walentynki
Fot. Adobe Stock
VIVA! Tylko u nas

Nie tylko czekoladki! W tym roku podaruj swojej Walentynce coś niebanalnego!

To idealny prezent dla melomanów i miłośników nowoczesnego designu!

Artykuł sponsorowany 8 lutego 2020 10:00
walentynki
Fot. Adobe Stock

Nie masz jeszcze pomysłu na walentynkowy prezent dla swojej drugiej połówki? Zapomnij o stereotypowych podarunkach. Czekoladki czy tulipany, chociaż są romantyczne, mogą wydawać się dość sztampowe. Co podarować 14 lutego, by prezent się udał i był miłym zaskoczeniem? W tym roku najważniejsze jest niekonwencjonalne podejście, pomysł i oczywiście personalizacja. Nie ma przecież nic lepszego, niż prezent skrojony na miarę. 

kolacja
Fot. Adobe Stock

Jeśli nadal nie wiesz, co ofiarować swojej ukochanej na walentynki lub masz wrażenie, że wszystko już było, to pomyśl o słuchawkach Huawei FreeBuds 3. Czym się wyróżniają i dlaczego w tym roku zakochani mogą liczyć na jeszcze więcej dobrej energii? Sprawdź!

Romantyczny prezent od Huawei - czerwone słuchawki FreeBuds 3 

słuchawki Huawei
Fot. Mat. prasowe

Twoja druga połówka kocha muzykę? A może nie wyobraża sobie dnia bez długich rozmów telefonicznych? Podaruj jej coś, co wyrazi uczucia na wiele sposobów! 
Pomyśl o innowacyjnych słuchawkach bezprzewodowych Huawei FreeBuds 2. Wyróżniają się funkcją ANC (Active Noise Cancellation), która neutralizuje szumy, zapewniając krystalicznie czysty dźwięk nawet w trudnych warunkach zewnętrznych. Na uwagę zasługuje też etui, które umożliwia bezprzewodowe ładowanie słuchawek oraz ładowanie zwrotne przy pomocy smartfona, co znacznie wydłuża czas działania. Urządzenie jest pozbawione przewodów, więc raz na zawsze można zapomnieć o plączących się kablach! To nie koniec! Słuchawki dostępne są w designerskim i bardzo romantycznie kolorze czerwonym. 

Huawei słuchawki
Fot. Mat. prasowe

Huawei udowadnia, że warto mieć swoją drugą połówkę!

Z okazji tegorocznych walentynek Huawei przygotował coś wyjątkowego! Każdy, kto kupi jeden z objętych promocją produktów marki, otrzyma inny produkt w zestawie! W ofercie można znaleźć bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeBuds 3, które dostaniesz w pakiecie z bezprzewodowymi słuchawkami Huawei FreeBuds Lite! Dając podarunek swojej drugiej połówce, możesz zrobić prezent również sobie! 

Promocja potrwa do 16 lutego lub do wyczerpania zapasów. Produkty w walentynkowej ofercie dostępne są na huawei.pl.

Śpieszcie się, bo czujemy, że taka okazja szybko się nie powtórzy!!! :) 

Huawei
Fot. Mat. prasowe

Materiał powstał z udziałem marki Huawei. 
 

TAGI #Walentynki

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.