Motorola moto g100
Fot. ECS
VIVA! Tylko u nas

Odkrywaj świat i... pracuj! Z platformą Ready For to prostsze niż myślisz

To ty decydujesz, gdzie jesteś dziś i gdzie będziesz jutro.

14 czerwca 2021 09:01
Materiał partnera
Motorola moto g100
Fot. ECS

Dzięki nowemu smartfonowi Motoroli nie musisz iść na kompromis. Dziś pracę, rozrywkę i wszystko, co ważne, zabierzesz ze sobą wszędzie.

Od dawna czujesz, że praca Cię ogranicza i że ciągłe siedzenie przy biurku zabiera ci wolność? Z pewnością tak jest, niezależnie od tego, czy pracujesz w biurze, czy we własnym home office. Może nawet czasem masz ochotę rzucić to wszystko i wyjechać… w Bieszczady, na Wyspy Kanaryjskie lub tam, gdzie akurat będzie dostępny wolny bilet. Zrób to, co lubisz, po prostu bądź sobą. Już nie musisz wybierać – czy masz zrezygnować z wolności, czy z pracy, która jednak daje dochód i pozwala dobrze żyć. Teraz praca zdalna to nie problem. Mamy przecież XXI wiek, a z pomocą przychodzą nam najnowsze technologie. Jeśli zabierzesz ze sobą smartfon motorola moto g100, świat naprawdę stanie przed Tobą otworem.

Obejrzyj film i zobacz, jak moto g100 inspiruje i dopasowuje się do różnych potrzeb.

Motorola moto g100 – biuro w smartfonie

Pracuj jak lubisz. Teraz już nie potrzebujesz kilku różnych urządzeń, bo zastąpi je jeden smartfon o wielkiej mocy. Moto g100 wyposażony jest w platformę Ready For, która pozwala na wykorzystanie jego pełni możliwości z jeszcze lepszymi efektami. Wystarczy, że użyjesz dołączonego do telefonu kabla i podłączysz smartfon do telewizora lub monitora. Po uruchomieniu trybu mobile desktop wszystkie aplikacje będą dostępne na dużej przestrzeni. Możesz pracować na kilku dokumentach naraz lub brać udział w wideokonferencji, jednocześnie mając otwartą prezentację. Twoi rozmówcy są wyświetlani na dużym ekranie, a moto g100 pracuje jak kamerka internetowa – możesz się poruszać, oddalać i przybliżać, a inni zawsze będą Cię widzieć ostro i wyraźnie, jakbyś była tuż obok.

Motorola moto g100
Fot. ECS

Prawdziwa wolność na wiele godzin

Motorola moto g100 ma aż 128 GB wbudowanej pamięci masowej. Można też dołączyć do niej kartę pamięci o pojemności 1 TB. To oznacza, że w smartfonie będziesz mieć ze sobą wszystkie ulubione, ważne lub zwyczajnie potrzebne pliki, zarówno prywatne, jak i służbowe. 8 GB pamięci operacyjnej zapewnia ich płynne działanie. Twoja moto g100 nie zawiedzie Cię w ważnej chwili, bo naładowana do pełna bateria wystarcza na 40 godzin pracy lub rozrywki. 

Doskonały monitor, to nie wszystko

Wyświetlacz moto g100 ma przekątną 6,7 cala – jest więc duży. Ma kinowe proporcje 21:9, zatem filmy będziesz oglądać, ciesząc się pełnią jakości. Obraz jest płynny, kontrast idealny, a gama barw odzwierciedla realistyczne kolory. A gdy zapragniesz obejrzeć coś na dużym ekranie w większym gronie, dzięki platformie Ready For bez trudu podłączysz swój smartfon do telewizora lub monitora, aby oglądać ulubione seriale lub grać w gry bez żadnych ograniczeń. Do tego wszystko to zrobisz nie tylko w domu, ale i gdy pojedziesz w podróż np. dookoła świata. Smartfon zastąpi ci konsolę i stanie się źródłem seriali i filmów wszędzie tam, gdzie tylko zechcesz. 

Motorola moto g100
Fot. ECS
Monitor Lenovo G27c-10, myszka Lenovo ThinkPad X1 Presenter Mouse oraz ThinkPad TrackPoint Keyboard II na Bluetooth ułatwią Ci codzienne obowiązki w trakcie home office.

Świetny aparat

Ultraszerokokątne aparaty z przodu i z tyłu mieszczą 4 razy więcej obrazu w kadrze, dzięki czemu nic ci nie umknie. Podczas podróży idealne utrwalisz krajobrazy i zabytki w całości. W trakcie spotkań z przyjaciółmi w selfie zmieści się cała, nawet bardzo duża grupa. Gdy zechcesz sfotografować coś bardzo małego, możesz podejść naprawdę blisko i wyraźnie uchwycić nawet najmniejsze szczegóły.

Dual Capture – kręć filmy z obu stron

Ta funkcja zrobi wrażenie na Twoich znajomych w mediach społecznościowych. Ale też możesz ją wykorzystać twórczo, jak tylko chcesz. Moto g100 może uruchomić jednocześnie dwie kamery i nagrać zarówno samo wydarzenie bądź niepowtarzalny widok, jak i Twoją reakcję.

Nie musisz odblokowywać telefonu

Gdy rzeczy dzieją się szybko, masz błyskawiczny dostęp do ważnych funkcji. Wyświetlacz pozwala na podgląd powiadomień, odpowiedź i odrzucenie ich bez wybudzania telefonu. Możesz też szybko posłużyć się gestami Moto, jak dwukrotne machnięcie, które umożliwia włączenie latarki, czy dwukrotne przekręcenie nadgarstka uruchamiające aplikację aparatu. W obu przypadkach nie trzeba odblokowywać telefonu.

Najnowsze urządzenie Motoroli ma efektowny design, żeby przyjemność korzystania z niego była jeszcze większa. W Polsce motorola moto g100 jest dostępna w kolorze Iridescent Ocean, który mieni się różnymi odcieniami po zmianie kąta padania światła.

Motorola dopasowuje się do ciebie i do Twoich potrzeb, pomaga też spełniać marzenia. Bo to ty decydujesz, gdzie i jak chcesz żyć i nic nie może cię ograniczać. 

Materiał powstał z udziałem marki Motorola 

TAGI #Komórka

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.