trendy-zima-2021-ulubiona-kurtke-zimowa-ksieznej-diany
Fot. Getty Images
VIVA! SHOPPING

Trendy zima 2021. Ulubioną kurtkę zimową księżnej Diany znajdziesz w popularnej sieciówce!

To ponadczasowy klasyk!

Paulina Filipowicz 7 grudnia 2020 17:29
trendy-zima-2021-ulubiona-kurtke-zimowa-ksieznej-diany
Fot. Getty Images

Księżna Diana, modowa ikona lat 90., do dziś zachwyca i inspiruje miliony kobiet na całym świecie. W tym sezonie jej ponadczasowy styl wkracza do mainstreamu również dzięki długo wyczekiwanemu czwartemu sezonowi serialu The Crown. Tegoroczna premiera najnowszej odsłony produkcji była tym bardziej wyczekiwana, że po raz pierwszy pojawiła się w niej postać księżnej Diany. Nic więc dziwnego, że trendy, które Lady Di lansowała kilka dekad temu, dziś znowu są pożądane. Okazuje się, że wcale nie trzeba szukać daleko, by odtworzyć kultowe looki stylowej księżnej!

Trendy zima 2021. Ulubioną kurtkę zimową księżnej Diany znajdziesz w popularnej sieciówce

Mimo, że największy podziw wzbudzają looki księżnej z oficjalnych wystąpień i przyjęć, Diana była również królową stylu athleisure. Jej codzienne stylizacje były wygodne, kolorowe, pełne niewymuszonej elegancji, a przede wszystkim, zawsze stylowe. Nieformalne outfity księżnej są na naszym modowym radarze, a dokładniej postanowiliśmy przyjrzeć się jej zimowym stylizacjom.

Diana była wielką fanką zimowych sportów, a wypad na stok był obowiązkowym punktem rodzinnych rozrywki Windsorów. Księżna zawsze stylowa, również podczas uprawiania sportu, nie rezygnowała z modnych fasonów. Jej ulubionym była czerwona kurtka puchowa, w której nie jednokrotnie została sfotografowana przez paparazzi.

trendy-zima-2021-ulubiona-kurtke-zimowa-ksieznej-diany
Fot. Getty Images

Okazuje się, że niemal identyczny, ponadczasowy fason można znaleźć w ofercie znanej polskiej marki Cropp. Model ten kosztuje zaledwie 139,99 zł i ciągle jest dostępny we wszystkich rozmiarach. Ciepła i stylowa kurtka to podstawowy element zimowej garderoby. Pragniemy, aby nie tylko chroniła nas przed zimnem, ale aby nadawała stylizacji charakteru. Ten fason spełnia obydwie te funkcje!   

Pikowana kurtka puchowa z kapturem, Cropp, 139,99 zł

trendy-zima-2021-ulubiona-kurtke-zimowa-ksieznej-diany
Fot. Mat.prasowe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!