HUAWEI WATCH GT 4
Fot. mat. prasowe
VIVA! Tylko u nas

Jak łączyć wiele ról i zawsze czuć się (i wyglądać) komfortowo?

Ten gadżet na pewno ułatwi zadanie

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 28 września 2023 12:53
HUAWEI WATCH GT 4
Fot. mat. prasowe

Gdybyś miała odpowiedzieć na pytanie, jakie role pełnisz na co dzień, to pewnie okazałoby się, że jest ich całkiem sporo. 

Mama, żona, partnerka, córka, pracownica, wymienione oczywiście w dowolnej kolejności. Na pierwszym miejscu stawiając oczywiście siebie – kobietę. Jak wszystkie te role łączyć w sposób praktyczny, a do tego stylowy? 

Idealny gadżet dla każdej z nas

To, że smartwatche właściwie zastąpiły tradycyjne zegarki, nie jest już dla nikogo tajemnicą. Powoli jednak wypierają też inne używane na co dzień – wydawałoby się niezbędne – gadżety. Mowa tu choćby o kalendarzu czy planerze ułatwiających bieżącą organizację dnia, ale także smartfonach. Wydawać by się mogło, że do tej pory, zwłaszcza te ostatnie, pomagały w realizacji codziennych zadań i przynosiły ulgę w wielu czynnościach. Lista zakupów czy spraw do załatwienia, sprawdzenie prognozy pogody, analiza kalendarza, zarządzanie odtwarzaniem muzyki czy latarka. Teraz możesz to wszystko mieć pod ręką. A mówiąc bardziej precyzyjnie – na nadgarstku. 

Nie musimy mieć w zasięgu ręki (a nawet wzroku) telefonu, by odebrać wiadomość czy połączenie. Zegarek pomoże także w kontrolowaniu diety, zmotywuje do aktywności fizycznej, stanie się partnerem w planowaniu podróży. 

Na co zwrócić uwagę wybierając model dla siebie?

Potraktuj smartwatch, podobnie zresztą jak tradycyjny zegarek, jako ważny element stylizacji. Warto więc sięgnąć po model dopasowany do naszego stylu i gustu. Dostępność inteligentnych zegarków na rynku to szeroki wybór rodzajów pasków czy bransolet oraz ich zapięć. Dodatkowo, wygodnym rozwiązaniem może być np. dopasowanie designu tarczy do okoliczności i stroju, a więc bogata baza potencjalnych wyświetlaczy do wyboru.

Prowadząc aktywny tryb życia zapewne ważne będzie sprawdzenie wszystkich funkcjonalności zegarka ukierunkowanych na sport. Miłośniczki treningu siłowego docenią dokładność parametrów, dzięki którym ich trening będzie jeszcze bardziej efektywny, a jego rezultaty przyjdą szybciej. Z kolei miłośniczki pływania w pierwszej kolejności zwrócą uwagę na wodoszczelność i parametry IP zegarka. Słowem – szukając smartwatcha dla siebie niezbędne będzie zweryfikowanie możliwości urządzenia i odpowiedź na własne potrzeby. 

HUAWEI WATCH GT 4
Fot. mat. prasowe

Nowość od Huawei

Najnowszy model smartwatcha HUAWEI WATCH GT 4, dzięki dostępowi do ogromnej ilości funkcji oraz aplikacji, umożliwia stworzenie urządzenia dokładnie takiego, jakiego potrzebujesz. Personalizacja zegarka i możliwość dostosowania go do aktualnych potrzeb sprawiają, że smartwatch staje się jedyny i niepowtarzalny. Tak zresztą, jak ty!

Co wyróżnia najnowszy smartwatch HUAWEI WATCH GT 4?

Najnowszą odsłonę inteligentnych zegarków od HUAWEI wyróżnia przeplatanie się inteligentnych funkcji z klasycznym designem. Seria HUAWEI WATCH GT 4 wnosi powiew niespotykanej dotąd elegancji i szyku. To połączenie piękna na zewnątrz, z tym, co wspaniałe i wyjątkowe również wewnątrz.

Twórcy smartwatcha zadbali, by kompleksowo troszczył się o użytkownika na wielu płaszczyznach. I tak dbając o odpowiednio zbilansowaną dietę i żywienie zegarek, dzięki nowej funkcji „W formie” pomaga – po wprowadzeniu danych dotyczących posiłków do aplikacji HUAWEI Zdrowie – w kontrolowaniu deficytu kalorycznego. Uwzględniając aktywność i treningi urządzenie będzie także w stanie zadbać o odpowiedni bilans energetyczny.

Smartwatch ma także ulepszoną funkcję zarządzania cyklem menstruacyjnym, która śledzi fazy cyklu i szacuje datę owulacji nie tylko na podstawie wprowadzanych informacji, ale także poprzez inteligentną analizę wskaźników fizjologicznych, takich jak tętno podczas snu, temperatura ciała, częstotliwość oddechów. Tym samym pomaga lepiej przewidywać oraz przypominać o tym ważnym aspekcie kobiecego zdrowia.

