orina-krajewska-dla-solar
Fot. Lola Banet
VIVA! Tylko u nas

Sezon kolorów w SOLAR, czyli wolność przełożona na język mody

Co polska marka proponuje na sezon wiosna/lato 2023?

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 12 kwietnia 2023 12:50
orina-krajewska-dla-solar
Fot. Lola Banet

Wiosna w pełni, a lato za pasem. Dla naszej garderoby oznacza to jedno – totalny lifting. Świat się budzi do życia, a wraz z nim my i nasze stylizacje. W odstawkę idą więc grube swetry i stonowane barwy, a detronizują je lekkie i zwiewne tkaniny oraz intensywne barwy. Sezon wiosna/lato 2023 będzie bowiem przebiegał pod znakiem eksplozji kolorów. Ten trend doskonale było widać na światowych wybiegach, ale nie brakuje go też w propozycjach naszych rodzimych marek. Świetnie wpisuje się w niego m.in. najnowsza kolekcja SOLAR – #SeasonOfColours.

Zabawa kolorem i krojem

Projektantki polskiej marki odzieżowej wyszły z założenia, że każda okazja jest dobra do eksperymentów z modą i do podkreślenia w ten sposób swojego temperamentu. Zdecydowały się więc głównie na odważne total looki zarówno w codziennych, jak i bardziej eleganckich odsłonach.

orina-krajewska-dla-solar
Fot. Lola Banet
Solar wiosna/lato 2023 #SeasonOfColours

Wśród wiosenno-letnich projektów SOLAR wyróżnia się soczysty pomarańcz, który dostępny jest w dwóch wersjach: idealnie skrojonym garniturze i stylowym kombinezonie z charakterystycznymi guzikami. Kolor żółty reprezentuje natomiast przepiękny słoneczny zestaw – żółta marynarka o luźniejszym kroju i swobodne spodnie z szerokimi nogawkami. W propozycjach marki nie zabrakło również ukłonu w stronę trendu barbiecore, a więc głębokiego różu – w tych barwach utrzymana jest dwurzędowa taliowana marynarka i garniturowe spodnie. Miłośniczkom trawiastej zieleni na pewno spodoba się za to letnia dopasowana sukienka z prążkowanej dzianiny.

Kolekcja #SeasonOfColours to nie tylko total looki, ale również eklektyczne połączenia kolorystyczne (np. fioletu z pomarańczem i niebieskiego z zielenią), a także powracające do łask tie-dye. Ten efekt, w fioletowo-niebiesko-różowo-czerwono-żółtej wersji, zdobi zwiewne letnie sukienki.

A jakie fasony będą dominować w nowej kolekcji SOLAR? Polska marka bardzo wyraźnie stawia na wertykalne linie, posągowe sylwetki i oversize'owe kroje, które w zestawieniu z intensywnymi kolorami tworzą nowoczesne i nieszablonowe kreacje oraz uzupełniają look o niezbędną dawkę humoru i dystansu.

Orina Krajewska bohaterką sesji SOLAR

orina-krajewska-dla-solar
Fot. Lola Banet
Solar wiosna/lato 2023 #SeasonOfColours

Twarzą kampanii #SeasonOfColours została Orina Krajewska, aktorka, autorka podcastów i założycielka fundacji. Jest jak marka SOLAR – nowoczesna, odważna i sensualna. Nadrzędną wartość stanowi dla niej niczym nieskrępowana wolność, a moda jest tego najlepszym wyrazem.

W sesji zdjęciowej postawiliśmy na proste kadry, aby nic nie przesłoniło głównego komunikatu kolekcji i wizji naszych projektantek koloru. Aby wzmocnić ten przekaz do współpracy zaprosiliśmy kobietę, dla której kolor jest ważny i traktuje go jako źródło dodatkowej, zewnętrznej energii. Orina Krajewska doskonale odnalazła się na planie sesji i swoją osobowością dopełniła wizję naszych projektantek – wspomina pracę nad sezonem Anna Karpińska, Menedżer Działu PR i Identyfikacji Marki, Solar Company S.A.   

Za stylizacje Oriny odpowiedzialna była Eugenia Skvarska, jedna z najciekawszych stylistek młodego pokolenia, która pracowała wcześniej m.in. dla „Vogue Ukraine” i magazynu „Numéro”. Barwne i pełne pozytywnej energii zdjęcia to z kolei zasługa Loli Banet.

W sezonie wiosna/lato 2023 SOLAR nadal bardzo dba o detale i świetną jakość, ale jednocześnie pozwala sobie na puszczenie wodzy fantazji i zabawę modą. I do tego samego zachęca również nas. To co, dasz się ponieść kolekcji #SeasonOfColours?

Więcej informacji o kolekcji znajdziesz na www.solar.com.pl

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.