dom-almette
Fot. Mat.prasowe
VIVA! Tylko u nas

Ten piękny dom w górach mógł mieć każdy z nas! 

Wystarczyło zrobić tę jedną rzecz...

Artykuł sponsorowany 19 grudnia 2018 10:15
dom-almette
Fot. Mat.prasowe

Kto z nas nie pragnie uroczego, drewnianego domku w górach? A spełnienie tego marzenia było na wyciągnięcie ręki! Wystarczyło wziąć udział w loterii Almette, tak jak zrobiła to pani Zofia. Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, laureatka odebrała klucze do całorocznego, w pełni wyposażonego drewnianego domu w górach, z widokiem na Giewont i całą panoramę Tatr.

Kto wygrał 4 loterię Almette?

dom-almette
Fot. Mat.prasowe
Na zdjęciu Pani Zofia z rodziną i Staszkiem Karpielem-Bułęcką

Loteria Almette już od 4 lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem, jednak w tym roku liczba zgłoszeń przerosła najśmielsze oczekiwania! I wcale nas to nie dziwi, skoro można było wygrać tak wyjątkową nagrodę - jednorodzinny dom, który znajduje się w Zębie. Jest to najwyżej położona miejscowość w Polsce, w samym sercu Tatr, w sąsiedztwie Gubałówki, Kościeliska i Krupówek. Na radosną uroczystość przekazania kluczy Pani Zofia przyjechała do Zębu z dziećmi, mężem oraz siostrami. Czym na co dzień zajmuje się laureatka konkursu? Mieszka w miejscowości Kisielany-Żmichy koło Siedlec i wraz z mężem prowadzi rodzinny sad — uprawiają w nim jabłka, gruszki, wiśnie i inne owoce.

Wystrój domu Almette

dom-almette
Fot. Mat.prasowe

Patrząc na zdjęcia domu Almette, przyznajemy, że poczuliśmy lekkie ukłucie zazdrości. Dom zachwyca nie tylko przepięknym położeniem wśród górskiego krajobrazu. Jest również „inteligentny” – można zarządzać instalacjami z telefonu komórkowego np. włączyć ogrzewanie, ustawić temperaturę, a nawet… włączyć lampki na choince! Na miejscu dostępne jest także WiFi. Dom został zbudowany z drewna z wykorzystaniem tradycyjnych, naturalnych materiałów, dzięki czemu doskonale wpisuje się w koloryt i charakter otoczenia. Na powierzchni 79 m² znalazło się miejsce na przestronny salon z kominkiem, dwie sypialnie, dwie łazienki i kuchnię.

dom-almette
Fot. Mat.prasowe

Nie mogło zabraknąć również dużego tarasu, z którego można rozkoszować się widokiem na cudowną panoramę Tatr. Laureatka konkursu, gdy weszła do środka, po prostu oniemiała. Spodobał się jej każdy element wystroju - oryginalna kolorystyka, połączenie naturalnego drewna z ceglanymi ścianami oraz urocze dekoracje - poduszki, zasłony czy świąteczne dekoracje. Organizatorzy loterii zadbali również o wyposażenie całego domu.

Aranżacja, niezwykły klimat i cudowny zapach drewna – to zachwyciło mnie najmocniej! A widok gór zapiera dech w piersiach. Będziemy tu wypoczywać i regenerować siły – powiedziała Pani Zofia.

dom-almette
Fot. Mat.prasowe

Almette spełnia marzenia 

Uroczyste przekazanie kluczy laureatce loterii Almette odbyło się 17 grudnia, a spotkanie poprowadził Staszek Karpiel-Bułecka - wyjątkowy artysta, który od lat z powodzeniem promuje góralską kulturę. Akt notarialny przekazał Pani Zofii Jacek Kostka – Wiceprezes Zarządu Hochland Polska.

Świat marki Almette to sielankowy krajobraz, cudowna natura i szczęśliwa rodzina. (...) Cieszymy się, że kolejny już dom trafia w dobre ręce. Gratulujemy serdecznie Pani Zofii, życzymy wielu wspaniałych chwil i emocji oraz mamy nadzieję, że odnajdzie tam swoje miejsce na Ziemi. – mówi Katarzyna Ciecieręga, Marketing Manager w Hochland Polska.

dom-almette
Fot. Mat.prasowe
Na zdjęciu Pani Zofia i Jacek Kostka, Wiceprezes Zarządu Hochland Polska

To był niezwykły dzień – pełen wzruszeń i łez szczęścia! A pani Zofii serdecznie gratulujemy, choć też odrobinę zazdrościmy:)

Materiał powstał z udziałem marki Almette

TAGI #góry

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.