Olga Frycz pokazal kuchnie jak urzadzila wnetrze
Fot. Instagram: @tojafrycz
O tym się mówi!

Olga Frycz zorganizowała baby shower dla córeczki Zosi!

Kto pojawił się na przyjęciu u aktorki?

Aleksandra Frankowska 18 października 2021 11:27
Olga Frycz pokazal kuchnie jak urzadzila wnetrze
Fot. Instagram: @tojafrycz

Olga Frycz już niedługo po raz drugi zostanie mamą. Helenka powita na świecie swoją młodszą siostrzyczkę Zosię. W miniony weekend Frycz wraz z przyjaciółkami świętowała przyszłe narodziny drugiej córki podczas Baby Shower. Przyjęcie było naprawdę bajkowe, a wszystkie Panie pojawiły się… w dresach! Wyglądały uroczo!

CZYTAJ TEŻ: Olga Frycz opublikowała zdjęcie z bratem. Internauci: „Podobny do ojca - jak dwie krople wody!”

Olga Frycz niedługo zostanie mamą

W czerwcu aktorka poinformowała, że jest w ciąży. Nie zdradziła jednak kto jest ojcem jej dziecka, dodając, że córeczkę będzie wychowywała sama. Zosia już niedługo pojawi się na świecie, a najbliżsi Frycz, jak i ona sama nie mogą doczekać się tego spotkania! Olga Frycz w drugiej ciąży wygląda kwitnąco!

Baby Shower Olgi Frycz – kto się pojawił?

Wśród gości aktorki pojawiły się wszystkie jej przyjaciółki. Były to między innymi Natalia Klimas, Maja Bohosiewicz, Anna Czartoryska-Niemczycka oraz Zofia Zborowska.

ZOBACZ TEŻ: Jak Olga Frycz dba o formę w ciąży?

Wydarzeniu towarzyszyły piękne, pastelowe dekoracje. Nie zabrakło balonów i słodkości, które umilały paniom ten wspólnie spędzony czas. Uwagę wszystkich zwrócił również przepiękny, dziewczęcy tort!

Jak Wam się podoba taki wystrój baby shower? Bo my jesteśmy zachwyceni!  

Olga Frycz
Fot. Instagram @majabohosiewicz

Olga Frycz
Fot. Instagram @majabohosiewicz

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.