Ahmad tea, herbata
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA KULINARIÓW

Ahmad Tea London przypomina o tym, co najważniejsze...

Zobacz poruszający film z udziałem seniorów

Artykuł sponsorowany 4 lutego 2021 14:46
Ahmad tea, herbata
Fot. Materiały prasowe

Izolacja, samotność i tęsknota za krótkimi, ale niezwykle ważnymi chwilami wśród bliskich oraz wspólnym czasem wypełnionym rodzinnym ciepłem, rozmowami i smakiem świeżo zaparzonej herbaty. W emocjonalnym filmie Ahmad Tea London zwraca uwagę na to, jak pandemia zmieniła nasze relacje i wypłynęła na życie osób starszych. Film można obejrzeć na kanale YouTube marki, a potem… koniecznie zadzwonić do babci.

Ahmad Tea London - zadbajmy o babcie i dziadków

Pandemia koronawirusa wywróciła nasze życie do góry nogami. Sytuacje, które kiedyś były czymś oczywistym, jak choćby odwiedziny u dziadków, dziś są niemożliwe. Staramy się chronić naszych najbliższych, ale ceną za ich bezpieczeństwo jest pogłębiająca się samotność. Brak spotkań z dziećmi, wnukami czy prawnukami sprawia, że seniorzy czują się opuszczeni. A przecież tak niewiele trzeba, żeby poprawić im nastrój. Może to być chociażby chwila online przy wspólnie wypitej herbacie. Do tego zachęca Ahmad Tea London w swoim najnowszym spocie, który można obejrzeć na kanale YouTube marki: 

– Nasze tegoroczne działania uwzględniają sytuację, z którą wszyscy mierzymy się od kilku miesięcy. Od dłuższego czasu zapraszamy miłośników herbaty do oglądania Audiencji u Jej Wysokości na kanale YouTube naszej marki. Ostatnio gościliśmy osoby, które podpowiadały, jak dbać o zdrowie psychiczne i radzić sobie ze skutkami pandemii. Najnowszy film dotyczy szczególnej grupy, która odczuwa je wyjątkowo dotkliwie, a mianowicie osób starszych. Zamknięci w domach, odcięci od swoich najbliższych czują się bardzo samotni. Chcieliśmy więc przypomnieć, że można im pomóc, pamiętając o nich, dzwoniąc i w ten sposób być z nimi. Wspólne picie herbaty wcale nie musi być rytuałem, który porzucimy w pandemii – mówi Kornelia Rutkowska, Marketing Manager w LEVANT Foods, generalnego dystrybutora marki Ahmad Tea London

Za koncepcję, scenariusz i koordynację powstania sporu odpowiada agencja Q&A Communications. Reżyseria i realizacja spotu: Krotofilm.

Ahmad tea, herbata
Fot. Materiały prasowe

Ahmad tea, herbata
Fot. Materiały prasowe

***
Ahmad Tea London to symbol najlepszych herbat, które powstają dzięki wiedzy i doświadczeniu rodziny, od lat czuwającej nad każdym etapem ich produkcji: od momentu uprawy do chwili dystrybucji. Siedzibą firmy jest Wielka Brytania – kraj, w którym picie herbacianego naparu jest narodowym rytuałem.

Na przestrzeni lat szerzona przez firmę misja kultywowania ceremonii picia herbaty zaowocowała rozpoznawalnością marki, a w efekcie obecnością w ponad 70 krajach, na 6 kontynentach. W Polsce herbaty Ahmad Tea London są dostępne od 1997 roku. Przez ten czas wśród koneserów zyskały opinię doskonałych mieszanek, a grono ich miłośników nieustannie rośnie.

Marka oferuje szeroką gamę herbat czarnych, zielonych, czarnych aromatyzowanych, zielonych aromatyzowanych i naparów owocowych, zarówno w opakowaniach dla detalu i gastronomi, jak i w formie ekskluzywnych prezentów.  

Ahmad tea, herbata
Fot. Materiały prasowe

Ahmad tea, herbata
Fot. Materiały prasowe

TAGI #herbata

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?