zdrowa-dieta
Fot. Adobe Stock
VIVA! Tylko u nas

Jedz, delektuj się i chudnij! Kto o tym nie marzy?

Na samą myśl o diecie robisz się głodna? Świetnie się składa

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 6 grudnia 2022 14:47
zdrowa-dieta
Fot. Adobe Stock

Narzucane z zewnątrz zakazy mało kogo motywują do zmian, dlatego tak wiele prób zrzucenia nadliczbowych kilogramów kończy się porażką. Eksperci marki MyBestPharm postanowili więc zadbać o to, by potrzeba ograniczenia i zmniejszenia posiłków płynęła z wnętrza organizmu. Stworzony przez nich bestsellerowy suplement MyBestSlim 2.0 hamuje łaknienie i zmniejsza apetyt na słodkości. Jego skuteczność potwierdziły tysiące kobiet, które spontanicznie i zupełnie bezinteresownie chwaliły się efektami swojego odchudzania w mediach społecznościowych. Jesteśmy jednak ludźmi i to normalne, że czasem mamy ochotę na przekąskę lub większy posiłek. Tu z pomocą przychodzi MyBestSkinny. Pyszna wiśniowa, treściwa przekąska, dzięki której zły nawyk podjadania zacznie działać na twoją korzyść.

Zdrowy umiar

Masz ochotę coś przekąsić? Mała saszetka MyBestSkinny to królestwo superfoods. Zawiera aż 14 odżywczych składników aktywnych i zaledwie 24 kalorie. Jej zawartość wystarczy wsypać do 300 ml wody i wypić w ciągu 30 sekund, zanim napój zgęstnieje. Myślałaś o czymś treściwszym? Poczekaj, po mniej więcej 60-90 sekundach koktajl zmieni się w pyszny wiśniowy kisiel, który można zjeść łyżeczką. Popij go kilkoma dodatkowymi łykami wody i wstrzymaj się 15 minut z kolejnym posiłkiem. Po kwadransie poczujesz się nasycona, dzięki czemu na kolację zjesz o połowę mniej niż zwykle. MyBestSkinny najlepiej spożyć wieczorem, przed ostatnim posiłkiem, który zgodnie z zasadami zdrowego i zrównoważonego żywienia powinien być najlżejszy i najmniejszy objętościowo. Dla lepszych efektów w ciągu dnia można stosować MyBestSlim 2.0, a wieczorem MyBestSkinny.

mybestskinny
Fot. materiały prasowe

Naturalnie skuteczny

Bez obaw, MyBestSkinny jest całkowicie bezpieczny i naturalny. Receptury wszystkich produktów MyBestPharm opracowuje sztab ekspertów, w skład którego wchodzą lekarze, dietetycy, farmaceuci i trenerzy personalni, ich działanie jest starannie przemyślane, dopracowane i przebadane pod różnym kątem. Pyszną, wiśniową przekąskę hamującą apetyt skomponowali z pełnych witamin i antyoksydantów gorzkich melonów, owoców acai, zielonego jęczmienia i moringi. Morwa biała dba o utrzymanie równowagi metabolizmu węglowodanów, co jest szczególnie ważne dla osób z zespołem metabolicznym i nietolerancją glukozy. Żelazo przyczynia się do produkcji tlenu w organizmie, a także zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia, które często towarzyszy utracie nadliczbowych kilogramów. A glukomannan to składnik o udowodnionym naukowo działaniu odchudzającym, który hamuje apetyt i wzmaga uczucie sytości.

MyBestSkinny pozwala zmniejszyć objętość kolejnego posiłku, ale także ułatwia oczyszczenie organizmu, regulując częstotliwość wypróżnień. Poza tym normalizuje stężenie cukru i cholesterolu we krwi, dzięki czemu działa wspomagająco podczas stosowania diety cukrzycowej i przy nietolerancji glukozy.  Skuteczny, zdrowy, smaczny, jedyny w swoim rodzaju. Takiego produktu dotychczas na rynku suplementów nie było.

TAGI #dieta

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.