Bielenda
Fot. Mat. prasowe
VIVA! Tylko u nas

Kupuj swoje ulubione produkty do pielęgnacji i wygrywaj nagrody. Do zgarnięcia kosmetyki, lokówki i samochody!

Wielka loteria Bielenda, BodyBoom i FaceBoom właśnie ruszyła!

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 15 maja 2023 12:54
Bielenda
Fot. Mat. prasowe

Uwielbiasz kosmetyki polskich marek, a do twojego koszyka często trafiają produkty Bielenda, BodyBoom i FaceBoom? Teraz takie zakupy mogą dawać podwójne korzyści. Aktualnie trwa loteria „Wygrywaj na okrągło”, w której do wygrania są atrakcyjnego nagrody. Co zrobić, żeby otrzymać zestaw kosmetyków, urządzenie do stylizacji włosów, a nawet samochód? 

Udział w loterii weźmie każdy, kto kupi produkty jednej z wyżej wymienionych marek za minimum 20 złotych (w dowolnym sklepie stacjonarnym lub internetowym na terenie całej Polski), a następnie zachowa paragon i zarejestruje go na stronie www.loteriabielenda.pl. W okresie obowiązywania promocji co godzinę losowany jest wspólny zestaw kosmetyków z portfolio Bielenda i BodyBoom, w każdym tygodniu lokówka do włosów Dyson, a raz w miesiącu miejski crossover Toyota Aygo X.

Loteria „Wygrywaj na okrągło”
Fot. mat. prasowe

Zabawa to świetna okazja nie tylko na uzupełnienie zapasów swoich ulubionych kosmetyków, ale także do zapoznania się z ofertą Bielenda, BodyBoom, FaceBoom i HairBoom. W sklepach znajdziecie doceniane przez klientki produkty Bielenda do pielęgnacji twarzy (np. serię Diamentowe Lipidy) oraz ciała (owocowe balsamy Body Coctail). Warto też wypróbować kultowe peelingi BodyBoom, wegańskie kosmetyki 
Skin Dopamine od FaceBoom czy linię z fermentowaną wodą ryżową HairBoom, która świetnie odżywia suche i zniszczone włosy. 

Loteria „Wygrywaj na okrągło” trwa dwa miesiące – od 15 maja do 15 lipca. W tym czasie nowych właścicieli znajdzie aż 1488 zestawów kosmetyków, 9 lokówek Dyson i dwa samochody Toyota Aygo X. 

TAGI #Bielenda

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.