Zofia Zborowska, Zosia Zborowska, Andrzej Wrona, ślub
Fot. Instagram @zofiazborowska
O TYM SIĘ MÓWI

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wyjechali w podróż poślubną?!

Kierunek ich wyjazdu zadziwia

Sabina Zięba 18 sierpnia 2019 20:00
Zofia Zborowska, Zosia Zborowska, Andrzej Wrona, ślub
Fot. Instagram @zofiazborowska

We wtorek 13 sierpnia 2019 roku Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub. Uroczystość z udziałem wielu znanych polskich gwiazd odbiła się echem we wszystkich mediach, a samo wydarzenie wywołało lawinę komentarzy. Po udanej zabawie para młoda wybrała się w podróż. Nie zgadniecie, gdzie!

Podróż Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony

Znając upodobania rodzimych gwiazd, najchętniej wybieranymi kierunkami przez świeżo poślubionych małżonków są ciepłe kraje. Tym bardziej zaskakuje więc podróż siatkarza i aktorki, który wybrali... polski Bałtyk.

Państwo młodzi nie mogli pozwolić sobie na typowy miesiąc miodowy, dlatego też zdecydowali się na krótszy wyjazd. Wyruszyli do Chałup, jednak nie trafili na udaną pogodę i musieli znaleźć alternatywę dla ogrzewania się w blasku słońca. Z tego powodu wybrali... HBO. Andrzej Wrona na Instagramie napisał: „Pogoda na naszym Dniu Miodowym na Helu nie rozpieszcza Na szczęście na wszystkich kempingach @hbopolska daje darmowe wifi i można oglądać seriale‍. My z Wieśką aktualnie oglądamy Czarnobyl”.

Fani pary współczuli im niskiej temperatury na wakacjach, jednakże równocześnie chwalili polecaną przez nich produkcję. W komentarzach możemy wyczytać: „Mega serial polecam każdemu”,  „Ja już drugi raz oglądam Czarnobyl i mega jestem tym filmem poruszona” czy „Dobry serial. Strasznie, że to wydarzyło się naprawdę i dotyczy również nas. A tak swoją drogą, to niezły serial na dzień miodowy”.

A czy Wy wybralibyście się w podróż poślubną nad polskie morze?  

Zofia Zborowska, Wiktor Zborowski, Maria Winiarska i Andrzej Wrona na ślubie
Fot. Instagram @mariawiniarska

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.