zjawiskowe-sukienki-jennifer-lopez-beyonce-julii-roberts-i-innych-gwiazd-na-sprzedaz
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA MODY

Zjawiskowe sukienki Jennifer Lopez, Beyonce, Julii Roberts i innych gwiazd wystawione na sprzedaż!

Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na walkę z koronawirusem

Paulina Filipowicz 20 maja 2020 19:29
zjawiskowe-sukienki-jennifer-lopez-beyonce-julii-roberts-i-innych-gwiazd-na-sprzedaz
Fot. Getty Images

Chyba każda z nas marzyła kiedyś choć przez chwilę o zjawiskowej kreacji rodem z czerwonego dywanu. Teraz to marzenie może się spełnić! Najpiękniejsze sukienki takich sław, jak Jennifer Lopez, Beyonce, Julia Roberts, Cate Blanchett, Gwyneth Paltrow, Kylie Minogue czy Gwen Stefani są obecnie wystawione na sprzedaż, a dokładnie na aukcję charytatywną. Licytując kreację wspiera się organizację walczącą z koronawirusem. Korzyść jest więc podwójna!

Sukienki gwiazd wystawione na sprzedaż

Pomysłodawczynią akcji jest słynna stylistka gwiazd i redaktorka mody New York Times, Elizabeth Stewart. Postanowiła ona połączyć siły ze znaną platformą zakupową eBay, by utworzyć Chic Relief - wyprzedaż szaf znanych celebrytek. Kwoty uzbierane ze sprzedaży wieczorowych kreacji gwiazd, które wystawione są na aukcji, przeznaczone zostaną na organizacje nonprofit Direct Relief. Zajmuje się ona zapewnianiem niezbędnego sprzętu ochronnego służbom medycznym walczącym na pierwszej linii fronty z koronawirusem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I’m really excited to announce the launch of @chic_relief TODAY! (Link to shop in bio) Many of us in the fashion industry feel helpless right now, so we got together to raise money for Covid Relief. And @ebay jumped on to help! 100% of the profits of fabulous donated fashion items will go to @directrelief. Look for the special link to the @ebay auction of these incredible gowns worn by @beyonce @violadavis @jlo @juliaroberts @iamsandraohinsta @kylieminogue @allisonbjanney #CateBlanchett and more. Ebay is matching all donations up to 1 million dollars! So many stylists and brands (swipe left and tap) helped with this site and auction: @elizabethsaltzman @ilariaurbinati @jeanneyangstyle @jillandjordan @robzangardi @marielhaenn @bradgoreski @_leeharris_ @monicarosestyle @mollyddickson @katiebof @aweisnerstyle @jordan_grossman @ramonaczernekova 😍😍

Post udostępniony przez Elizabeth Stewart 🐯🎈🈹🍸 (@elizabethstewart1)

Na aukcji charytatywnej wystawione zostały najpiękniejsze kreacje gwiazd, które na dobre zapisały się na kartach historii mody. Wśród prawdziwych perełek znalazła się różowa sukienka od Georges Chakra Couture, którą Jennifer Lopez podbiła czerwony dywan w 2018 roku podczas American Music Awards oraz srebrna kreacja, w której Beyonce wystąpiła w teledysku 1+1. Kolejne propozycje Chic Relief to żółta suknia Cate Blanchett ze Złotych Globów, czarna wysmuklająca kreacja Beyonce z Grammy, dwie sukienki należące do Julii Roberts czy płaszcz, który Kylie Minogue założyła na Brit Awards dwa lata temu. To tylko niektóre ze zjawiskowych projektów, które można zdobyć biorąc udział w licytacji.

Beyonce w sukience AZZ I& OSTA dostępnej na Chic Relief

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

BEYONCÉ, in custom-made AZZI & OSTA, at the Clive Davis Pre-Grammy Gala | New York, USA

Post udostępniony przez AZZI & OSTA (@azziandosta)

Jennifer Lopez w sukience Georges Chakra Couture dostępnej na Chic Relief

zjawiskowe-sukienki-jennifer-lopez-beyonce-i-innych-gwiazd-na-sprzedaz
Fot. Getty Images

Aukcja charytatywna oferuje również luksusowe produkty znanych domów mody, jak torebki od Louis Vuitton czy sukienki Ralph & Russo. Licytacja rozpoczęła się w niedzielę, a potrwa do 27 maja. Warto więc się pospieszyć z zakupem, jednak ostrzegamy - ceny nie należą do "przystępnych". Najniższa cena wywoławcza to 305 dolarów za fioletową mini sukienkę Gwyneth Paltrow, a najwyższa - 1225 dolarów za różową kreację Jennifer Lopez.   

Julia Roberts w sukience Dsquared2 dostępnej na Chic Relief

zjawiskowe-sukienki-jennifer-lopez-beyonce-julii-roberts-na-sprzedaz
Fot. Getty Images

Cate Blanchet w sukience Mary Katrantzou dostępnej na Chic Relief

zjawiskowe-sukienki-jennifer-lopez-beyonce-cate-blanchett-i-innych-gwiazd-na-sprzedaz
Fot. Getty Images

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.