż początkowo swoją karierę Lourdes budowała poza mediami społecznościowymi, zmieniła zdanie. Córka Madonny w tym roku skończy 25 lat i zadebiutowała na Instagramie bardzo odważnym zdjęciem. Trzeba przyznać, że aspirująca modelka jest niezwykle podoba do swojej słynnej mamy, Madonny.

Lourdes Leon na zdjęciu w bieliźnie

Pierwsze zdjęcie na Instagramie Lourdes przedstawia ją w samej bieliźnie i to nie byle jakiej marki. Modelka pozuje w najnowszej kolekcji Stelli McCartney. Zdjęcie jest bardzo odważne, jednak nikogo to nie dziwi. Skąpy strój, który wiele odsłania bardzo przypomina zdjęcia Madonny, zarówno z młodości, jak i obecnych czasów. Zdecydowanie Lourdes kontrowersyjny charakter odziedziczyła po mamie. 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?