ZE ŚWIATA MODY

Szok czy szyk? Vetements i Levi’s wypuścili dżinsy z… suwakiem na pośladkach!

Marcin Brzeziński 20 kwietnia 2017 18:15
Vetements Levi’s dżinsy z suwakiem na pośladkach
Fot. Instagram @vetements_official

Rok 2017 z pewnością zapisze się w historii dżinsów! Choć nie wszyscy są przekonani, że zapisze się dobrze… A powodem do takich stwierdzeń stały się spodnie, które są wynikiem współpracy paryskiej marki Vetements z dżinsowym gigantem czyli firmą Levi’s. Model, który rozpala do białości poświęcone modzie (ale nie tylko) strony internetowe na całym świecie wyposażony jest mianowicie w kilka suwaków. Najważniejszy z nich umieszczony został na… pośladkach. I co na w tej sprawie kluczowe - nie jest to wcale atrapa. Ten suwak działa!

 

Polecamy też: Polska modelka, Magdalena Jasek w najnowszej kampanii Levi’s Orange Tab! Lata 60. wracają!

 

Kosztowne ekstrawagancje

Vetements to aktualnie najgorętsza nazwa w świecie mody. Paryska marka zbiera entuzjastyczne recenzje, a jej ostatni pokaz został okrzyknięty wydarzeniem sezonu. Projekty Vetements, za które odpowiedzialny jest m.in. Demna Gvasalia (tak, to on jest również dyrektorem kreatywnym Balenciagi) charakteryzuje wyraźny pociąg do surowości i ekstrawagancji. Na pierwszy rzut oka można by określić jako dziwaczne, a nawet brzydkie, nigdy jednak nie pozbawione charakteru. Nie tak dawno świat mody ekscytował się na przykład absurdalnie wysokimi różowymi kozakami, które Vetements stworzyło wspólnie z Manolo Blahnikiem. Wrażenie również robiła ich cena, bo kosztowały 3590 euro! Pragnący przetestować uroki spodni Vetements x Levi’s też powinni przygotować się na szok. Za model z „tym suwakiem” trzeba zapłacić… ponad 6 tysięcy złotych! Rok 2017 naprawdę jest wyjątkowy!

 

Vetements Levi’s dżinsy z suwakiem na pośladkach
Fot. Instagram @vetements_official

Dżinsy Vetements x Levi’s z suwakiem na pośladkach.

 

Polecamy też:  Dom mody Balenciaga obchodzi 100. urodziny! Ta kolekcja powstała w hołdzie dla jego założyciela!

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trzy kobiety, które w najnowszym serialu Polsatu „Zawsze warto” połączyło przypadkowe dramatyczne wydarzenie: Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska i Julia Wieniawa. Edyta Geppert o pasji śpiewania i życiowych wyborach oraz Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski o tym, co ślub zmienił w ich życiu.