modelka-w-czarnej-sukni-z-piórami-pozująca-do-zdjęć
Fot. materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Modne (i modowe) oblicze piękna sztuki użytkowej – ekspresy WMF na pokazie Dawida Wolińskiego

Czarna jak… dobra kawa! Zobacz, jak Dawid Woliński świętował 20-lecie pracy artystycznej

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 11 stycznia 2023 15:24
modelka-w-czarnej-sukni-z-piórami-pozująca-do-zdjęć
Fot. materiały prasowe

Jeden z najbardziej uznanych polskich projektantów mody – Dawid Woliński w charakterystycznym dla siebie stylu ponadczasowej elegancji uczcił 20-lecie pracy artystycznej. W niecodziennym pokazie, który przypominał raczej misternie utkaną – niczym jego projekty – prezentację, zachwycił zgromadzonych najnowszą kolekcją Resort 2023.

Znamienitych gości wydarzenia, w tym gwiazdy, takie jak Małgorzata Socha, Małgorzata Kożuchowska, Maria Dębska, Ada Fijał, Natasza Urbańska czy Zofia Ślotała otaczały nie tylko modne kreacje projektanta, ale też stylowe ekspresy do kawy WMF.

Kolekcja Resort 2023 – czerń en vogue!

Prezentacja Dawida Wolińskiego nawiązywała do lat świetności największych francuskich projektantów. Po raz kolejny ukazał swój kreatorski kunszt, redefiniując czerń jako kolor przewodni. W zaprezentowanej kolekcji na nowo wybrzmiał jej szyk, łączący przewrotnie uniwersalizm z artyzmem. Tym samym projektant, z intuicją połączoną z doświadczeniem, odpowiedział na potrzeby swoich klientek, które dobrze czują się w tym kolorze, a nie chcą wypaść banalnie.

7-modelek-pozujących-w-strojach-wieczorowych
Fot. materiały prasowe

Sama oprawa wydarzenia także była niezwykła. Zamiast wieczornego pokazu – ekspozycja na miarę haute couture w południe. Event swoją obecnością uświetnił Edgardo Osorio, projektant butów Aquazzura z Florencji.

małgorzata-kożuchowska-udzielająca-wywiadu
Fot. materiały prasowe

Ekspresy WMF – wszechzmysłowa przyjemność picia kawy

Moda, szczególnie na tak wyrafinowanym poziomie, działa na wszystkie zmysły. To nie tylko pragmatyzm, kolory, ubrania i dodatki, ale holistyczne doznanie. Podobnie, jak dobrze zaparzona, aromatyczna kawa będąca niezwykłą chwilą przyjemności i ożywienia w ciągu dnia. Temu wyjątkowemu wydarzeniu patronowała marka WMF – producent ekskluzywnych ekspresów do kawy, które pozwalają cieszyć się tym szlachetnym napojem, jak z najlepszych kawiarni, w domowym zaciszu.

kobiety-stojące-przy-ekspresie-wmf
Fot. materiały prasowe

Ekspresy WMF – doskonała jakość, wyjątkowy design

WMF jest synonimem najwyżej jakości podpartej wieloletnim doświadczeniem. W swoich ekspresach komponuje intuicyjność codziennej obsługi z perfekcyjnymi rezultatami parzenia kawy oraz stylowym, ponadczasowym designem. Piękno sztuki użytkowej urządzeń marki połączyło jej filozofię i DNA z artystyczną wizją Dawida Wolińskiego.

projektant-opierający-się-o-ekspres-wmf-i-pijący-kawę
Fot. materiały prasowe

Jak podkreślił sam autor kolekcji Resort 2023: Designerskie ekspresy do kawy WMF przygotowują kawę dostosowaną do naszych potrzeb, spersonalizowaną i – tak jak moda – działają na zmysły. To jest spójne z tym co robię. Jeden łyk kawy może zmienić twój dzień, tak jak dobra kreacja.

Goście eventu mogli cieszyć się doskonale zaparzoną kawą z modelu 880L WMF, intensyfikując doznania. Wszak mała czarna – niezależnie, czy w doniesieniu do ponadczasowej sukienki czy filiżanki aromatycznego espresso – nigdy nie wychodzi z mody.

kobiety-pijące-kawę-przy-ekspresie-wmf
Fot. materiały prasowe

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.