Odeta Moro, VIVA! 5/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Jak dzisiaj wygląda córka Odety Moro i Michała Figurskiego? Bardzo się zmieniła!

Sonia niedawno skończyła 19 lat!

Redakcja VIVA! 27 września 2022 13:50
Odeta Moro, VIVA! 5/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Odeta Moro od lat związana jest z telewizją i radiem, a swoje życie zawodowe połączyła z rodziną i i byciem mamą. Ponad cztery lata temu doczekała się narodzin synka, jest również mamą pełnoletniej już córki z pierwszego małżeństwa. Sonia obchodziła w maju 2021 roku 18. urodziny. Z tej okazji dumna Odeta Moro pokazała, jak wygląda jej najstarsza pociecha!

Jak wygląda 19-letnia córka Odety Moro?

Odeta Moro obecnie jest szczęśliwą mamą oraz partnerką. Urodziła się w 1978 roku w Olsztynie. Od najmłodszych lat była zainteresowana telewizją oraz mediami. Z zawodu jest dziennikarką oraz prezenterką. Swoje pierwsze kroki stawiała w stacji telewizyjnej VIVA Polska, a z czasem zaczęła pojawiać się w innych programach telewizyjnych. Dziś związana jest z różnymi stacjami radiowymi, w których prowadzi audycje. Poza obowiązkami zawodowymi, ma ona również dzieci, którym oddaje całe swoje serce. Warto przypomnieć, że jej pierwszym mężem był Michał Figurski. Z dziennikarzem doczekała się córki Sonii. Małżeństwo jednak nie przetrwało próby czasu.

Sonia wyrosła na naprawdę piękną dziewczynę. Mama w tamtym roku świętowała z nią osiemnaste urodziny. Przy okazji opublikowała piękną fotografię na którym widać, jak dziewczyna wyrosła!

18 lat temu zaszczyciła mnie swoją obecnością!!! Moja mała ukochana córeczka! Zabije mnie jak wróci do domu, że wrzucam jej zdjęcie, ale jest piękna i mądra, więc jak się tym nie pochwalić!!! Dziś równo o 13.30 kończy 18 LAT. Urodziła się do Marchewkowego Pola Lady Pank! Taki drobiazg a robi klimat!!!! Kiedy to minęło...", napisała na swoim Instagramie.

Zobaczcie, jak zmieniła się córka Odety Moro!

Czytaj także: Natasza Urbańska o swojej 13-letniej córce: „Nie można powiedzieć, że coś jej dano na tacy"

Odeta Moro, Sonia Moro, Michał Figurski
Fot. Darek Lewandowski / Forum

16.09.2006 Sulejowek, Michał Figurski i Odeta Moro z córką Sonią

Odeta Moro, Sonia Moro, Michał Figurski
Fot. Archiwum Leszczyński
Warszawa, 24.06.2012. VIII edycja Warsaw Fashion Street na Krakowskim Przedmieściu, Michał Figurski i Odeta Moro z córką Sonią

Przypomnijmy, że Odeta Moro od sześciu lat jest związana z przedsiębiorcą Konradem Komornickim. Pod koniec sierpnia 2018 roku para doczekała się narodzin dziecka, którego nadali imię Lew. Synek szybko stał się pociechą całej rodziny, a dziennikarka doskonale radzi sobie z wychowywaniem chłopca!

„Kocham nad życie. Zabraliście mi trochę czasu, urody i zdrowia, wolności też kapkę… ale to największa przyjemność mojego życia–mieć Was!" - pisała dumna mama w liście publicznym do swoich dzieci.

Całej rodzinie życzymy wszystkiego dobrego!  

Sprawdź również: Krzysztof Ibisz został zapytany o ochrzczenie syna. Dał jednoznaczną odpowiedź...

Odeta Moro, Sonia Figurska, Kwesta na Starych Powązkach, Warszawa, 01.11.2021 rok
Fot. Jakub Kaminski/East News

Odeta Moro, Sonia Figurska, Kwesta na Starych Powązkach, Warszawa, 01.11.2021 rok
Fot. Baranowski/AKPA

Odeta Moro, Sonia Figurska, Kwesta na Starych Powązkach, Warszawa, 01.11.2021 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.