Zofia Zborowska, Zosia Zborowska, Andrzej Wrona, ślub
Fot. Instagram @zofiazborowska
O TYM SIĘ MÓWI

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wyjechali w podróż poślubną?!

Kierunek ich wyjazdu zadziwia

Sabina Zięba 18 sierpnia 2019 20:00
Zofia Zborowska, Zosia Zborowska, Andrzej Wrona, ślub
Fot. Instagram @zofiazborowska

We wtorek 13 sierpnia 2019 roku Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub. Uroczystość z udziałem wielu znanych polskich gwiazd odbiła się echem we wszystkich mediach, a samo wydarzenie wywołało lawinę komentarzy. Po udanej zabawie para młoda wybrała się w podróż. Nie zgadniecie, gdzie!

Podróż Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony

Znając upodobania rodzimych gwiazd, najchętniej wybieranymi kierunkami przez świeżo poślubionych małżonków są ciepłe kraje. Tym bardziej zaskakuje więc podróż siatkarza i aktorki, który wybrali... polski Bałtyk.

Państwo młodzi nie mogli pozwolić sobie na typowy miesiąc miodowy, dlatego też zdecydowali się na krótszy wyjazd. Wyruszyli do Chałup, jednak nie trafili na udaną pogodę i musieli znaleźć alternatywę dla ogrzewania się w blasku słońca. Z tego powodu wybrali... HBO. Andrzej Wrona na Instagramie napisał: „Pogoda na naszym Dniu Miodowym na Helu nie rozpieszcza Na szczęście na wszystkich kempingach @hbopolska daje darmowe wifi i można oglądać seriale‍. My z Wieśką aktualnie oglądamy Czarnobyl”.

Fani pary współczuli im niskiej temperatury na wakacjach, jednakże równocześnie chwalili polecaną przez nich produkcję. W komentarzach możemy wyczytać: „Mega serial polecam każdemu”,  „Ja już drugi raz oglądam Czarnobyl i mega jestem tym filmem poruszona” czy „Dobry serial. Strasznie, że to wydarzyło się naprawdę i dotyczy również nas. A tak swoją drogą, to niezły serial na dzień miodowy”.

A czy Wy wybralibyście się w podróż poślubną nad polskie morze?  

Zofia Zborowska, Wiktor Zborowski, Maria Winiarska i Andrzej Wrona na ślubie
Fot. Instagram @mariawiniarska

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.