Aparat fotograficzny Olympus
VIVA! Tylko u nas

Nowy aparat OLYMPUS OM-D E-M10 Mark III – twój idealny towarzysz podróży

s

Artykuł sponsorowany 30 listopada 2016 11:09
Aparat fotograficzny Olympus
Cała seria OLYMPUS OM-D E-M10 spełnia wymagania prawdziwych pasjonatów fotografii, jednak najnowszy model E-M10 Mark III przewyższa wszelkie oczekiwania, jakie można mieć wobec aparatu z wymienną optyką.
 
Nowy bezlusterkowiec oferuje zdjęcia najwyższej jakości oraz imponujące filmy 4K. Zachwyca szybkością działania i łatwością ustawiania ostrości w dowolnym punkcie kadru przy pomocy dotykowego ekranu. Kompaktowe wymiary korpusu oraz niewiarygodnie wydajna 5-osiowa stabilizacja obrazu sprawiają, że E-M10 Mark III to idealny towarzysz każdej naszej podróży.
 
Aparat fotograficzny Olympus
 
Aparat fotograficzny Olympus
 
Aparat fotograficzny Olympus
 

OM-D E-M10 Mark III jest lekki i kompaktowy, a jednocześnie zawiera wszystko, czego potrzebujesz. Został wyposażony w wizjer, lampę błyskową oraz moduł Wi-Fi. Dzięki dotykowemu, odchylanemu ekranowi LCD jego obsługa jest bardzo prosta!

 

Cztery tryby nowego aparatu OM-D E-M10 Mark III

  • AUTO – wykrywa ruch nawet w ciemności
  • SCN – daje możliwość wyboru sześciu motywów z predefiniowanymi ustawieniami
  • Advanced Photo (AP) – umożliwia edycję obrazu i korzystanie z wyjątkowych metod fotografowania, takich jak Live Composite czy Wielokrotna Ekspozycja
  • Bleach Bypass – zwiększa kontrast, redukuje nasycenie i zmienia charakter fotografii.

aparat fotograficzny Olympus

aparat fotograficzny Olympus

 
aparat fotograficzny Olympus
 
Aparat fotograficzny Olympus

TAGI #fotografia

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.