Prezenty
Fot. Adobe stock
VIVA! Tylko u nas

"Magię świąt tworzą wspomnienia" - podaruj bliskim coś specjalnego!

Koniec z nietrafionymi prezentami!

Artykuł sponsorowany 20 listopada 2019 10:53
Prezenty
Fot. Adobe stock

Masz już dość nietrafionych i zbędnych prezentów? Kolejne kapcie, skarpetki, krawat… Koniec z tym! Dzięki firmie Super Prezenty możesz otrzymać i podarować bliskim niezapomniane wspomnienia. W dobie materializmu przeżycia stają się bardziej cenne niż rzeczy! Lot balonem, nurkowanie, a może masaż? Wszystko to znajdziesz w Super Prezentach! Codziennie, od 1 do 24 grudnia, będzie pojawiać się oferta w specjalnej świątecznej cenie, z min. 40% rabatem. Dlatego warto śledzić stronę oraz media społecznościowe Super Prezentów. Zobacz, co szczególnie polecamy! Uwaga - wybraliśmy oferty w specjalnych cenach!

Super Prezenty – co je wyróżnia?

Super Prezenty to firma, która oferuje pomysły na niebanalne podarunki. Przeżycia i emocja są bowiem cenniejsze, niż materialne rzeczy. Magię świąt tworzą wspomnienia, a nie przedmioty – głosi kampania świąteczna marki i trudno się z nią nie zgodzić! Super Prezenty oferują karty podarunkowe, vouchery i zestawy prezentowe. Jak z nich skorzystać? Zasady są proste. Wystarczy kupić voucher na wybraną atrakcję i obdarować nim bliską osobę. Ta zaś będzie miała 12 miesięcy na wykorzystanie prezentu. I przeżycie czegoś niesamowitego! 

Co wybrać? Do wyboru jest ponad 2700 atrakcji! 

Lot balonem z Ballon Expedition  

To wyjątkowe doświadczenie, które każdy z pewnością zapamięta na długo. Rozpoczyna się krótkim szkoleniem, połączonym ze składaniem samego balonu. Lot trwa około godziny, a w zależności od oferty mogą wziąć z nim udział 1,2 lub 3 osoby. Pasażerowie balonu otrzymują także pamiątkowe zdjęcie i lampkę szampana w powietrzu! W miejscu lądowania czeka na nich drobny poczęstunek zapewniony przez organizatora lotu. Poza dyplomami pamiątkowymi, z uczestnikami lotu pozostają fantastyczne wspomnienia. Takie prezenty uwielbiamy! Cena: 695 zł 382 zł

Super Prezenty
Fot. materiały prasowe

Masaż balijski w Samui Hair Beauty & SPA

Jeśli chcesz podarować komuś odrobinę relaksu i odprężenia, nie możesz pominąć tej oferty! Masaż balijski to jedna z najprzyjemniejszych rzeczy, jakie może zaoferować SPA. Ciepłe olejki, aromatyczne zapachy, nastrojowa muzyka... Wszystko to zapewnia regenerację ciała oraz duszy. W dzisiejszym wyjątkowo zabieganym świecie takie chwile są na wagę złota! Dodatkowo można zadbać o swoją skórę i zregenerować mięśnie. To lepsze niż standardowe zestawy kosmetyków wręczane pod choinkę. Sprawdź!

Cena:  149 zł 89 zł 

Super Prezenty
Fot. materiały prasowe

Dream Jump na stadionie we Wrocławiu

Dla spragnionych adrenaliny i wrażeń polecamy skok z około 40 metrów stadionu wrocławskiego. To jedyna taka okazja do przeżycia niesamowitej przygody! Widok miasta z tej niecodziennej perspektywy i dreszcz emocji w powietrzu będą czymś, czego nie zapomni się długo. Skok jest bezpieczny- układ służący do asekuracji zbudowano ze wzmocnionych, dynamicznych lin turystycznych. W powietrzu można wykonać akrobacje i salta. To wyjątkowe, podniebne doświadczenie! Cena: 99 zł  59 zł 

Super Prezenty
Fot. materiały prasowe

Coś dla smakoszów piwa? Polecamy Degustację piwa u Piwoznawców.  Gwarantujemy, że nawet największy miłośnik browaru dowie się na niej czegoś całkowicie nowego. Warsztat będzie bazował na kiperskich szkoleniach branży piwowarskiej. Podczas zajęć uczestnik skosztuje różnych gatunków piw, pozna na ich temat wiele ciekawostek oraz uzyska odpowiedzi na nurtujące go pytania. Całość trwa aż 5 godzin! Promocyjna cena to tylko 175 zł 105 zł.

Dla odmiany polecamy Warsztaty florystyczne w Arte Forte. Układanie kompozycji kwiatowych obudzi kreatywność i fantazję, a także przyniesie wiele radości! Warto dowiedzieć się, jak łączyć kwiaty, co stanowi o dobrym wrażeniu estetycznym i jak je w prosty sposób osiągnąć. Zajęcia prowadzi florystka z pasją. Koszt takich zajęć to jedyne 199 zł za 119 zł.

A może znasz osobę, która lubi podwodny świat? Nurkowanie w zalanym kamieniołomie w Centrum Nurkowym Maska będzie dla niej idealne! Głębiny kamieniołomu nie tylko zafascynują każdego nurka ale i dostarczą dawki adrenaliny. Oferta zawiera zajęcia teoretyczne, w których uczestnik pozna sprzęty i techniki poruszania się pod wodą oraz część praktyczną - nurkowanie w kamieniołomie. Z wyprawy powstaną zdjęcia! Koszt 249 zł 149 zł.

Gdzie szukać Super Prezentów?

Vouchery na Super Prezenty znajdziesz na stronie internetowej www.superprezenty.pl, w sklepie przy ul. Chmielnej 9 w Warszawie, na wyspach w centrach handlowych w całej Polsce oraz na ekspozytorach w sklepach Carrefour i Empik. Polecamy!

Materiał powstał z udziałem marki Super Prezenty.

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.