zofia-zborowska-andrzej-wrona-dom-5
Fot. Instagram: @zborowskazofia
domy gwiazd

Niesamowity dom Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony! Zobacz wnętrza

Małżeństwo mieszka jak hollywoodzkie gwiazdy…

Redakcja VIVA! 18 listopada 2020 14:30
zofia-zborowska-andrzej-wrona-dom-5
Fot. Instagram: @zborowskazofia

Aktorka Zofia Zborowska i siatkarz Andrzej Wrona to para jak z obrazka. Zakochani w sierpniu zeszłego roku wzięli ślub. Uroczystość z udziałem wielu znanych polskich gwiazd odbiła się echem we wszystkich mediach społecznościowych. Sensację wywołała też ich podróż poślubna. Para zamiast dalekiej wyprawy, postawiła na wyjazd nad polskie morze. Teraz hitem w mediach społecznościowych są zdjęcia z domu Zborowskiej i Wrony. Trzeba przyznać, że para mieszka w prawdziwych luksusach.

Dom Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony

Zakochani mają duży dom, który otacza piękny ogród, w którym znajduje się szklarnia, basen i jacuzzi. Wnętrza domu zostały urządzone w modny, ale ponadczasowy sposób. Najwięcej zdjęć, które Zofia publikuje na Instagramie powstaje w kuchni. Nic dziwnego, to bardzo fotogeniczne miejsce. Szafki z zielonymi frontami, ciemne sprzęty AGD i wspaniały drewniany stół są niezwykle fotogeniczne.

Na uwagę zasługuje oczywiście też jacuzzi, które znajduje się na zewnątrz. Możemy się tylko domyślać, jaką przyjemność musi sprawiać zakochanym kąpiel w nim.
 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.