Regaty Lenovo
Fot. mat. prasowe
VIVA! Tylko u nas

Ponad 80 załóg i prawie 1000 uczestników. Za nami szesnasta odsłona Regat Lenovo!

Impreza odbyła się po raz kolejny w Kamieniu na Mazurach, a jej punktem kulminacyjnym była rywalizacja jachtów w różnych kategoriach. Nie zabrakło jednak także atrakcji na lądzie

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 16 września 2023 09:15
Regaty Lenovo
Fot. mat. prasowe

Partnerzy firmy Lenovo i przedstawiciele dystrybutorów spotkali się w tych niezwykłych okolicznościach przyrody już po raz szesnasty. Jak podsumował wydarzenie Wojciech Zaskórski, General Manager w Lenovo Polska:

„Możliwość bycia gospodarzem regat, które jednoczą branżę IT, jest absolutnym wyróżnieniem. Jesteście dla mnie, dla nas bardzo ważni i każdego dnia zespół Lenovo oraz ja będę to udowadniał”.

80 załóg i ponad 1000 uczestników. Za nami szesnasta odsłona Regat Lenovo!
Fot. Michał Obrzut

Kilwater za rufą

Dla wielu z nas pierwsze skojarzenie z Mazurami to oczywiście… jachty. W pierwszy weekend września na jeziorach Mikołajskim i Bełdany żagle rozwinęła marka Lenovo wspólnie z kontrahentami. Punktem kulminacyjnym trzydniowej imprezy były regaty. W pełnym słońcu i przy umiarkowanym wietrze, a więc pogodzie nie do końca wymarzonej dla żeglarzy, na starcie stawiło się ponad 80 jachtów!

Regaty Lenovo
Fot. mat. prasowe

I niewątpliwie mimo nie do końca idealnych warunków do żeglowania, wyścigi zaliczyć można do udanych. Warto podkreślić, że podczas pierwszych wyścigów organizowanych przez markę, w zawodach brało udział zaledwie kilkanaście łódek. To tylko pokazuje jak rozrosła się skala Regat na przestrzeni lat.

80 załóg i ponad 1000 uczestników. Za nami szesnasta odsłona Regat Lenovo!
Fot. Michał Obrzut

Jak podkreślił stojący u steru marki Lenovo Polska Wojciech Zaskórski: „Najważniejszym świętem rodzinnym są dla mnie święta Bożego Narodzenia. To czas spotkania z całą rodziną. W odniesieniu do świata biznesu takim wydarzeniem są regaty Lenovo”. 

80 załóg i ponad 1000 uczestników. Za nami szesnasta odsłona Regat Lenovo!
Fot. Michał Obrzut

Strefa produktowa

Trzydniowe mazurskie spotkania na początku września są już tradycją i jest to czas pełen pozytywnych emocji, a także doskonała okazja do rozmów, networkingu i bliższego poznania się uczestników tworzących branżę IT. 

Do mazurskiego Kamienia przyjechali partnerzy firmy Lenovo i przedstawiciele dystrybutorów, a także resellerzy, sklepy z elektroniką użytkową, operatorzy telekomunikacyjni i integratorzy IT.

80 załóg i ponad 1000 uczestników. Za nami szesnasta odsłona Regat Lenovo!
Fot. Michał Obrzut

Nie mogło także zabraknąć strefy produktowej. Podczas wydarzenia zaprezentowano najnowsze produkty Lenovo i Motorola na dedykowanej strefie demo. Na miejscu uczestnicy mogli sprawdzić m.in. laptopy Lenovo ThinkPad X1 Carbon 11. generacji, Lenovo Legion 9i czy Lenovo Yoga Book 9i, ale także ThinkPhone by Motorola czy tablety Lenovo Tab P11 2. generacji i Lenovo Tab P12.

Nie tylko sportowa rywalizacja

W tak zjawiskowych okolicznościach przyrody trudno nie odpocząć. Zwłaszcza że marka zadbała o czas i przestrzeń na złapanie oddechu od codzienności. Atrakcją nawiązującą do kultowego modelu Yoga Book były zajęcia jogi dla miłośników pobudek o wschodzie słońca – Wake Up Yoga. Nie brakowało także degustacji lokalnych przysmaków.

80 załóg i ponad 1000 uczestników. Za nami szesnasta odsłona Regat Lenovo!
Fot. Michał Obrzut

Wszystko to oczywiście z odpowiednią oprawą muzyczną. Regaty Lenovo słyną z rockowego klimatu. Organizatorzy zadbali więc o koncert szantowy oraz silny muzyczny akcent – na scenie pojawił się zespół Dżem. W minionych latach również było wyjątkowo, bowiem jak wspominali uczestnicy regat, mieli szansę posłuchać na żywo zespołów takich jak Oddział Zamknięty, IRA, Perfect, Wilki czy Małgorzata Ostrowska.

XVI edycja regat Lenovo, wydarzenia o kultowym już statusie w branży IT, za nami. Uczestnicy spotkania obrali kurs na sukces i wrócili do biznesowej codzienności. Z nadzieją na kolejne spotkanie na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich już za rok! 

Ponad 80 załóg i ponad 1000 uczestników. Za nami szesnasta odsłona Regat Lenovo!
Fot. Michał Obrzut

TAGI #podróże

Wideo

Nie umiał wstać z łóżka, odzyskał sprawność po 8 latach. Michał Figurski szczerze o wyjściu z choroby

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.