Nowy notebook HP Spectre x360 14 - zmieścisz go w torebce
Fot. mat. prasowe
VIVA! Tylko u nas

Potrzebujesz laptopa, który zmieści się do torebki?

Ten jest wydajny, lekki i zachwyca designem!

Artykuł sponsorowany 27 kwietnia 2021 13:04
Nowy notebook HP Spectre x360 14 - zmieścisz go w torebce
Fot. mat. prasowe

Ktoś to wreszcie dobrze przemyślał – to pierwsze, co przychodzi na myśl przy zetknięciu z nowym notebookiem HP Spectre x360 14. Designerski i poręczny sprzęt jest pełen niespodzianek. Pomysły zdawałoby się proste, ale wciąż niepowszechne, celnie trafiają we współczesne potrzeby. Nowe proporcje ekranu, żeby łatwiej przewijać treści projektowane pod smartfony? Przyciski wyłączające kamerę i mikrofon, które chronią prywatność i ułatwiają życie na zoomowych zebraniach? Takie sprytne rozwiązania naprawdę robią różnicę!

Funkcjonalność komputera, wygoda smartfona

Nieprzypadkowo wspomnieliśmy o stronach internetowych pomyślanych dla wygody użytkowników smartfonów. To te urządzenia zdecydowania dominują przy przeglądaniu stron, ale też wyznaczają trendy i definiują nasze potrzeby. Chcemy mieć maksymalnie duży i dotykowy ekran, automatyczną regulację jasności wyświetlania, lekką obudowę i ultrawytrzymałą baterię, która uwalnia nas od kabla. To wszystko oferuje HP Spectre x360 14, nowy notebook z półki premium.

Czternastka to nowy członek rodziny Spectre, zaprojektowany tak, by zapewnić ci maksymalną wygodę. Dostępny w trzech eleganckich kolorach (Nightfall Black, Natural Silver i nasz faworyt Poseidon Blue), zmieści się w twojej ulubionej torebce, wygląda jak milion dolarów i jest tak funkcjonalny, że wyprzedza twoje potrzeby. Nie wierzysz? Oto atuty, którym nie będziesz w stanie odmówić!

Nowy notebook HP Spectre x360 14
Fot. mat. prasowe

Ekran, o którym zawsze marzyłaś

Ogromna zmiana w serii notebooków Spectre jest widoczna gołym okiem… Ekran laptopa jest wyższy, ma proporcje 3:2, co pozwala rzadziej przewijać strony i PDF-y. W dodatku ramka jest najcieńsza z najcieńszych – aktywny obszar wyświetlania zajmuje rekordowe 90,3 proc. ekranu!

Nowy notebook HP Spectre x360 14 - wyższy niż modele 13 i 15
Fot. mat. prasowe

Technologia 32K2 OLED zapewnia maksymalnie wyraziste barwy, a dzięki redukcji niebieskiego światła HP Spectre x360 zasłużył na certyfikat Eyesafe®. Wyposażony w powłokę antyrefleksyjną, ekran jest przystosowany do pracy nawet w pełnym świetle dziennym, a ty możesz korzystać z home office nawet w parku… Jasność wyświetlacza i temperatura kolorów dostosuje się do otoczenia automatycznie!

Oczywiście ekran obraca się o 360 stopni, żebyś mogła w pełni wykorzystać wszystkie funkcje. To ty wybierasz idealną pozycję do pracy, do oglądania filmów czy do rysowania. W zestawie dostaniesz superdokładne cyfrowe pióro i pobudzającą kreatywność aplikację Adobe Fresco z tysiącami pędzli.

Nowy notebook HP Spectre x360 14
Fot. mat. prasowe

Jeśli obraz i wideo to twoje środowisko pracy, z pewnością docenisz porty Thunderbolt™ 4 umożliwiające podłączanie komputera do aparatów cyfrowych i monitorów 4K. Dodatkowym udogodnieniem jest funkcja AutoColor, dostosowująca wyświetlanie do używanych aplikacji. Dzięki niej możesz liczyć na idealne odwzorowanie kolorów podczas edycji zdjęć.

Technologia wagi lekkiej

Jesteś ciekawa, co może zmieścić się w laptopie ważącym zaledwie 1,34 kg? Pojemny akumulator, który wystarczy na cały dzień pracy, ulepszony system chłodzenia i aż cztery głośniki zaprojektowane we współpracy z ekspertami dźwięku z Bang & Olufsen. Do tego najnowocześniejsze technologie komunikacji: WiFi 6, Bluetooth 5.0, bezprzewodowe i bezpieczne przesyłanie danych z telefonu w aplikacji HP Quick Drop.

Nowy notebook HP Spectre x360 14
Fot. mat. prasowe

Najważniejsze, że możesz cieszyć się lekkim i poręcznym laptopem bez konieczności noszenia ze sobą ładowarki. Przy pracy z wyświetlaczem OLED maksymalny czas użytkowania wynosi do 11,5 h, a przy oglądaniu filmów online w jakości HD – aż 17 h (przetestowane podczas streamingu Neflixa na WiFi ze słuchawkami). Wybierz HP Spectre x360 14 i zobacz więcej – bez przewijania i bez ładowania…

Materiał powstał z udziałem marki HP.

Advertisement

TAGI #design

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.