Księżna Kate
Fot. Jack Hill - WPA Pool/Getty Images
O tym się mówi!

Wielka Brytania. Księżna Kate zachwyciła ponownie w tej samej sukience

Jaki model wybrała?

Aleksandra Frankowska 17 czerwca 2022 12:27
Księżna Kate
Fot. Jack Hill - WPA Pool/Getty Images

Księżna Kate pojawiła się niedawno publicznie podczas kolejnego publicznego wystąpienia z ramienia rodziny królewskiej. Tym razem żona księcia Williama ponownie wybrała stylizację, którą miała na sobie już kiedyś. Biała, letnia sukienka to doskonały wybór na sezon wiosna-lato 2022.

ZOBACZ TEŻ: Wielka Brytania. Księżna Kate zachwyciła w kreacji z głębokim dekoltem

Księżna Kate w tej samej sukience sprzed lat

Sukienka w śmietankowym odcieniu, którą wybrała Kate to model z kolekcji Suzannah London. Księżna miała ją na sobie w 2020 roku podczas wizyty w Sheffield, a w 2019 roku na meczu na stadionie Wimbledon. Jest to więc trzeci raz, kiedy wybrała ją na publiczne wydarzenie. Najnowszą stylizację Kate uzupełniła pasującą kopertówką oraz czółenkami z czarnymi czubkami, przypominające te od samej Chanel.

Księżna Kate
Fot. Peter Nicholls - WPA Pool / Getty Images

Niesamowity styl księżnej Kate

Przyszła królowa od dawna promuje ekologiczne rozwiązania. Nie obawia się krytyki nosząc kilka razy te same ubrania. Wręcz przeciwnie.

CZYTAJ TEŻ: Czego nie może robić księżna Kate? Lista jest naprawdę długa!

W ten sposób pozwala każdej kobiecie poczuć się jak księżniczka – w końcu ubrania, które założy się tylko raz nie powinny być wyrzucone na śmietnik, nawet w rodzinie królewskiej. 

Księżna Kate
Fot. Peter Nicholls - WPA Pool / Getty Images

Księżna Kate
Fot. Peter Nicholls - WPA Pool / Getty Images

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.