walentynki-bizuteria-w-kruk
Fot. Mat.prasowe
VIVA! Tylko u nas

Celebruj miłość z biżuterią W.Kruk

Nie tylko w święto zakochanych!

Artykuł sponsorowany 3 lutego 2021 15:22
walentynki-bizuteria-w-kruk
Fot. Mat.prasowe

W walentynki szczególnie myślimy o miłości, ale kochamy przecież każdego dnia. I nie ma takiego mądrego mówcy, literata czy naukowca, który zbadałby i opisał wszystkie odcienie i rodzaje miłości. Inaczej kochamy rodziców, czym innym jest miłość do dzieci, a gdy spada na nas romantyczna miłość, nie umiemy jej z niczym porównać. Rodzące się uczucie do „drugiej połówki” sprawia, że czasem niemal unosimy się nad ziemią i chcemy śpiewać głośno o swoim szczęściu, żeby cały świat nas usłyszał. Ekscytacja z czasem mija, bo żaden człowiek nie wytrzymałby tak ogromnego stanu napięcia przez długie lata. Miłość dojrzewa, zmienia się w bliskość połączoną z poczuciem bezpieczeństwa. Jej żar po latach na nowo wzniecają wspomnienia najpiękniejszych przeżytych razem chwil.

Kolekcjonuj wspomnienia

walentynki-bizuteria-w-kruk
Fot. Mat.prasowe

Wspomnienia jednak łatwo pogubić. Zacierają się pomiędzy obrazkami z naszej codzienności. Musi być to coś, co na nowo jej przywoła. Czasem drobiazg, który przez lata chronimy, a wyjęty ze szkatułki za każdym razem przywołuje czas, który chcielibyśmy zatrzymać na zawsze. O takie drobiazgi warto zadbać, by były pamiątką, by cieszyły i dobrze się kojarzyły. W dzisiejszym świecie rzeczy są nietrwałe, przychodzą i odchodzą, bez żalu zmieniamy je na inne. Jest jednak coś, czego nigdy się nie pozbywamy, co raz podarowane nie straci wartości materialnej, ale wręcz przeciwnie, nabiera dodatkowej wartości – sentymentalnej. Cóż może być trwalsze niż gustowna biżuteria? Piękne drobiazgi będą doskonałą oprawą ważnych chwil i ich świadectwem po latach. Staną się pamiątką rodzinną i z pewnością  będą przechodzić z pokolenia na pokolenie, nasze dzieci i wnuki będą obdarowywać nimi swoje wielkie miłości.

Świętuj życie: hucznie obchodź uroczystości i rocznice, ale doceniaj też zwyczajne dni we dwoje, kiedy nie trzeba nigdzie pędzić, tylko wystarczy posiedzieć w milczeniu i docenić to, co się ma. Każdą chwilę możemy więc dziś uświetnić i ozdobić odpowiednią biżuterią. Idealną i dopasowaną do sytuacji.

Najpiękniejsza biżuteria W.Kruk - nie tylko na Walentynki!

walentynki-bizuteria-w-kruk
Fot. Mat.prasowe

Mosiężny naszyjnik z cyrkoniami - 699 zł, złote kolczyki w kształcie serca - 699 zł, złote kolczyki Szekspirowska - 5790 zł, złote nausznice - 599 zł, srebrne kolczyki Polaris - 399 zł.

Pierwsza randka? Czym olśnić wymarzonego mężczyznę? Niech nigdy nie zapomni tego wieczoru, niech intrygują go twoje oczy, ale też niech wyrazisty drobiazg podkreśla ich blask. Na pierwszej randce postaw na to, co najbliżej twarzy – na kolczyki i naszyjniki.

walentynki-bizuteria-w-kruk
Fot. Mat.prasowe

Srebrny wisiorek Kwiat Nocy - 149 zł, srebrna bransoletka na czerwonym sznurku - 79 zł, złote kolczyki w kształcie słoni - 269 zł, złote kolczyki z agatami - 699 zł.

Gdy idziesz na pierwsze spotkanie z przyjaciółmi ukochanego, możesz zaszaleć. Postaw na kolor, nie ograniczaj się. Niech cię zauważą i zapamiętają. Bądź niebanalna.

walentynki-bizuteria-w-kruk
Fot. Mat.prasowe

Naszyjnik srebrny Inca - 169 zł, srebrne kolczyki La Scala - 269 zł, bransoleta srebrna Polaris - 599 zł, wisiorek srebrny z cyrkoniami - 69 zł.

Pierwsza wizyta u rodziny twojego chłopaka? Zbliż się do klasyki. Niech również jego mama zachwyci się twoją biżuterią i doceni twój gust oraz umiejętność dobrania dodatków do sytuacji.

walentynki-bizuteria-w-kruk
Fot. Mat.prasowe

Złota bransoletka z serduszkiem i cyrkoniami - 699 zł, srebrna bransoletka Inca - 229 zł, pozłacane kolczyki kółka - 69 zł, pozłacany naszyjnik z kłódką - 119 zł.

Pierwsze wspólne mieszkanie? Zaczyna się wasza codzienność. Ale przecież i ją warto celebrować, bo codzienność stanowi największą, a przez to najważniejszą w gruncie rzeczy część naszego życia. Biżuteria na zwyczajne dni powinna być dostrzegalna, praktyczna i delikatna.

walentynki-bizuteria-w-kruk
Fot. Mat.prasowe

Złoty pierścionek zaręczynowy WIECZNY - 5690 zł, złoty pierścionek zaręczynowy DOSKONAŁY - 4490 zł, złoty pierścionek zaręczynowy SZCZĘŚLIWY - 21 990 zł, złoty pierścionek zaręczynowy SZCZĘŚLIWY - 2790 zł.

Jeśli zapadnie decyzja o sakramentalnym związku na całe życie, to ten fakt naprawdę warto uświetnić pierścionkiem zaręczynowym, który stanie się rodzinną pamiątką. Pierścionek zaręczynowy musi błyszczeć. Do wyboru mamy cyrkonie, brylanty (również laboratoryjne, niepowtarzalnie piękne i w niespotykanych odcieniach).

walentynki-bizuteria-w-kruk
Fot. Mat.prasowe

Bransoleta ze stali - 189 zł, spinki do koszuli ze stali - 159 zł, pierścionek ze stali szlachetnej - 99 zł, bransoleta ze stali - 139 zł.

A może z okazji walentynek wybierzesz jakiś drobiazg dla Niego? Męska biżuteria ma swój urok i podkreśla osobowość.

Inspiruj się biżuterią W.Kruk. Niech żadna ważna chwila ci nie umknie i żebyś nawet po latach mogła cieszyć się chwilami, które sprawiły ci wiele radości.

Materiał powstał z udziałem marki W.Kruk

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?