Natalia Szroeder została ambasadorką HUAWEI FreeBuds Pro 3
Fot. mat. prasowe
VIVA! Tylko u nas

Doskonały dźwięk w dobrej cenie? Kultowe słuchawki od teraz dostępne są w nowej wersji. Ich fanką jest Natalia Szroeder

Znana piosenkarka i kompozytorka jako jedna z pierwszy przetestowała słuchawki HUAWEI FreeBuds Pro 3

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 21 listopada 2023 13:01
Natalia Szroeder została ambasadorką HUAWEI FreeBuds Pro 3
Fot. mat. prasowe

Żyjemy w świecie dźwięków – prowadzimy wielogodzinne rozmowy (w tym coraz więcej tych telefonicznych i online), słuchamy audiobooków, podcastów, regularnie zanurzamy się w muzyce, aby choć na chwilę oderwać się od codzienności i przytłaczających bodźców. Niemal nieodłącznym elementem naszych stylizacji stały się więc słuchawki, które towarzyszą nam zarówno w czasie wolnym, jak i w pracy. Jaki model sprawdzi się w każdej sytuacji? W profesjonalnych rankingach od lat królują FreeBuds - słuchawki stworzone przez HUAWEI. 

Natalia Szroeder wzięła udział w kampanii HUAWEI FreeBuds Pro 3

Z HUAWEI FreeBuds korzystają też profesjonalni muzycy, co wydaje się być najlepszą rekomendacją dla tego sprzętu. Ich nową wersję pokochała m.in. Natalia Szroeder – jedna z najbardziej znanych i utalentowanych artystek młodego pokolenia. Co o nich sądzi? Na swoim profilu instagramowym piosenkarka zwraca uwagę na doskonałą akustykę HUAWEI FreeBuds Pro 3:

Jak wiecie, w mojej pracy i z moimi zajawkami, słuchawki są trochę jak bliski przyjaciel. HUAWEI FreeBuds Pro 3 to nowa generacja flagowych dousznych słuchawek, w pełni bezprzewodowych, o naprawdę doskonałej akustyce. Sprawdźcie tę jakość dźwięku, bo na mnie zrobiła piorunujące wrażenie. 

Co stoi za tym wyjątkowym dźwiękiem, który zachwycił Natalię?

Natalia Szroeder w kampanii HUAWEI
Fot. MAT. PRASOWE

HUAWEI FreeBuds Pro 3 – nowe słuchawki w starej cenie

Aż trudno uwierzyć, że w tak małym sprzęcie (każda ze słuchawek waży zaledwie 5,8 g) kryje się tak zaawansowana technologia. Ultrakrystaliczny dźwięk w HUAWEI FreeBuds Pro 3 zapewnia system dwóch przetworników Ultra Hearing. Wyjątkowe doznania muzyczne to także zasługa technologii aktywnego cyfrowego podziału pasma – dzięki niej dostajemy wrażenia słuchowe bogate w basy, ale też w szczegóły z tzw. środka. Koniec też z niewygodą i niedopasowaniem - potrójny korektor adaptacyjny w HUAWEI FreeBuds Pro 3 wykrywa poziom głośności, kształt przewodu słuchowego i warunki otoczenia, a następnie dostosowuje optymalny poziom dźwięku i jego parametry do naszych aktualnych potrzeb. Niezwykłe, wręcz koncertowe wrażenia, które gwarantują słuchawki, zostały potwierdzone prestiżowymi certyfikatami: HWA i Hi-Res Audio Wireless.

HUAWEI FreeBuds Pro 3
Fot. mat. prasowe

HUAWEI FreeBuds Pro 3 to nie tylko nowy poziom słuchania ulubionej muzyki. To także inna jakość rozmów telefonicznych i online, które w końcu nie będą mniej komfortowe od tych prowadzonych na żywo. Tutaj kluczową rolę odgrywa system redukcji szumów trzeciej generacji (ANC 3.0), na bieżąco dostosowujący poziom redukcji do tego, jak i gdzie używamy słuchawek. W domu zbyt mocne wyciszenie szumów nie spowoduje już dyskomfortu, za to na lotnisku, w kawiarni czy w głośnym biurze redukcja będzie na tyle wysoka, że bez problemu przeprowadzimy płynną rozmowę. Jeśli dodamy do tego system przechwytywania głosu oraz model redukcji zakłóceń spowodowanych wiatrem (oba udoskonalone i dużo skuteczniejsze niż w poprzedniej wersji), to mamy pewność, że nasza komunikacja wejdzie z tymi słuchawkami na zupełnie nowy poziom. 

HUAWEI FreeBuds Pro 3 to zdecydowanie sprzęt nowej generacji – działają wyjątkowo długo (31 godzin z etui ładującym przy wyłączonym ANC, 22 godziny przy włączonym), a ładują się zaskakująco krótko (w 40 minut do 100% w etui). Energię w samym etui możemy uzupełnić przewodowo zaledwie w godzinę. Ustawienia słuchawek możemy dopasować do swoich potrzeb w wygodnej aplikacji HUAWEI AI Life. Tam też, za pomocą jednego dotknięcia, przełączmy je między urządzeniami, bo HUAWEI FreeBuds Pro 3 możemy swobodnie podłączyć do dwóch sprzętów w tym samym czasie. 

Natalia Szroeder w kampanii HUAWEI
Fot. MAT. PRASOWE

Co ważne, ulepszone HUAWEI FreeBuds Pro 3 to nowe funkcje, które dostępne są w dobrze znanej cenie. Kosztują bowiem tyle samo, ile ich poprzednia wersja, czyli 899 zł. 

HUAWEI FreeBuds Pro 3 pozwalają doświadczać dźwięku na zupełnie nowym, jeszcze bardziej komfortowym poziomie. To także możliwość wejścia do świata muzyki na własnych warunkach, bez kompromisów. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.