Mokolove, magazyn, materiał sponsorowany
Fot. Materiały prasowe/Mokolove
ZE ŚWIATA KULINARIÓW

Mokolove – jedzenie podawane z pasją. Zobacz wnętrza warszawskiej restauracji

Klimat, styl i wyjątkowe, wykwintne dania...

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 29 listopada 2021 16:14
Mokolove, magazyn, materiał sponsorowany
Fot. Materiały prasowe/Mokolove

Restauracja Mokolove usytuowana na warszawskim Mokotowie przy ulicy Różanej to miejsce łączące nowoczesny wystrój z tradycyjną gościnnością i autorską kuchnią pełną niezapomnianych smaków. Klimatyczne sale, ogród i profesjonalna obsługa sprawiają, że Mokolove to miejsce, do którego naprawdę chce się wracać!

Mokolove: nowoczesne sale, duży ogród i smaczne jedzenie

Warszawa na co dzień kojarzy się z gwarem ulicznego miasta. Nic dziwnego, że czasami potrzebujemy odpoczynku w nastrojowym miejscu, które dodatkowo pozwoli wyciszyć się w otoczeniu natury.

 

Mokolove, magazyn, materiał sponsorowany
Fot. Materiały prasowe/Mokolove

 

Naszą domeną są imprezy okolicznościowe i firmowe eventy. Zadbamy o każdy szczegół, aby dzielić z Wami ważne chwile, niezależnie od rodzaju uroczystości.

Wnętrza Mokolove to:

… największa sala Ceglana (z widokiem na kuchnię), która pomieści do 50 osób (idealna na różnego typu eventy, rodzinne spotkania i szkolenia),

… nieco mniejsza sala Dębowa, mieszcząca do 30 osób (polecamy ją na urodziny, chrzciny czy komunie),

… kameralna sala VIP do 18 osób dedykowana spotkaniom firmowym, z możliwością wyświetlenia prezentacji,

… najmniejsza sala Luna dla 2-6 osób (polecana na kameralne spotkania biznesowe i romantyczne kolacje we dwoje).

Do dyspozycji Gości jest także duży ogród, mogący pomieścić nawet 100 osób. Zapewniamy, że w otoczeniu dziko rosnących drzew i krzewów jedzenie smakuje jeszcze lepiej!

 

Mokolove, magazyn, materiał sponsorowany
Fot. Materiały prasowe/Mokolove

 

Imprezy okolicznościowe Twoich marzeń

Restauracja Mokolove to miejsce, w którym dbamy o każdego gościa. Zachęcamy do umawiania spotkań, podczas których szczegółowo omówimy usługę, której potrzebujesz. Mamy w tym doświadczenie! Imprezy okolicznościowe planujemy, każdorazowo układając spersonalizowane menu i uwzględniając specjalne oczekiwania gości.

Z nami zorganizujesz wymarzone przyjęcie rodzinne (chrzciny, komunie, wesela, urodziny) czy spotkanie firmowe, a serwowane dania i atmosfera na długo zapiszą się w pamięci uczestników!

 

Mokolove, magazyn, materiał sponsorowany
Fot. Materiały prasowe/Mokolove

 

Szefowie kuchni - połączenie pasji i serca

W Mokolove miłością do kuchni dzielą się utalentowani, doświadczeni szefowie kuchni – Robert Wojnarowski i Bartek Rojek. Ich kuchnia bazuje na wysokiej jakości świeżych produktach, dostarczanych przez lokalnych dostawców.

Obaj uwielbiają niebagatelne połączenia smakowe i potrafią skomponować prawdziwe dzieła sztuki kulinarnej. Chociaż miejscem ich pracy jest Warszawa, inspiracji szukają na całym świecie, czerpiąc z każdej podróży nowe, zachwycające podniebienia pomysły.

 

Mokolove, magazyn, materiał sponsorowany
Fot. Materiały prasowe/Mokolove

W Mokolove nie tylko szefowie kuchni dzielą się swoją pasją. Obsługujemy eventy, dbamy o najwyższej jakości catering, a całości dopełnia profesjonalna obsługa.

Nie zapominamy też o nowoczesnym klimacie – a to wymaga zaangażowania każdego pracownika! Na miejscu działa m.in. cukiernik, który przygotuje niebiańskie desery oraz kelnerzy opowiadający o daniach i w ekspercki sposób dobierający wina do posiłków.

Starania, pasję i miłość do kuchni możesz zobaczyć na własne oczy – nasi kucharze pracują na oczach gości!

Jeśli można powiedzieć, że Mokotów ma serce, zdecydowanie jest nim Mokolove. Już dziś sprawdź naszą autorską kartę menu!  

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.