H&M Studio AW 2017
Fot. Viva.pl
VIVA! Tylko u nas

Mikołaj Roznerski, Julia Wieniawa i Karolina Gilon w klimatycznym filmie prezentującym nową kolekcję H&M STUDIO AW17

Artykuł sponsorowany 8 września 2017 06:30
H&M Studio AW 2017
Fot. Viva.pl

Już wkrótce, 14 września, do wybranych sklepów stacjonarnych oraz to sklepu internetowego H&M trafi jesienno-zimowa kolekcja H&M STUDIO na rok 2017. Już dziś możesz zobaczyć nowy lookbook damskiej i męskiej kolekcji. Zobacz, co trafi do sprzedaży.

Potrzebujesz butów na zimową porę? Zobacz na Modago.pl buty zimowe męskie.

W ramach polskiej promocji jesienno-zimowej kolekcji H&M STUDIO powstał film, w którym udział wzięły gwiazdy.

Video: Magda i Adam / OUT OF OFFICE, Muzyka: Tiny Taste, Fot. backstage: Grzegorz Pastuszak

Zobaczymy w nim m.in aktora Mikołaja Roznerskiego, modelkę Karolina Gilon oraz aktorkę Julię Wieniawę.

H&M Studio AW 2017
Fot. Fot. Grzegorz Pastuszak

Tegoroczna odsłona H&M STUDIO to kwintesencja romansu elegancji z luzem oraz nowoczesnego podejścia do łączenia tkanin – widać to zarówno w sylwetkach stworzonych dla pań, jak i panów.

H&M Studio Womenswear AW17

HM STUDIO AW 2017
Fot. Materiały prasowe

Inspirując się kreatywnością i energią Nowego Jorku, w nowej kolekcji H&M Studio Womenswear AW17, uliczny styl miesza się z wyrafinowaną elegancją.

Artystyczne printy graffiti zostały nonszalancko zmiksowane z męską kratą, podczas gdy mistrzowskie krawiectwo w zestawieniu z kobiecymi sylwetkami stworzyły mocne, ale czarujące połączenie.

HM STUDIO AW 2017
Fot. Materiały prasowe

Ta kolekcja opiera się na krawiectwie skupionym wokół kobiecej sylwetki. Ultra-kobiece detale zostały połączone z wpływami ulicznymi i punkową estetyką, tworząc ostry, ale równocześnie wyrafinowany efekt – mówi Pernilla Wohlfahrt, Head of Design i Creative Director w H&M.

HM STUDIO AW 2017
Fot. Materiały prasowe

Kolekcja odzwierciedla potrzeby współczesnej kobiety – wyraziste okrycia wierzchnie, delikatne sukienki, twarzowe dzianiny, uniwersalne elementy, które można łatwo miksować, akcesoria i wyrafinowane kolory – a mieszanie różnych tkanin tworzy bardziej graficzną strukturę w nowej odważnej odsłonie.

H&M Studio Menswear AW17

HM STUDIO AW 2017
Fot. Materiały prasowe

Męska kolekcja H&M Studio AW17 jest połączeniem tradycji z super-nowoczesnością.

Główne inspiracje czerpane były ze wspinaczki górskiej. Wiele sylwetek nawiązuje do surowego stylu alpinistów z lat 50.

Tworząc zestawienie tradycyjnej odzieży męskiej ze sportowym stylem wspinaczki górskiej stworzyliśmy jakość, która jest nowym akcentem w świecie mody. W kolekcji znajdują się kontrastujące materiały, a szczególny nacisk został położony na balans nowej, współczesnej sylwetki z klasyką – opisuje kolekcję Andreas Löwenstam, Head of Design, Menswear w H&M.

HM STUDIO AW 2017
Fot. Materiały prasowe

Klasyki odzieży wierzchniej, takie jak parka, bomberka czy płaszcz zostały opracowane na nowo, a towarzyszą im ciężkie dzianiny. Funkcjonalne detale, takie jak zintegrowane paski, guziki i ściągacze zostały skontrastowane ze świeżym, wyrafinowanym krawiectwem. Kolekcja jest techniczna, ale równocześnie wytworna – przenosi górskie zbocza na ulice miast.

Kolekcja H&M STUDIO AW 2017 trafi do sklepu internetowego oraz wybranych sklepów stacjonarnych 14 września 2017 roku.

TAGI #H&M

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.