Odeta Moro, VIVA! 5/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O tym się mówi

Odeta Moro pokazała jak wygląda jej 18-letnia córka Sonia!

Świętują razem osiemnaste urodziny!

Redakcja VIVA! 17 maja 2021 19:31
Odeta Moro, VIVA! 5/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Odeta Moro to szczęśliwa mama i żona, urodziła się w Olsztynie w 1978 roku. Od najmłodszych lat interesowała się telewizją i mediami. To znana dziennikarka i prezenterka. Swoje pierwsze kroki stawiała w stacji telewizyjnej VIVA Polska. Później dziennikarka zaczęła także pojawiać się w innych programach telewizyjnych. Prowadziła między innymi Pytanie na śniadanie, ale ta przygoda nie trwała długo. Można było ją oglądać również w programie Kawa czy herbata. Prowadziła także programy emitowane na antenie TVN Meteo. Cały czas jest także związana z różnymi stacjami radiowymi, w których prowadzi audycje. Dziennikarka oprócz pracy zawodowej, idealnie czuje się w roli mamy. Jej pierwszym mężem był Michał Figurski. Z dziennikarzem doczekała się córki Sonii. Małżeństwo tych dwojga nie przetrwało jednak próby czasu. W 2016 roku dziennikarka ułożyła sobie życie na nowo. Od tamtej pory jest w związku z Konradem Komornickim, z którym ma syna.

Zobacz także: Synek Odety Moro skończył dwa latka. Gwiazda podzieliła się z fanami wyjątkowym zdjęciem!

Jak wygląda 18-letnia córka Odety Moro?

Sonia - córka Odety Moro i Michała Figurskiego wyrosła na naprawdę piękną dziewczynę. Mama świętują z nią właśnie osiemnastkę i przy okazji opublikowała bardzo ładną fotografię. Sami zobaczcie jak wyrosła, jakie komentarze fanów?

Jaka piękna 😍 Wszystkiego najlepszego!🥳

WSZYSTKIEGO Najlepszego 🎂🥂🍾podobna do Mamy

Wszystkiego Co Najlepsze w Życiu Dla pięknej córki i Mamy🙂

Zobacz także: "Nie wiedziałam, czy będę chciała mieć kolejne dziecko”

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.