eObuwie
Fot. Adobe Stock
PARTNER

Buty skrojone na miarę!

Nadeszła rewolucja w doborze obuwia!

Artykuł sponsorowany 12 października 2018 13:51
eObuwie
Fot. Adobe Stock

To prawdziwy przełom w zakupach online! Od teraz, nie musisz zastanawiać się czy buty, które chcesz kupić, będą na ciebie pasować! Innowacyjny system esize.me dobierze dla ciebie perfekcyjny rozmiar z oferty prawie 500 marek dostępnych na eobuwie.pl. Nowatorskie rozwiązanie 15 października miały okazję przetestować gwiazdy, przedstawiciele świata mody i branży retail. Na prowadzonym przez Oliviera Janiaka wydarzeniu możliwości rewolucyjnej usługi testowali m.in. Katarzyna Zielińska, Tamara Gonzalez Perea „Macademian Girl”, Agnieszka Hyży, Ewa Minge oraz Anna Nowak-Ibisz, występująca też w internetowej kampanii informacyjnej esize.me.

katarzyna_zielinska
Fot. Mat. prasowe

Buty idealnie dopasowane do ciebie

System esize.me jest niezwykle prosty i co istotne - darmowy.  Aby zacząć, wystarczy wykonać w jednym z punktów w całej Polsce skan stóp, a system wskaże rekomendowane dla ciebie modele. Dzięki zaawansowanej technologii, skaner esize.me w kilka sekund wykona dokładny model 3D twoich stóp, uwzględniający długość, szerokość, wysokość i tęgość stopy. 

eObuwie
Fot. Materiały prasowe

Jak działa system esize.me? Instrukcja krok po kroku

  1. Zdejmij buty, podwiń nogawki i wejdź na skaner.
  2. Wprowadź podstawowe informacje na swój temat (płeć, wiek). Wykonaj skan.
  3. Odbierz email i postępując zgodnie z instrukcjami, dodaj skan do konta na eobuwie.pl
  4. Gotowe! Przeglądaj i kupuj wymarzone modele, kiedy tylko chcesz!

Po połączeniu skanu 3D z kontem użytkownika na eobuwie.pl, masz dostęp do ponad 40 tysięcy modeli butów, posortowanych według dopasowania do twojego unikalnego kształtu stóp.

 

eObuwie
Fot. Materiały prasowe

Buty dla całej rodziny

Z system esize.me kupowanie butów dla całej rodziny przestanie być uciążliwe! Jeśli chcesz, do konta użytkownika na eobuwie.pl możesz dodać także skany stóp swoich bliskich. Aplikacja pokaże nacisk buta na konkretne fragmenty stopy dziecka i zarekomenduje wybrane modele

eObuwie
Fot. Materiały prasowe

Z systemu esize.me możesz skorzystać w dziesiątkach miejsc na terenie całej Polski. Skan wykonasz w każdym salonie eobuwie.pl oraz w dedykowanych punktach pomiarowych. Ich lista dostępna jest na eobuwie.pl/esizeme.

Gotowa na zakupowe szaleństwo? 

Materiał powstał we współpracy z eobuwie.pl.

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.