choinka rozenek
Fot. INSTAGRAM.COM/m_rozenek
STYL ŻYCIA

Zobacz, jak Małgorzata Rozenek-Majdan udekorowała swoje mieszkanie na święta!

Choinka robi wrażenie…

Gabriela Łaskowska 12 grudnia 2018 12:32
choinka rozenek
Fot. INSTAGRAM.COM/m_rozenek

Boże Narodzenie tuż tuż, a to oznacza, że czas zacząć przygotowania! Dla gwiazd również jest to intensywny okres. Wszyscy przykładają ogromną wagę do udekorowania swojego domu, by potem rezultatami pochwalić się w mediach społecznościowych.

Dekoracje świąteczne Małgorzaty Rozenek-Majdan

Ostatnio na Instagramie swoim wystrojonym mieszkaniem pochwaliła się Małgorzata Rozenek-Majdan! Celebrytka znana jest z tego, że uwielbia okres świąteczny i proces dekorowania domu. Na opublikowanych zdjęciach doskonale to widać.

Nie da się ukryć, że gwiazda jest mistrzynią w planowaniu dekoracji świątecznych. Choinka, którą możemy podziwiać na opublikowanych przez nią zdjęciach, jest przystrojona bardzo starannie. Biało-czerwone bombki na tle delikatnych światełek, prezentują się zachwycająco!

Jak swoje mieszkanie urządziła gwiazda?

Reszta mieszkania udekorowana jest bardzo stylowo. Dekoracje, choć jest ich dosyć dużo, nie przytłaczają wnętrza. Utrzymane są głównie w kolorystyce czerwono-złotej, więc idealnie dopełniają nowoczesne i dosyć surowe pomieszczenia.

W opisie pod zdjęciami czytamy „Uwielbiam święta, dekorowanie domu, planowanie kolacji wigilijnej i przede wszystkim obdarowywanie bliskich.Boże Narodzenie to czas refleksji i doceniania spraw ważnych, ale też dziecięcej radości. Jak Wasze przygotowania? Czy macie już choinki? I czy tak jak ja, nie wyobrażacie sobie świąt bez czerwieni?”. Odzwierciedlenie tych słów bardzo dobrze widać na zdjęciach. Dekoracje świąteczne w domu Majdanów naprawdę robią wrażenie!

A wy, co sądzicie? Podoba się Wam choinka Małgorzaty Rozenek-Majdan? My jesteśmy nią zachwyceni!  

dekoracje świąteczne Małgorzaty Rozenek-Majdan
Fot. INSTAGRAM.COM/m_rozenek

choinka rozenek
Fot. INSTAGRAM.COM/m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan, świąteczne mieszkanie
Fot. Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan, świąteczne mieszkanie
Fot. Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan, świąteczne mieszkanie
Fot. Instagram @m_rozenek

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?