ślub, młoda para, małżeństwo
Fot. stock.adobe.com
STYL ŻYCIA

Oto niezawodny sposób na odświeżenie uczuć w każdym związku!

Zagraj w najlepszą planszówkę dla par – „Gierki Małżeńskie”!

Redakcja VIVA! 30 marca 2019 14:14
ślub, młoda para, małżeństwo
Fot. stock.adobe.com

Motyle w brzuchu, miękkie kolana, uśmiech od ucha do ucha i głowa w chmurach... Tak właśnie czują się zakochani, i tak możesz poczuć się Ty, szczególnie że miłość rozkwita na wiosnę! Wiemy jednak, że podstawą udanego związku jest przyjaźń – wspólne spędzanie wolnego czasu, podobne zainteresowania i duża dawka humoru! Właśnie dlatego warto sięgnąć po Gierki Małżeńskie!

Gierki Małżeńskie najlepszym prezentem dla młodych par

Czy praca nad relacją może być dobrą zabawą? Oczywiście, że tak! A Gierki Małżeńskie z rysunkami Andrzeja Mleczki sprawią, że rozrywka będzie jeszcze lepsza! Nieważne jak długi jest staż Twojego związku – czy dopiero się poznajecie, czy jesteście razem już jakiś czas, czy świętujecie kolejną rocznicę ślubu – Gierki Małżeńskie to imprezowa gra planszowa skierowana do wszystkich par, które chcą sprawdzić wiedzę na swój temat w dość przewrotny sposób. To również idealny pomysł na prezent dla przyjaciół i krewnych – z okazji ślubu, rocznicy, walentynek lub urodzin.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Gra planszowa Gierki Małżeńskie

Ta wciągająca gra zapewnia zdrową rywalizację, wiele powodów do uśmiechu i możliwość lepszego poznania drugiej połówki. Zasady są bardzo proste: zakręć butelką i rozbierz partnera ze wszystkich sekretów! Za sprawą rozmaitych konkurencji zrozumiesz, jak dużo o sobie już wiecie, i jak wiele jeszcze przed wami. Zdolności artystyczne i słowotwórcze są mile widziane, a zabawa w skojarzenia pokaże, co tak naprawdę siedzi w waszych głowach. A teraz najważniejsze pytanie: romantyczny wieczór z Gierkami Małżeńskimi we dwoje, czy spotkanie w gronie znajomych par? Za sprawą dwustronnej planszy możecie wspólnie stawiać czoła najróżniejszym pytaniom!

Grę należy traktować z przymrużeniem oka i dużą dawką humoru. Miłość na wiosnę brzmi jak doskonały plan – szczególnie, jeśli ponownie zakochasz się w osobie, która jest Ci bliska od lat!  

Fot. Materiały prasowe

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie La Dolce VIVA!, a w nim: Ania Starmach, jurorka polskich edycji MasterChef oraz MasterChef Junior, o związkach – tych rodzinnych oraz ze sztuką i kuchnią. Piotr Adamczyk naszym przewodnikiem po Rzymie. Jak to się dzieje, że Monica Bellucci z każdym rokiem staje się… piękniejsza. Włoszka Tessa Capponi-Borawska o arystokratycznych korzeniach i o tym, kto zaszczepił jej pasję gotowania.