zofia-zborowska-andrzej-wrona-dom-5
Fot. Instagram: @zborowskazofia
domy gwiazd

Niesamowity dom Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony! Zobacz wnętrza

Małżeństwo mieszka jak hollywoodzkie gwiazdy…

Redakcja VIVA! 18 listopada 2020 14:30
zofia-zborowska-andrzej-wrona-dom-5
Fot. Instagram: @zborowskazofia

Aktorka Zofia Zborowska i siatkarz Andrzej Wrona to para jak z obrazka. Zakochani w sierpniu zeszłego roku wzięli ślub. Uroczystość z udziałem wielu znanych polskich gwiazd odbiła się echem we wszystkich mediach społecznościowych. Sensację wywołała też ich podróż poślubna. Para zamiast dalekiej wyprawy, postawiła na wyjazd nad polskie morze. Teraz hitem w mediach społecznościowych są zdjęcia z domu Zborowskiej i Wrony. Trzeba przyznać, że para mieszka w prawdziwych luksusach.

Dom Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony

Zakochani mają duży dom, który otacza piękny ogród, w którym znajduje się szklarnia, basen i jacuzzi. Wnętrza domu zostały urządzone w modny, ale ponadczasowy sposób. Najwięcej zdjęć, które Zofia publikuje na Instagramie powstaje w kuchni. Nic dziwnego, to bardzo fotogeniczne miejsce. Szafki z zielonymi frontami, ciemne sprzęty AGD i wspaniały drewniany stół są niezwykle fotogeniczne.

Na uwagę zasługuje oczywiście też jacuzzi, które znajduje się na zewnątrz. Możemy się tylko domyślać, jaką przyjemność musi sprawiać zakochanym kąpiel w nim.
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?