Lane's interior, Szczepan Twardoch
Fot. Materiały prasowe
STYL ŻYCIA

Szczepan Twardoch ambasadorem gin baru Lane’s

Zobacz wyjątkowe zdjęcia ekskluzywnych wnętrz

Konrad Szczęsny 16 grudnia 2021 13:46
Materiał partnera
Lane's interior, Szczepan Twardoch
Fot. Materiały prasowe

Autor bestsellerowych powieści Szczepan Twardoch nawiązał współpracę z nowo otwartym warszawskim gin barem Lane’s, którego bywalcy mogą skosztować autorskiego drinku Twardocha z sekretnej karty koktajli oraz usiąść przy stoliku sygnowanym jego nazwiskiem.

Gin bar Lane’s - wyjątkowe miejsce z duszą

Gin bar Lane’s to idealne miejsce nie tylko dla wyznawców ginu, ale też dla tych wszystkich, którzy spragnieni są czasu w naprawdę wyjątkowej, wyrafinowanej atmosferze, lubią dać się zaskoczyć i oczarować. To dla nich w nowoczesnym, w tym zupełnie nowym i wyjątkowym miejscu na mapie Warszawy stworzono rozmaite rytuały związane z celebrowaniem specjalnie dobranego pod Lane’s portfolio wyjątkowych trunków – głównie najlepszych gatunków ginu, ale też sprowadzonej z całego świata na zamówienie kolekcji niezwykłych alkoholi. Wizyta w Lane’s to spektakl dla zmysłów przygotowany na najwyższym poziomie przez najlepszych barmanów w mieście i szefów kuchni serwujących jedną z najmodniejszych kuchni świata: Nikkei.

Lane's interior, Szczepan Twardoch
Fot. Materiały prasowe

Szczepan Twardoch, autor takich powieści jak „Król”, „Królestwo” czy „Pokora”, nagrodzony wieloma prestiżowymi nagrodami literackimi – zarówno polskimi, jak i zagranicznymi, rozpoczął współpracę z barem Lane’s jako Ambasador tego nowego, wyjątkowego miejsca na barowej mapie Warszawy. W sekretnym menu Little Black Book znalazł się odręczny wpis pisarza z recepturą autorskiego drinka o nazwie „Morfina”, zainspirowanego powieścią Twardocha o tym samym tytule. Ten rozbudzający zmysły smak wzbogaci każdą wizytę w Lane’s.

Koktajl Morfina by Szczepan Twardoch
Fot. Materiały prasowe

Wnętrze baru łączy polskie i najlepsze światowe wpływy Art Deco – jednego z najbardziej szykownych, eleganckich i ponadczasowych stylów urządzania wnętrz wszechczasów. Z jednej strony opływowe kształty mebli – arcywygodnych foteli i sof, w których można się wręcz zanurzyć zapraszają, by na nich spędzić wygodne godziny. Z drugiej energetyczną dynamikę wnętrzu i odwiedzającym je gościom nadają nowoczesne, geometryczne wzory na ścianach i miękkim dywanie, a przede wszystkim spektakularny żyrandol. W tej wyjątkowej przestrzeni specjalne miejsce, tuż przy otulającym ciepłem komuniku, zostało wybrane dla Ambasadora baru Szczepana Twardocha. Łatwo je rozpoznać – dedykowany stolik sygnowany został jego nazwiskiem.  

Szczepan Twardoch - event otwarcia
Fot. Materiały prasowe

Lane's - koktajle, Szczepan Twardoch
Fot. Materiały prasowe

Lane's - Nikkei, Szczepan Twardoch
Fot. Materiały prasowe

Szczepan Twardoch - backstage
Fot. Materiały prasowe

Lane's - interior detail, Szczepan Twardoch
Fot. Materiały prasowe

 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.