trendy-zima-2021-ulubiona-kurtke-zimowa-ksieznej-diany
Fot. Getty Images
VIVA! SHOPPING

Trendy zima 2021. Ulubioną kurtkę zimową księżnej Diany znajdziesz w popularnej sieciówce!

To ponadczasowy klasyk!

Paulina Filipowicz 7 grudnia 2020 17:29
trendy-zima-2021-ulubiona-kurtke-zimowa-ksieznej-diany
Fot. Getty Images

Księżna Diana, modowa ikona lat 90., do dziś zachwyca i inspiruje miliony kobiet na całym świecie. W tym sezonie jej ponadczasowy styl wkracza do mainstreamu również dzięki długo wyczekiwanemu czwartemu sezonowi serialu The Crown. Tegoroczna premiera najnowszej odsłony produkcji była tym bardziej wyczekiwana, że po raz pierwszy pojawiła się w niej postać księżnej Diany. Nic więc dziwnego, że trendy, które Lady Di lansowała kilka dekad temu, dziś znowu są pożądane. Okazuje się, że wcale nie trzeba szukać daleko, by odtworzyć kultowe looki stylowej księżnej!

Dni robią się coraz chłodniejsze. Czas na zmianę garderoby. Wejdź na Modago.pl i zobacz modne w tym sezonie kurtki jesienne damskie.

Trendy zima 2021. Ulubioną kurtkę zimową księżnej Diany znajdziesz w popularnej sieciówce

Mimo, że największy podziw wzbudzają looki księżnej z oficjalnych wystąpień i przyjęć, Diana była również królową stylu athleisure. Jej codzienne stylizacje były wygodne, kolorowe, pełne niewymuszonej elegancji, a przede wszystkim, zawsze stylowe. Nieformalne outfity księżnej są na naszym modowym radarze, a dokładniej postanowiliśmy przyjrzeć się jej zimowym stylizacjom.

Diana była wielką fanką zimowych sportów, a wypad na stok był obowiązkowym punktem rodzinnych rozrywki Windsorów. Księżna zawsze stylowa, również podczas uprawiania sportu, nie rezygnowała z modnych fasonów. Jej ulubionym była czerwona kurtka puchowa, w której nie jednokrotnie została sfotografowana przez paparazzi.

trendy-zima-2021-ulubiona-kurtke-zimowa-ksieznej-diany
Fot. Getty Images

Okazuje się, że niemal identyczny, ponadczasowy fason można znaleźć w ofercie znanej polskiej marki Cropp. Model ten kosztuje zaledwie 139,99 zł i ciągle jest dostępny we wszystkich rozmiarach. Ciepła i stylowa kurtka to podstawowy element zimowej garderoby. Pragniemy, aby nie tylko chroniła nas przed zimnem, ale aby nadawała stylizacji charakteru. Ten fason spełnia obydwie te funkcje!   

Pikowana kurtka puchowa z kapturem, Cropp, 139,99 zł

trendy-zima-2021-ulubiona-kurtke-zimowa-ksieznej-diany
Fot. Mat.prasowe

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.