Oblig: Lane's - terraces
Fot. Materiały prasowe @Lane's terraces
STYL ŻYCIA

Najgorętszy ogródek w mieście – otworzył się letni taras gin baru Lane’s

To ekskluzywne i niezwykłe miejsce

Konrad Szczęsny 1 czerwca 2022 13:16
Materiał partnera
Oblig: Lane's - terraces
Fot. Materiały prasowe @Lane's terraces

Otwarty kilka miesięcy temu w warszawskim Hotelu Bristol gin bar Lane’s szybko zdobył serca nie tylko miłośników ginu, ale również entuzjastów rozmaitych rytuałów związanych z celebrowaniem najlepszych trunków i wyśmienitych peruwiańsko-japońskich smaków. Wiosną, latem i ciepłą jesienią naturalnym przedłużeniem Lane’s staje się najbardziej reprezentacyjna ulica Warszawy – a to dzięki wypełnionemu przepięknymi, miękkimi meblami tarasowi na świeżym powietrzu, który zapewne stanie się w tym sezonie najszykowniejszym ogródkiem w mieście.

Gin bar Lane's w Hotelu Bristol - wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy

Letni taras Lane’s urządzono w stylu, który idealnie komplementuje majestatyczną bryłę Hotelu Bristol. Stoliki i sofy ustawione wzdłuż fasady, zwrócone frontem do Krakowskiego Przedmieścia, stanowią idealny punkt obserwacyjny tętniącego życiem miasta. Dodające subtelności pastele połączono z drewnem, a stylowe, wygodne meble oraz donice z roślinami dodają temu miejscu uroku i przytulności. Idealne wytchnienie w sercu miasta.

Czytaj także: Małgorzata Socha, Marcin Prokop, Jessica Mercedes. Kogo jeszcze VIVA zaprosiła na sesję do Bristolu?

Oblig: Lane's - terraces
Fot. Materiały prasowe @Lane's terraces

Nowe sezonowe koktajle podawane będą w zachwycających już samym wyglądem fontannach przeznaczonych do serwowania alkoholi, którymi można delektować się większą grupą. Najlepiej więc wybrać się do Lane’s z przyjaciółmi. Letnia karta koktajli zachęca do dzielenia się i kosztowania autorskich propozycji większą grupą w niezobowiązującej beztroskiej atmosferze. Znajdziecie tu zarówno klasykę, jak i ekscytujące nowości m.in. na bazie ginu, likieru czy wermutu.

Oblig: Lane's seasonal terraces
Fot. Materiały prasowe @Lane's terraces

Najlepsze koktajle warto jednak skomponować ze znakomitą kuchnią. W nowej sezonowej karcie dań króluje niezmiennie kuchnia Nikkei – peruwiańsko-japońskie smaki tym razem z wiosenno-letnim twistem. W menu między innymi stek Anticuchos z wołowiny Wagyu, udon wege z wędzonym tofu, czy tuńczyk ahi, który już zdążył podbić podniebienia stałych gości Lane’s.

W związku ze startem ogródka zmieniły się godziny otwarcia Lane’s. Można więc zaplanować tu dłuższe wieczorne pogawędki ze znajomymi lub wpaść na lekki lunch w ciągu dnia.

Lane’s zaprasza codziennie od 12:00 – od niedzieli do środy do godz. 1:00, a od czwartku do soboty do godz. 2:00 w nocy. Od czwartku do soboty od 20:00 odbywają się tu również sety DJ-skie.  

Oblig: Lane's seasonal terraces
Fot. Materiały prasowe @Lane's terraces

TAGI #hotele

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.