mateusz-gessler-ambasador-marki-somat
Fot. materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

#mistrzowiewkuchni... w twojej kuchni!

Tego, jak czerpać przyjemność z gotowania, najlepiej uczyć się od Mateusza Gesslera, a piętrzącą się górę naczyń oddać w ręce marki Somat

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 27 marca 2023 15:01
mateusz-gessler-ambasador-marki-somat
Fot. materiały prasowe

Czy wiesz, że hasztag „cooking” ma na Instagramie niemal 60 milionów wyników? I nic w tym dziwnego, bo wśród nas jest coraz więcej „food loversów”, którzy chcą na co dzień żyć ze smakiem i chętnie eksperymentują w kuchni. A co ze stertą brudnych naczyń po kulinarnych przygodach? Mając pod ręką kapsułki lub tabletki do zmywarki Somat możesz, jak Mateusz Gessler – ambasador marki Somat – spytać: Brudne naczynia? So What! Somat!

mateusz-gessler-ambasador-marki-somat
Fot. materiały prasowe

Uwielbiasz odkrywać nowe smaki i nieoczywiste połączenia składników w potrawach? To super, zwłaszcza że w dzisiejszych czasach nietrudno o kulinarne inspiracje. Książki kucharskie, programy telewizyjne czy streamy w internecie z „gotowania z gwiazdami” kuszą, żeby wreszcie sprawdzić, jakie nieodkryte możliwości ma choćby piekarnik. Wiemy jednak, co cię powstrzymuje przed eksperymentowaniem w kuchni – wizja stosu brudnych talerzy i garnków, prawda? Nie daj się zatrzymać i postaw na prawdziwych mistrzów w kuchni. Tego, jak czerpać przyjemność z gotowania, najlepiej uczyć się od Mateusza Gesslera, a piętrzącą się górę naczyń oddać w ręce marki Somat.

Mateusz Gessler & Somat – duet ekspertów jakiego jeszcze nie było

mateusz-gessler-ambasador-marki-somat
Fot. materiały prasowe

Co łączy Mateusza Gesslera i markę Somat? Bez wątpienia to, że są ekspertami w swoich dziedzinach. Mateusz milionom Polaków znany jest jako mistrz kulinarny, restaurator oraz osobowość telewizyjna – obecnie możesz go zobaczyć m. in. w roli prowadzącego program Hell’s Kitchen. Jest perfekcjonistą, który lubi otaczać się profesjonalistami. Ze szczególną uwagą wybiera nie tylko współpracowników i składniki potraw do swojego menu, ale i projekty, w jakie się angażuje. Dla niego liczy się tylko najwyższa jakość i dlatego podjął decyzję o zostaniu ambasadorem marki Somat, która od ponad 50 lat dba o czystość naczyń dzięki szerokiej gamie środków do zmywarek. Z takim duetem nie tylko gotowanie smacznych potraw – o czym przekona Mateusz, a także zmywanie nawet ciężko zabrudzonych naczyń – co udowodni Somat, może być czystą przyjemnością.

Wybierając kapsułki… postaw na doskonałość i oszczędność!

kapsułki-do-zmywarki-somat-excellence-4-w-1
Fot. materiały prasowe

Będzie to możliwe z kapsułkami do zmywarki Somat Excellence 4 w 1. Biodegradowalna, wodorozpuszczalna folia skrywa 3 żele i proszek, które zostały tak dobrane, że zapewniają głębokie czyszczenie przypaleń, idealny połysk oraz ochronę delikatnych naczyń. Brzmi jak marzenie? A jeśli ten efekt można osiągnąć w niskich temperaturach krótkiego programu eco (45°C) – i to bez obaw o to, że naczynia nie zostaną idealnie umyte lub szkło zmatowieje. Przecież na to Mateusz nigdy by się nie zgodził, prawda? Żadnych kompromisów, zero ustępstw – eksperci stawiają tylko na najwyższą jakość! A czy to się opłaca? Przejście z nimi na tryb „eco” pozwala zaoszczędzić nawet 135 zł rocznie* bez obaw o jakość zmywania. Zmień swoje nawyki z Somat i przekonaj się, że korzystanie ze zmywarki to zarówno oszczędność czasu, jak i pieniędzy.

Czyste naczynia, czysta zmywarka, czysta… przyjemność!

somat-sól
Fot. materiały prasowe

Pamiętaj także, że naczynia, szkło czy sztućce nigdy nie będą naprawdę czyste, jeśli odpowiednio „pielęgnowana” nie będzie także zmywarka. Nawet w przypadku, gdy środek czyszczący zawiera już np. sól, czy płyn nabłyszczający, przy twardości wody >21°dH warto użyć dodatków Somat, które skutecznie zatroszczą się o sprzęt.

nabłyszczacz-somat
Fot. materiały prasowe

Marka Somat daje szeroki wybór różnych wariantów produktów do mycia naczyń w zmywarce. Różnych – nie tylko pod względem stopnia czyszczenia, ale także zawartości np. nabłyszczacza czy soli. Somat Sól sprawdzi się doskonale, jeśli zależy nam na zmiękczeniu wody oraz zwalczaniu szkodliwego osadu z kamienia we wnętrzu zmywarki, a także na dyszach i wężach. Nabłyszczacz Somat również chroni przed osadzaniem się kamienia i zaciekami, a dodatkowo zapewni lśniące naczynia i przyspieszy suszenie. Natomiast wybierając tabletki czyszczące Somat Duo Machine Cleaner możemy liczyć na potrójną moc działania: skuteczne usunięcie nieprzyjemnych zapachów, przeciwdziałanie osadzaniu się kamienia i tłuszczu w zmywarce. Wystarczy, że raz w miesiącu umieścimy tabletkę na dnie załadowanej zmywarki, dodamy detergent i uruchomimy wybrany program zmywania.

somat-duo-machine-cleaner
Fot. materiały prasowe

*Przy przejściu z programu  intensywnego na krótki program eco oraz założeniu 280 cykli rocznie.  Oszczędności kosztów energii elektrycznej na podstawie średnich cen energii elektrycznej w grudniu 2022 r. w Polsce. Źródło: GlobalPetrolPrices.com

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.