To także troska o monitorowanie snu. Funkcja HUAWEI TruSleep™ 3.0 rejestruje nie tylko czas trwania, ale również jakość i strukturę snu i drzemek (w tym snu lekkiego, głębokiego, REM i czuwania). Nowością jest obserwacja oddychania podczas snu, która ma pomóc zidentyfikować objawy bezdechu sennego, by w razie potrzeby podjąć niezbędne działania w celu poprawy snu.

Wreszcie – bardziej czułe obserwowanie pracy serca, poprzez ciągły pomiar i analizę tętna czy saturacji (SpO2), ale też badanie poziomu stresu. Zapewnia to udoskonalona funkcja TruSeen™ obejmująca zwiększoną dokładność pomiarów. To wszystko w  trosce o ogólny dobrostan. 

Last, but not least: treningi i aktywność sportowa. HUAWEI WATCH GT 4 obsługuje ponad 100 trybów sportowych, które pomogą ćwiczyć w bardziej efektywny sposób oraz aktywnie zarządzać swoim treningiem. Urządzenie dodatkowo motywuje do aktywności i zachęca do systematycznych ćwiczeń poprzez wizualizację postępów. Zegarek zachęca do brania udziału w wyzwaniach i nagradza każdy pobity rekord!

HUAWEI WATCH GT 4
Fot. mat. prasowe

Wysublimowany design…

Wśród zaproponowanych przez markę nowości warto zwrócić uwagę szczególnie na trzy niezwykle kobiece modele zegarków. Ich delikatna tarcza w rozmiarze 41 mm doskonale podkreśli subtelne kształty każdego nadgarstka. Łączą one modną i dobrze wyważoną estetykę z biżuteryjnym sznytem. Dyskretny i delikatny wygląd oraz złota ramka dodają tarczy blasku, przyciągając wzrok. HUAWEI proponuje je w trzech odsłonach:

  • model HUAWEI WATCH GT 4 Elite z kopertą w kolorze złotym ze srebrną obwódką. To zegarek na delikatnej stalowej bransolecie w kolorze srebrnym ze złotymi elementami.
  • model HUAWEI WATCH GT 4 Elegant z kopertą w kolorze złotym oraz ze stalową bransoletą również w tym kolorze. Model ten wyróżnia wzór bransolety, to bowiem ponadczasowy splot typu milanese, zwany inaczej bransoletą typu mesh. Dodaje ona zegarkowi gracji i elegancji, zapewniając jednocześnie dużą wygodę podczas noszenia. Dodatkowa blokada w zapięciu to także podwyższone bezpieczeństwo. 
  • I wreszcie najbardziej klasyczny z nich model HUAWEI WATCH GT 4 Classic. To zegarek z kopertą w kolorze złotym i perfekcyjnie komponującym się z nim skórzanym paskiem w kolorze białym.

Pozostałe cztery zegarki, które pojawiły się na rynku w tej odsłonie, to modele z większą kopertą (46 mm) i nieco innych wariantach kolorystycznych. Charakteryzują się odważnym, ośmiokątnym bezelem, powszechnie spotykanym w tradycyjnych zegarkach klasy premium. Ich wygląd z pewnością odzwierciedla siłę, energię i osobowość oraz dodaje pewności siebie w wielu sytuacjach.

HUAWEI WATCH GT 4
Fot. mat. prasowe

… i użyteczna technologia 

Wybierając smartwatch, znaczenie mają także aspekty techniczne. W tym przypadku marka nie stawia przed nami żadnych wyzwań. HUAWEI WATCH GT 4 jest kompatybilny zarówno z systemem operacyjnym Android, jak i iOS. I może działać właściwie bez przerwy – jedno ładowanie wystarcza – w zależności od modelu – na 7 lub 14 dni nieprzerwanej pracy. 

Każdy z modeli wyposażony jest w cieńsze ramki, które umożliwiają komfortowe korzystanie z wyświetlacza. Z kolei jego wysoka rozdzielczość i zaawansowana technologia przekładają się na wyjątkowo wyraźny obraz. Odświeżanie  pozwala na znaczne oszczędności energii przy włączonym ekranie. Natomiast dzięki obrotowej koronce możliwe jest łatwe przewijanie interfejsu w górę i w dół, a także powiększanie i pomniejszanie mapy oraz innych elementów.

Ważna rola do odegrania

W tym miejscu warto wspomnieć o jeszcze jednej nowej funkcji, jaką oferuje nowy HUAWEI WATCH GT 4, a która zdecydowanie stawia go na piedestale. Mowa o funkcji HUAWEI Assistant-TODAY, która pomaga smartwatchowi uczyć się i dostosowywać rekomendacje w oparciu o nawyki. Mogą to być np. powiadomienia z kalendarza czy plany treningowe. 

Niewątpliwie więc możliwości, jakie daje zegarek, w tym dostępność tzw. kart widżetów, czyli komponentów umożliwiających stworzenie zegarka idealnie dopasowanego do potrzeb, ułatwiają odgrywanie każdej z ról w jakie wchodzimy na co dzień. Co więcej – smartwatch pełniąc (nomen omen) rolę swego rodzaju osobistego asystenta, sprawia że zadania, jakie mamy przed sobą do wykonania, wydają się być łatwiejsze i zdecydowanie bardziej przyjemne. 

Nareszcie ktoś pomyślał o potrzebach modnych, nowoczesnych kobiet!

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.