Mokolove, magazyn, materiał sponsorowany
Fot. Materiały prasowe/Mokolove
ZE ŚWIATA KULINARIÓW

Mokolove – jedzenie podawane z pasją. Zobacz wnętrza warszawskiej restauracji

Klimat, styl i wyjątkowe, wykwintne dania...

Konrad Szczęsny 29 listopada 2021 16:14
Materiał partnera
Mokolove, magazyn, materiał sponsorowany
Fot. Materiały prasowe/Mokolove

Restauracja Mokolove usytuowana na warszawskim Mokotowie przy ulicy Różanej to miejsce łączące nowoczesny wystrój z tradycyjną gościnnością i autorską kuchnią pełną niezapomnianych smaków. Klimatyczne sale, ogród i profesjonalna obsługa sprawiają, że Mokolove to miejsce, do którego naprawdę chce się wracać!

Mokolove: nowoczesne sale, duży ogród i smaczne jedzenie

Warszawa na co dzień kojarzy się z gwarem ulicznego miasta. Nic dziwnego, że czasami potrzebujemy odpoczynku w nastrojowym miejscu, które dodatkowo pozwoli wyciszyć się w otoczeniu natury.

 

Mokolove, magazyn, materiał sponsorowany
Fot. Materiały prasowe/Mokolove

 

Naszą domeną są imprezy okolicznościowe i firmowe eventy. Zadbamy o każdy szczegół, aby dzielić z Wami ważne chwile, niezależnie od rodzaju uroczystości.

Wnętrza Mokolove to:

… największa sala Ceglana (z widokiem na kuchnię), która pomieści do 50 osób (idealna na różnego typu eventy, rodzinne spotkania i szkolenia),

… nieco mniejsza sala Dębowa, mieszcząca do 30 osób (polecamy ją na urodziny, chrzciny czy komunie),

… kameralna sala VIP do 18 osób dedykowana spotkaniom firmowym, z możliwością wyświetlenia prezentacji,

… najmniejsza sala Luna dla 2-6 osób (polecana na kameralne spotkania biznesowe i romantyczne kolacje we dwoje).

Do dyspozycji Gości jest także duży ogród, mogący pomieścić nawet 100 osób. Zapewniamy, że w otoczeniu dziko rosnących drzew i krzewów jedzenie smakuje jeszcze lepiej!

 

Mokolove, magazyn, materiał sponsorowany
Fot. Materiały prasowe/Mokolove

 

Imprezy okolicznościowe Twoich marzeń

Restauracja Mokolove to miejsce, w którym dbamy o każdego gościa. Zachęcamy do umawiania spotkań, podczas których szczegółowo omówimy usługę, której potrzebujesz. Mamy w tym doświadczenie! Imprezy okolicznościowe planujemy, każdorazowo układając spersonalizowane menu i uwzględniając specjalne oczekiwania gości.

Z nami zorganizujesz wymarzone przyjęcie rodzinne (chrzciny, komunie, wesela, urodziny) czy spotkanie firmowe, a serwowane dania i atmosfera na długo zapiszą się w pamięci uczestników!

 

Mokolove, magazyn, materiał sponsorowany
Fot. Materiały prasowe/Mokolove

 

Szefowie kuchni - połączenie pasji i serca

W Mokolove miłością do kuchni dzielą się utalentowani, doświadczeni szefowie kuchni – Robert Wojnarowski i Bartek Rojek. Ich kuchnia bazuje na wysokiej jakości świeżych produktach, dostarczanych przez lokalnych dostawców.

Obaj uwielbiają niebagatelne połączenia smakowe i potrafią skomponować prawdziwe dzieła sztuki kulinarnej. Chociaż miejscem ich pracy jest Warszawa, inspiracji szukają na całym świecie, czerpiąc z każdej podróży nowe, zachwycające podniebienia pomysły.

 

Mokolove, magazyn, materiał sponsorowany
Fot. Materiały prasowe/Mokolove

W Mokolove nie tylko szefowie kuchni dzielą się swoją pasją. Obsługujemy eventy, dbamy o najwyższej jakości catering, a całości dopełnia profesjonalna obsługa.

Nie zapominamy też o nowoczesnym klimacie – a to wymaga zaangażowania każdego pracownika! Na miejscu działa m.in. cukiernik, który przygotuje niebiańskie desery oraz kelnerzy opowiadający o daniach i w ekspercki sposób dobierający wina do posiłków.

Starania, pasję i miłość do kuchni możesz zobaczyć na własne oczy – nasi kucharze pracują na oczach gości!

Jeśli można powiedzieć, że Mokotów ma serce, zdecydowanie jest nim Mokolove. Już dziś sprawdź naszą autorską kartę menu!  

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.