Sprawdźcie, kto nie trafił ze stylizacją

Sabina Zięba 7 stycznia 2019 09:57

Za nami już 76. gala rozdania Złotych Globów, na której w tym roku triumfował film „Bohemian Rhapsody”, opowiadający o życiu i twórczości Freddiego Mercury'ego. Co roku statuetki te przyznaje około 90 dziennikarzy prasy zagranicznej akredytowanych w Hollywood. Zazwyczaj trafnie przewidują oni produkcje, które są potem również nagradzane podczas Oscarów.

Tak ekstrawagancka ceremonia wymaga oczywiście równie szlachetnej oprawy. Gwiazdy starają zachwycić się swoimi stylizacjami cały świat i w tym roku wyjątkowo wielu z nich się to udało! Jednak nie wszyscy mieli tyle szczęścia.

Dla nas największym rozczarowaniem była stylizacja Anne Hathaway. Aktorka, która jeszcze kilka lat temu uchodziła za ikonę stylu, dzięki filmowi „Diabeł ubiera się u Prady”, tym razem się pogubiła. Miranda Priestly nie byłaby zadowolona!

Nie popisała się również Jessica Chastain, Amber Heard, Emily Blunt czy Julianne Moore. A Lady Gaga choć w ostatnim czasie zachwycała klasycznymi i przemyślanymi stylizacjami, wraca do swoich kontrowersyjnych i szokujących pomysłów. A było tak pięknie...

Sprawdźcie w naszej galerii, kto wyglądał najgorzej!  

1/9
Copyright @Matt Baron/BEI/REX/Shutterstock/East News
1/9

Wydaje się, że stylizacja Jessicy Chastain miała być z pazurem i lekko w gotyckim stylu, jednak wysuwający się na pierwszy plan gorset nie był dobrym pomysłem... Kreacja pochodziła z domu mody Burberry.

2/9
Copyright @David Fisher/REX/Shutterstock/East News
2/9

Amber Heard wybrała projekt Monique Lhuillier w dosyć barokowym stylu, który w połączeniu z uczesaniem i makijażem wygląda dosyć groteskowo. Jesteśmy na nie...

3/9
Copyright @David Fisher/REX/Shutterstock/East News
3/9

Kolor kreacji Emily Blunt oraz sama koronka jest ciekawa, lecz nie możemy oprzeć się wrażeniu, że dół  sukienki obszarpały wygłodniałe psy podczas przypadkowej walki. Szkoda, że podszewka pod górną częścią również nie ma grafitowego koloru. Projekt ten pochodzi z atelier Alexandera McQueena.

4/9
Copyright @David Fisher/REX/Shutterstock/East News
4/9

Krój kreacji Claire Foy zachwyca, jednak kolor nie jest odpowiedni do jej karnacji. W konsternację wprawiają również błyszczące „drogi mleczne” w dolnej części projektu Miu Miu...

5/9
Copyright @David Fisher/REX/Shutterstock/East News
5/9

Kreacja Anne Hathaway to największe rozczarowanie wieczoru. Panterka w ostatnim czasie wróciła w wielkim stylu, lecz nadal nie pasuje na takową galę... Niestety projekt Elie Saab to niewypał.

6/9
Copyright @David Fisher/REX/Shutterstock/East News
6/9

Rosamund Pike chciała zwrócić uwagę na swoją sylwetkę, lecz mogła to zrobić w bardziej wyrafinowany sposób. Sukienka Givenchy, z tak wieloma wycięciami, w połączeniu z tą narzuconą na ramiona marynarką, nie wygląda po prostu dobrze.

7/9
Copyright @Rob Latour/REX/Shutterstock/East News
7/9

Stylizacja Julianne Moore miała być nowoczesna, ale niestety awangardowa marynarka nas nie zachwyciła. Projekt pochodzi z domu mody Givenchy.

8/9
Copyright @Rob Latour/REX/Shutterstock/East News
8/9

Przez całkowicie welurową stylizację, Elsie Fisher wygląda jak... dywan. Kto wypuścił 15-letnią ładną dziewczynę w tym z domu?

9/9
Copyright @David Fisher/REX/Shutterstock/East News
9/9

Delikatna tiulowa peleryna Lucy Liu chyba miała dodawać wyrafinowania. Niestety nie spisała się dobrze. 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.