Olga Frycz pokazal kuchnie jak urzadzila wnetrze
Fot. Instagram: @tojafrycz
O tym się mówi!

Olga Frycz zorganizowała baby shower dla córeczki Zosi!

Kto pojawił się na przyjęciu u aktorki?

Aleksandra Frankowska 18 października 2021 11:27
Olga Frycz pokazal kuchnie jak urzadzila wnetrze
Fot. Instagram: @tojafrycz

Olga Frycz już niedługo po raz drugi zostanie mamą. Helenka powita na świecie swoją młodszą siostrzyczkę Zosię. W miniony weekend Frycz wraz z przyjaciółkami świętowała przyszłe narodziny drugiej córki podczas Baby Shower. Przyjęcie było naprawdę bajkowe, a wszystkie Panie pojawiły się… w dresach! Wyglądały uroczo!

CZYTAJ TEŻ: Olga Frycz opublikowała zdjęcie z bratem. Internauci: „Podobny do ojca - jak dwie krople wody!”

Olga Frycz niedługo zostanie mamą

W czerwcu aktorka poinformowała, że jest w ciąży. Nie zdradziła jednak kto jest ojcem jej dziecka, dodając, że córeczkę będzie wychowywała sama. Zosia już niedługo pojawi się na świecie, a najbliżsi Frycz, jak i ona sama nie mogą doczekać się tego spotkania! Olga Frycz w drugiej ciąży wygląda kwitnąco!

Baby Shower Olgi Frycz – kto się pojawił?

Wśród gości aktorki pojawiły się wszystkie jej przyjaciółki. Były to między innymi Natalia Klimas, Maja Bohosiewicz, Anna Czartoryska-Niemczycka oraz Zofia Zborowska.

ZOBACZ TEŻ: Jak Olga Frycz dba o formę w ciąży?

Wydarzeniu towarzyszyły piękne, pastelowe dekoracje. Nie zabrakło balonów i słodkości, które umilały paniom ten wspólnie spędzony czas. Uwagę wszystkich zwrócił również przepiękny, dziewczęcy tort!

Jak Wam się podoba taki wystrój baby shower? Bo my jesteśmy zachwyceni!  

Olga Frycz
Fot. Instagram @majabohosiewicz

Olga Frycz
Fot. Instagram @majabohosiewicz

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?