Odeta Moro, VIVA! 5/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O tym się mówi

Odeta Moro pokazała jak wygląda jej 18-letnia córka Sonia!

Świętują razem osiemnaste urodziny!

Redakcja VIVA! 17 maja 2021 19:31
Odeta Moro, VIVA! 5/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Odeta Moro to szczęśliwa mama i żona, urodziła się w Olsztynie w 1978 roku. Od najmłodszych lat interesowała się telewizją i mediami. To znana dziennikarka i prezenterka. Swoje pierwsze kroki stawiała w stacji telewizyjnej VIVA Polska. Później dziennikarka zaczęła także pojawiać się w innych programach telewizyjnych. Prowadziła między innymi Pytanie na śniadanie, ale ta przygoda nie trwała długo. Można było ją oglądać również w programie Kawa czy herbata. Prowadziła także programy emitowane na antenie TVN Meteo. Cały czas jest także związana z różnymi stacjami radiowymi, w których prowadzi audycje. Dziennikarka oprócz pracy zawodowej, idealnie czuje się w roli mamy. Jej pierwszym mężem był Michał Figurski. Z dziennikarzem doczekała się córki Sonii. Małżeństwo tych dwojga nie przetrwało jednak próby czasu. W 2016 roku dziennikarka ułożyła sobie życie na nowo. Od tamtej pory jest w związku z Konradem Komornickim, z którym ma syna.

Zobacz także: Synek Odety Moro skończył dwa latka. Gwiazda podzieliła się z fanami wyjątkowym zdjęciem!

Jak wygląda 18-letnia córka Odety Moro?

Sonia - córka Odety Moro i Michała Figurskiego wyrosła na naprawdę piękną dziewczynę. Mama świętują z nią właśnie osiemnastkę i przy okazji opublikowała bardzo ładną fotografię. Sami zobaczcie jak wyrosła, jakie komentarze fanów?

Jaka piękna 😍 Wszystkiego najlepszego!🥳

WSZYSTKIEGO Najlepszego 🎂🥂🍾podobna do Mamy

Wszystkiego Co Najlepsze w Życiu Dla pięknej córki i Mamy🙂

Zobacz także: "Nie wiedziałam, czy będę chciała mieć kolejne dziecko”

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.