zofia-zborowska-andrzej-wrona-dom-5
Fot. Instagram: @zborowskazofia
domy gwiazd

Niesamowity dom Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony! Zobacz wnętrza

Małżeństwo mieszka jak hollywoodzkie gwiazdy…

Redakcja VIVA! 18 listopada 2020 14:30
zofia-zborowska-andrzej-wrona-dom-5
Fot. Instagram: @zborowskazofia

Aktorka Zofia Zborowska i siatkarz Andrzej Wrona to para jak z obrazka. Zakochani w sierpniu zeszłego roku wzięli ślub. Uroczystość z udziałem wielu znanych polskich gwiazd odbiła się echem we wszystkich mediach społecznościowych. Sensację wywołała też ich podróż poślubna. Para zamiast dalekiej wyprawy, postawiła na wyjazd nad polskie morze. Teraz hitem w mediach społecznościowych są zdjęcia z domu Zborowskiej i Wrony. Trzeba przyznać, że para mieszka w prawdziwych luksusach.

Dom Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony

Zakochani mają duży dom, który otacza piękny ogród, w którym znajduje się szklarnia, basen i jacuzzi. Wnętrza domu zostały urządzone w modny, ale ponadczasowy sposób. Najwięcej zdjęć, które Zofia publikuje na Instagramie powstaje w kuchni. Nic dziwnego, to bardzo fotogeniczne miejsce. Szafki z zielonymi frontami, ciemne sprzęty AGD i wspaniały drewniany stół są niezwykle fotogeniczne.

Na uwagę zasługuje oczywiście też jacuzzi, które znajduje się na zewnątrz. Możemy się tylko domyślać, jaką przyjemność musi sprawiać zakochanym kąpiel w nim.
 

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.