ramówka Polsat, jesień 2019, Julia Wieniawa
Fot. ONS
O TYM SIĘ MÓWI

Julia Wieniawa zaskoczyła ekstrawaganckim dodatkiem na ramówce Polsatu!

Ta torebka to najnowszy hit mody

Sabina Zięba 30 sierpnia 2019 14:30
ramówka Polsat, jesień 2019, Julia Wieniawa
Fot. ONS

Bez wątpienia Julia Wieniawa jest w ostatnim czasie jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich gwiazd. Utalentowana 20-latka ze względu na swoją urodę oraz umiejętności coraz częściej angażowana jest do różnych reklam i produkcji. W parze z talentem idzie także zainteresowanie modą. Najnowsze trendy nie są jej obce, co uowodniła chociażby na prezentacji jesiennej ramówki telewizji Polsat. Jej mikroskopijny dodatek to prawdziwy hit sezonu!

Julia Wieniawa na ramówce Polsatu

Julia została jedną z twarzy tej stacji dzięki serialowi Zawsze warto, w którym u boku Weroniki Rosati oraz Katarzyny Zielińskiej, gra jedną z głównych ról. Z tego powodu młoda gwiazda pojawiła się na prezentacji jesiennej oferty programowej Polsatu. Wybrała niecodzienną stylizację, w której momentalnie rzucała się w oczy.

Aktorka postawiła na neonową, tiulową sukienkę z Madonna Atelier do której dobrała widowiskowe, wiązane złote sandałki na szpilce. Główną uwagę jednak zwracał najmniejszy dodatek do jej looku, a mianowicie... torebka.

Był nią model Le Chiquito Matte Leather Bag marki Jacquemus. Ta kosztująca blisko 2 tysiące złotych ozdoba jest już wyprzedana, a ma zaledwie 9x12 cm, wobec czego jej funkcja jest raczej ozdobna niż praktyczna. Mimo wszystko trzeba przyznać, że prezentuje się bardzo stylowo!

Chciałybyście taką mieć?  

Julia Wieniawa na prezentacji jesiennej ramówki telewizji Polsat

ramówka Polsat, jesień 2019, Julia Wieniawa
Fot. ONS

ramówka Polsat, jesień 2019, Julia Wieniawa
Fot. ONS

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…