Rosamund Pike, stylizacja, Złote Globy 2021
Fot. Instagram
O tym się mówi!

Złote Globy 2021: Rosamund Pike w niesamowitej kreacji z przeceny!

Można ją kupić za połowę oryginalnej ceny!

Aleksandra Frankowska 1 marca 2021 18:27
Rosamund Pike, stylizacja, Złote Globy 2021
Fot. Instagram

To prawdziwe 5 minut dla Rosamund Pike! Jej stylizacja ze Złotych Globów 2021 robi furorę w sieci, tak samo jak film, który wypuszczono właśnie na Netflix pt. O wszystko zadbam. Gwiazda, odebrała wczoraj swoją pierwszą statuetkę w sukni, którą kupiła w promocji! Ile kosztuje?

Złote Globy 2021 w hybrydowej wersji

Z uwagi na wciąż panującą pandemię koronawirusa, Złote Globy 2021 odbyły się w nieco innej formie, niż dotychczas. Część gwiazd łączyła się ze studiem zdalnie ze swoich domów, część przybyła na gale do Nowego Jorku lub Beverly Hills. Nie zabrakło spektakularnych kreacji, które skradły czerwony dywan, a jedną z nich była właśnie różowa suknia Rosamund Pike!

Rosamund Pike w kreacji z przeceny – Złote Globy 2021

Swoją pierwszą statuetkę w historii w kategorii Aktorka w komedii lub musicalu odebrała Rosamund Pike. Nagrodzona została za rolę w filmie pt. O wszystko zadbam, który na Netflix stał się prawdziwym hitem.

Złote Globy 2021: Rosamund Pike w kreacji z przeceny

Wśród nagrodzonych jest Rosamund Pike, która w niedzielny wieczór zdobyła swój pierwszy Złoty Glob – w kategorii Aktorka w komedii lub musicalu. Została nagrodzona za rolę w filmie pt. O wszystko zadbam, który niedawno zadebiutował na Netflixie.

Pike chociaż nie pojawiła się na czerwonym domu, połączyła się z prowadzącymi galę Złotych Globów 2021 ze swojego domu. Na tę wyjątkową okazję założyła różową tiulową suknię na ramiączkach w kształcie dzwonu. Całość stylizacji dopełniły ciężkie, czarne, sznurowane buty od Alexandra McQueena.

Suknia, którą wybrała aktorka to dzieło młodej artystki Molly Goddard, którą gwiazda postanowiła wesprzeć. Co więcej, została ona przeceniona aż o 50%. Można kupić ją za 9 tysięcy złotych!

Gwiazda nie zrezygnowała ze swojej charakterystycznej, prostej fryzury. Postawiła również na mocny wieczorowy makijaż i wyraźne usta, idealnie pasujące do stylizacji.

Gwiazda tego wieczoru zachwyciła swoją stylizacją. Pike ubrała się w tiulową suknię w kolorze głębokiej fuksji. To kreacja na ramiączkach, która kształtem przypomina dzwon. Dobrała do niej sznurowane buty od Alexandra McQueena. Aktorka postawiła na wyprostowane włosy, a także wieczorowy makijaż, w którym główną rolę odegrały mocno podkreślone usta.

Kim jest Rosamund Pike?

42-letnia aktorka urodziła się w Londynie. Już jako nastolatka stawiała pierwsze ktoki na deskach teatru National Youth Theatre. Ukończyła studia z literaturoznawstwa na Uniwersytecie Oxfordzkim. Rosamund Pike grała między innymi fałszywą agentkę Mirandę Frost z 20. Filmie o Jamesie Bondzie pt. Śmierć nadejdzie jutro. Zagrała również u boku Johnego Deepa w Rozpustniku oraz wraz z Keirą Knightley w Dumie i uprzedzeniu. Była również nominowana do Oscara za rolę w filmie pt. Zaginiona Dziewczyna reżyserii Davida Finchera.

Rosamund Pike w hicie Netflixa 2021

Aktorka otrzymała swoją pierwszą nagrodę – Złoty Glob za rolę w filmie Netflixa pt. O wszystko zadbam. Wciela się tam w rolę Marli, która odnosi ogromne sukcesy zawodowe jako opiekunka prawna bogatych seniorów. Bez skrupułów nagina przepisy, aby osiągnąć własne korzyści finansowe. Jej kolejną klientką okazuje się być seniorka, której mroczne sekrety i zatargi z mafią szybko wychodzą na jaw. To przezabawna komedia, która na Netflix wciągnie każdego. Od premiery 2021 stała się prawdziwym hitem. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.