Lady Gaga
Fot. Michael Ostuni/Patrick McMullan
O tym się mówi!

Dlaczego Lady Gaga nie chciała spotkać się z Patrizią Reggiani w ramach produkcji "Dom Gucci"?

Powód nie jest zaskakujący!

Aleksandra Frankowska 22 listopada 2021 14:27
Lady Gaga
Fot. Michael Ostuni/Patrick McMullan

Wszyscy z niecierpliwością czekają na premierę filmu Dom Gucci, która w Polsce będzie miała premierę już w najbliższy piątek. Ridley Scott w rolach głównych obsadził prawdziwe gwiazdy: Adama Drivera, Jareda Leto i Lady Gagę, stąd też niesamowite emocje, które towarzyszą kolejnym światowym premierom obrazu. Rola Gagi w filmie jest szczególna. Gwiazda wciela się w postać Patrizii Reggiani, byłej żony Maurizio Gucciego, która zleciła morderstwo swojego męża. Na jaw wyszły niedawno informacje, dlaczego Gaga – choć miała taką możliwość – odmówiła spotkania z Reggiani. Co było powodem takiej właśnie jej decyzji?

CZYTAJ TEŻ: Dom Gucci: wszystko, co musisz wiedzieć o nowym filmie Ridleya Scotta z Lady Gagą w roli głównej

Rodzina Gucci oburzona wizerunkiem rodu w filmie "Dom Gucci"

Produkcja, która w Polsce ujrzy światło dzienne już 26 listopada, ma całkowicie obnażyć sekrety rodziny Gucci. Mówi się, że ich dobre imię zostanie już doszczętnie splamione, z uwagi na ukazanie brutalnego morderstwa Maurizio Gucciego.

Okazuje się, że potomkowie rodziny Guccich są niezwykle niezadowoleni ze sposobu, w jaki ukazano ich rodzinę. Głos zabrała między innymi Patrizia Gucci, córka Aldo Gucci, założyciela słynnego domu mody.

Kradną tożsamość rodziny, aby osiągnąć zysk i zwiększyć dochody Hollywood… Nasza rodzina ma swoją tożsamość. Możemy rozmawiać o wszystkim, ale istnieje granica, której nie można przekroczyć. - mówiła córka Aldo Gucciego. Mój ojciec był bardzo przystojnym mężczyzną - jak wszyscy z rodziny Gucci, bardzo wysokim, o niebieskich oczach i bardzo eleganckim. Fakt, że zagra go Al Pacino, który nie jest zbyt wysoki, a na zdjęciu widzimy go jako grubego, niskiego, z bokobrodami i naprawdę brzydkiego - to wstyd, bo w ogóle do niego nie przypomina. - podsumowała Patrizia Gucci.

Lady Gaga jako Patrizia Reggiani

Rola Lady Gagi w filmie Dom Gucci jest naprawdę wyjątkowa. Aktorka i wokalistka przez 6 miesięcy uczyła się akcentu, którym mówiła Patrizia, a dodatkowo próbowała dowiedzieć się o niej jak najwięcej, aby móc perfekcyjnie wcielić się w jej postać. Sama wspominała, że podczas kręcenia filmu towarzyszyły jej pewne trudności natury psychicznej. Wychodziła z hotelu i miała wrażenie, że wciąż gra, chociaż sceny już się zakończyły. Musiała wyjątkowo mocno wczuć się w swoim bohaterkę, kiedy pojawiły się u niej problemu z odróżnieniem fikcji od rzeczywistości.

ZOBACZ TEŻ: Lady Gaga w roli Patrizii Reggiani przerażająca jak nigdy! Jest nowy trailer "House of Gucci"

Spędziłam 6 miesięcy ucząc się jej akcentu. Mówiłam w ten sposób jako ja, Stefani, a potem zrobiłam reaserch, aby dowiedzieć się, jaką Patrizia była osobą. Ale nie chciałam jej poznać. Według mnie ta kobieta chciała być gloryfikowana za to morderstwo i chciała być zapamiętana jako przestępczyni. Nie chciałam wspierać czegoś, w co nie wierzę. Ona zleciła zabójstwo swojego męża. - zdradziła Lady Gaga.

"Dom Gucci" - premiera już 26 listopada

W najbliższy piątek film pt. Dom Gucci trafi do polskich kin. Z niecierpliwością wyczekujemy więc obrazu, który stworzył Ridley Scott z wielkimi gwiazdami na ekranie. Z pewnością będzie on wyjątkowo. Zapowiadają to recenzje spływające z innych krajów, gdzie premiera filmu miała już miejsce, a oceny krytyków są naprawdę obiecujące!  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.