Najpiękniejsze sukienki od polskich marek!

Redakcja VIVA! 14 maja 2021 18:31

Komunie 2021 już niebawem. Wszystkie mamy zastanawiają się jak ubrać się na tę wyjątkową okoliczność, żeby wyglądać pięknie i czuć się komfortowo. Piękna, stylowa sukienka to podstawa, dlatego warto już teraz wybrać coś dla siebie. W najnowszych kolekcjach polskich marek, znajdziecie naprawdę eleganckie i nowoczesne w formie modele. Marka Lofju zaskakuje kolorystyką i jakością tkanin, Naoko stawia na luz i lekkość, a Melismee na minimalizm i elegancję. Jeśli szukacie sukienek, które sprawdzą się podczas różnych rodzinnych okoliczności koniecznie sprawdźcie propozycje polskich marek, ceny są przystępne, a jakość zdecydowanie wyższa niż produkty proponowane przez sieciówki. A poza tym będziecie miały pewność, że wasza sukienka jest oryginalna i jedyna w swoim rodzaju.

Zobacz także: Modne trendy na lato 2021! Stylowe długie sukienki z falbanami i kopertowe dla każdej z nas!

Jakie sukienki na komunię dla mam, będą modne w sezonie 2021?

W tym sezonie nie rządzą trendy, ale wygoda i styl. Wybierz taki model, w którym będziesz czuła się dobrze, a sukienka będzie oddawała klimat okoliczności oraz twój temperament. Podczas komunii swojego dziecka, każda mama powinna wyglądać elegancko i naturalnie. Sukienka powinna być elegancka, z nutką nowoczesności. Ważne są również dodatki: zgrabna torebka lub nerka, stylowa biżuteria i dobrze dobrana i wystylizowana fryzura. Nie przesadzajmy z makijażem, naturalność i lekkość ponad wszystko. 

1/9
Sukienki marka Lofju na lato 2021
Copyright @mat.prasowe
1/9
2/9
Sukienki marka Lofju
Copyright @mat.prasowe
2/9
3/9
marka Naoko sukienki na lato 2021
Copyright @mat.prasowe
3/9
4/9
Inhernite polska marka na lato 2021
Copyright @mat.prasowe
4/9
5/9
Inhernite polska marka sukienki
Copyright @mat.prasowe
5/9
6/9
Marka Melissme na lato sukienki
Copyright @mat.prasowe
6/9
7/9
Marka Melissme na lato
Copyright @mat.prasowe
7/9
9/9
marka Naoko sukienki
Copyright @mat.prasowe
9/9

Która sukienka podoba Wam się najbardziej?

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.