H&M Studio AW 2017
Fot. Viva.pl
VIVA! Tylko u nas

Mikołaj Roznerski, Julia Wieniawa i Karolina Gilon w klimatycznym filmie prezentującym nową kolekcję H&M STUDIO AW17

Artykuł sponsorowany 8 września 2017 06:30
H&M Studio AW 2017
Fot. Viva.pl

Już wkrótce, 14 września, do wybranych sklepów stacjonarnych oraz to sklepu internetowego H&M trafi jesienno-zimowa kolekcja H&M STUDIO na rok 2017. Już dziś możesz zobaczyć nowy lookbook damskiej i męskiej kolekcji. Zobacz, co trafi do sprzedaży.

 

W ramach polskiej promocji jesienno-zimowej kolekcji H&M STUDIO powstał film, w którym udział wzięły gwiazdy.

 

Video: Magda i Adam / OUT OF OFFICE, Muzyka: Tiny Taste, Fot. backstage: Grzegorz Pastuszak

 

Zobaczymy w nim m.in aktora Mikołaja Roznerskiego, modelkę Karolina Gilon oraz aktorkę Julię Wieniawę.

 

H&M Studio AW 2017
Fot. Fot. Grzegorz Pastuszak

Tegoroczna odsłona H&M STUDIO to kwintesencja romansu elegancji z luzem oraz nowoczesnego podejścia do łączenia tkanin – widać to zarówno w sylwetkach stworzonych dla pań, jak i panów.

H&M Studio Womenswear AW17

HM STUDIO AW 2017
Fot. Materiały prasowe

Inspirując się kreatywnością i energią Nowego Jorku, w nowej kolekcji H&M Studio Womenswear AW17, uliczny styl miesza się z wyrafinowaną elegancją.

 

Artystyczne printy graffiti zostały nonszalancko zmiksowane z męską kratą, podczas gdy mistrzowskie krawiectwo w zestawieniu z kobiecymi sylwetkami stworzyły mocne, ale czarujące połączenie.

 

HM STUDIO AW 2017
Fot. Materiały prasowe

Ta kolekcja opiera się na krawiectwie skupionym wokół kobiecej sylwetki. Ultra-kobiece detale zostały połączone z wpływami ulicznymi i punkową estetyką, tworząc ostry, ale równocześnie wyrafinowany efekt – mówi Pernilla Wohlfahrt, Head of Design i Creative Director w H&M.

HM STUDIO AW 2017
Fot. Materiały prasowe

Kolekcja odzwierciedla potrzeby współczesnej kobiety – wyraziste okrycia wierzchnie, delikatne sukienki, twarzowe dzianiny, uniwersalne elementy, które można łatwo miksować, akcesoria i wyrafinowane kolory – a mieszanie różnych tkanin tworzy bardziej graficzną strukturę w nowej odważnej odsłonie.

H&M Studio Menswear AW17

HM STUDIO AW 2017
Fot. Materiały prasowe

Męska kolekcja H&M Studio AW17 jest połączeniem tradycji z super-nowoczesnością.

Główne inspiracje czerpane były ze wspinaczki górskiej. Wiele sylwetek nawiązuje do surowego stylu alpinistów z lat 50.

Tworząc zestawienie tradycyjnej odzieży męskiej ze sportowym stylem wspinaczki górskiej stworzyliśmy jakość, która jest nowym akcentem w świecie mody. W kolekcji znajdują się kontrastujące materiały, a szczególny nacisk został położony na balans nowej, współczesnej sylwetki z klasyką – opisuje kolekcję Andreas Löwenstam, Head of Design, Menswear w H&M.

HM STUDIO AW 2017
Fot. Materiały prasowe

Klasyki odzieży wierzchniej, takie jak parka, bomberka czy płaszcz zostały opracowane na nowo, a towarzyszą im ciężkie dzianiny. Funkcjonalne detale, takie jak zintegrowane paski, guziki i ściągacze zostały skontrastowane ze świeżym, wyrafinowanym krawiectwem. Kolekcja jest techniczna, ale równocześnie wytworna – przenosi górskie zbocza na ulice miast.

Kolekcja H&M STUDIO AW 2017 trafi do sklepu internetowego oraz wybranych sklepów stacjonarnych 14 września 2017 roku.

TAGI #H&M

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.