Najpiękniejsze sukienki od polskich marek!

Redakcja VIVA! 14 maja 2021 18:31

Komunie 2021 już niebawem. Wszystkie mamy zastanawiają się jak ubrać się na tę wyjątkową okoliczność, żeby wyglądać pięknie i czuć się komfortowo. Piękna, stylowa sukienka to podstawa, dlatego warto już teraz wybrać coś dla siebie. W najnowszych kolekcjach polskich marek, znajdziecie naprawdę eleganckie i nowoczesne w formie modele. Marka Lofju zaskakuje kolorystyką i jakością tkanin, Naoko stawia na luz i lekkość, a Melismee na minimalizm i elegancję. Jeśli szukacie sukienek, które sprawdzą się podczas różnych rodzinnych okoliczności koniecznie sprawdźcie propozycje polskich marek, ceny są przystępne, a jakość zdecydowanie wyższa niż produkty proponowane przez sieciówki. A poza tym będziecie miały pewność, że wasza sukienka jest oryginalna i jedyna w swoim rodzaju.

Zobacz także: Modne trendy na lato 2021! Stylowe długie sukienki z falbanami i kopertowe dla każdej z nas!

Jakie sukienki na komunię dla mam, będą modne w sezonie 2021?

W tym sezonie nie rządzą trendy, ale wygoda i styl. Wybierz taki model, w którym będziesz czuła się dobrze, a sukienka będzie oddawała klimat okoliczności oraz twój temperament. Podczas komunii swojego dziecka, każda mama powinna wyglądać elegancko i naturalnie. Sukienka powinna być elegancka, z nutką nowoczesności. Ważne są również dodatki: zgrabna torebka lub nerka, stylowa biżuteria i dobrze dobrana i wystylizowana fryzura. Nie przesadzajmy z makijażem, naturalność i lekkość ponad wszystko. 

1/9
Sukienki marka Lofju na lato 2021
Copyright @mat.prasowe
1/9
2/9
Sukienki marka Lofju
Copyright @mat.prasowe
2/9
3/9
marka Naoko sukienki na lato 2021
Copyright @mat.prasowe
3/9
4/9
Inhernite polska marka na lato 2021
Copyright @mat.prasowe
4/9
5/9
Inhernite polska marka sukienki
Copyright @mat.prasowe
5/9
6/9
Marka Melissme na lato sukienki
Copyright @mat.prasowe
6/9
7/9
Marka Melissme na lato
Copyright @mat.prasowe
7/9
9/9
marka Naoko sukienki
Copyright @mat.prasowe
9/9

Która sukienka podoba Wam się najbardziej?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.