jai-kudo
Fot. Aleksander Salski
VIVA! Tylko u nas

Okulary to najmodniejszy element garderoby. Szczególnie te z kolekcji JAI KUDO

Piękne oprawki i świetnej jakości soczewki to nierozłączny duet

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 3 października 2021 10:01
jai-kudo
Fot. Aleksander Salski

Noszenie okularów korekcyjnych już dawno przestało kojarzyć się tylko z koniecznością. Zaczęliśmy traktować je jako sposób na wyróżnienie się i pokazanie światu swojego indywidualnego stylu. Wydobywają głębię spojrzenia, podkreślają kolor oczu, dodają wyrazistości i pazura, a nawet - łagodzą rysy twarzy. Idealnie dobrane okulary pełnią funkcję modnego dodatku do garderoby czy biżuterii, a także potrafią wydobyć nasze największe atuty i ukryć mankamenty, zupełnie jak makijaż.

jai-kudo
Fot. Aleksander Salski

Pamiętajmy jednak, że podstawą w okularach nadal są wysokiej jakości szkła, odpowiadające bardzo indywidualnym i często wymagającym potrzebom. Troska o wzrok jest tu najważniejsza.

jai-kudo
Fot. Aleksander Salski

Umiejętność łączenia doskonałej jakości soczewek z komfortem i funkcjonalnością oraz najnowszymi trendami zawsze była mocną stroną marki JAI KUDO, która właśnie zaprezentowała kolekcję na jesień-zimę 2021/22. Istniejąca od 2004 roku firma może pochwalić się bardzo obszernym portfolio, w którego skład wchodzą produkty poprawiające widzenie i komfort życia: szkła jednoogniskowe i progresywne, do pracy przy komputerze, nauki, codziennego użytkowania, kilka rodzajów powłok uszlachetniających oraz szkła przeciwsłoneczne.

JAI KUDO na jesień-zimę 2021/22

jai-kudo
Fot. Aleksander Salski

Nowa kolekcja to podkreślenie wyrazistego stylu, który jest znakiem rozpoznawczym JAI KUDO. Marka stawia na różnorodne, dostosowane do rozmaitych gustów kształty i na monochromatyczne barwy, które obecnie wiodą prym we wzornictwie okularowym.

jai-kudo
Fot. Aleksander Salski

Warto zwrócić uwagę na propozycje o zdecydowanej, geometrycznej formie, m.in. na solidną i bardzo precyzyjnie wykonaną acetatową (zrobioną z oktanu celulozy – połączenia naturalnej bawełny i włókien drzewnych) oprawkę Best Option i delikatną, metalową Out of Frame, która dostępna jest w mniejszych rozmiarach, doskonałych dla kobiet z drobniejszą twarzą. Jeśli chcesz wyznaczać trendy, wybierz Funky Man, uniseksowy model wykonany na wzór klasycznych aviatorów, ale w nowoczesnej stylistyce. Good Year przyciąga wzrok dzięki kociemu kształtowi oraz nieszablonowym połączeniom kolorystycznym. Trochę podobny jest model All In, wykonany z najwyższej jakości acetatu zapewniającego wyjątkowy komfort noszenia. Dla kobiet lubiących wyróżniać się z tłumu idealnym wyborem będzie metalowa oprawka typu oversize o lekko mylącej nazwie Invisible Girl.

jai-kudo
Fot. Aleksander Salski

W nowej kolekcji nie mogło zabraknąć też trochę odświeżonych kultowych fasonów Cambridge i Nightcall (subtelna metalowa oprawa o kształcie ''butterfly''). Z kolei modele Breathtaking i Close to Perfect to zwiastuny planowanych przez markę innowacji i odpowiedź projektantów na wyzwania, jakie niesie przyszłość. Śledzących trendy mężczyzn szczególnie zainteresować powinny dwie nowości - utrzymane w sportowej stylistyce Enjoy Your Life i ukryte za tajemniczą nazwą Are You Serious?

JAI KUDO - sesja wizerunkowa

jai-kudo
Fot. Aleksander Salski

Kolekcji na jesień-zimę 2021/22 towarzyszy elegancka i nowoczesna sesja wizerunkowa, która w niekonwencjonalny sposób wykorzystuje grę światła i cienia. Kompozycyjnym dopełnieniem zdjęć portretowych są kawałki falistego szkła, które rozpraszają światło, tworząc łagodne kontrasty nadające sesji aurę tajemniczości. W kampanii dominuje niebieski kolor tła, zarówno intensywny chabrowy, jak i blady błękit.

jai-kudo
Fot. Aleksander Salski

Kobieta według JAI KUDO nosi w sobie tajemnicę i jest pełna różnorodności. Potrafi być zarówno niewinna i dziewczęca, jak i elegancka oraz zdecydowana. Pod jej łagodnym spojrzeniem kryje się ogromna siła. Drzemie ona w każdej z nas. Może to właśnie idealnie dobrane okulary pomogą ci wydobyć ją na światło dzienne?

Więcej informacji na jaikudo-eyewear.com

Materiał powstał z udziałem marki JAI KUDO

TAGI #okulary

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.