VIVA! Tylko u nas

W życiu się liczy świetna zabawa! – zobacz nowości od Playstation

Artykuł sponsorowany 21 grudnia 2016 13:41

Nowe społecznościowe gry Playstation to najlepszy pomysł na imprezę albo zwykłe zimowe popołudnie z przyjaciółmi. Świetna rozrywka i emocje! Oto dwie odlotowe nowości idealne na długie zimowe dni: To jesteś Ty! i Knowledge is Power. Poznaj zasady i baw się! 

 

 

 

To jesteś Ty! to imprezowa gra stworzona z myślą o… Tobie.

Kto z twojej rodziny boi się pająków? 
Kto najdłużej przetrwałby w dzikiej puszczy? 
Kto najgorzej gotuje a kto beznadziejnie fałszuje? 

 

Odpowiadaj na pytania, rysuj i pisz po ekranie, rób zdjęcia – jedyne, co musisz wiedzieć, to jacy są pozostali uczestnicy zabawy!

 

To jesteś Ty! to gra dla dwóch-sześciu graczy, która działa zarówno offline, jak i online. Jako pierwszy tytuł z kolekcji PlayLink gra zapewnia nowy, zaskakujący sposób rozgrywki. Połącz smartfona albo tablet z telewizorem i PS4, żeby umożliwić zabawę większej liczbie graczy! Po prostu pobierz aplikację i podłącz swój smartfon lub tablet do tej samej sieci wi-fi, z którą połączone jest PS4.

 

Super opcją gry jest Podróż pełna odkryć: w duchu dobrych filmów kina niezależnego, których akcja kręci się wokół podróży, gospodarz gry przeprowadzi graczy przez dziesięć różnych lokacji pełnych pytań, wyzwań i zabawnych wątków. Piękna grafika i interakcyjna, oryginalna ścieżka dźwiękowa nadadzą tej wyprawie nostalgiczny charakter.

 

Gra w wyjątkowy sposób dostosowuje się do osobowości uczestników. Dzięki aplikacji gracze mogą nawet tworzyć własne pytania tekstowe i obrazkowe, włączając je do gry w trakcie zabawy.


Wiedza to potęga – porywająca gra quizowa pełna pytań, sztuczek i strategii!

To kolejna gra z kolekcji PlayLink – łącząca w sobie urok konsolowych gier towarzyskich z cechami i funkcjonalnością smartfonów oraz tabletów. Odkryj szereg nowych atrakcji, takich jak gorączkowe usuwanie skutków zagrywek czy szaleńcze jeżdżenie palcem po ekranie w wyzwaniach.

 

Łącząc ze sobą urządzenie mobilne, telewizor i system PlayStation 4, spróbuj swoich sił w quizie, jakiego świat jeszcze nie widział, a twój telefon lub tablet stanie się kontrolerem! Podejmuj wyzwania na ekranie dotykowym, przesuwając i kojarząc ze sobą odpowiedzi. Wykorzystuj zwariowane zagrywki, żeby spowolnić przeciwników, zmuszając ich do kruszenia lodu lub pozbywania się kleistej mazi przed udzieleniem odpowiedzi.

 

Opcje do wyboru: 

  • Piramida Wiedzy – może do niej wkroczyć od dwóch do sześciu graczy, którzy stoczą walkę o ostateczne zwycięstwo. Postaci biegają od jednej sali do drugiej, odkrywając świat powiązanych tematycznie pytań.Na szczycie Piramidy gracze zmierzą się w wielkim finale – szaleńczej walce o ostateczne zwycięstwo, w której czekają na nich liczne zagrywki i, rzecz jasna, gradobicie pytań.

 

  • Sprytne zagrywki – W udzielaniu odpowiedzi liczy się szybkość, więc wykorzystaj jedną z sześciu zagrywek, żeby opóźnić działania przeciwników. Wzmacniaj efekty zagrywek, knując intrygi z innymi graczami, żeby pozbyć się rywali i lidera gry.

TAGI #kampania

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?