wella_professionals
Fot. Mat.prasowe
VIVA! Tylko u nas

Odkryj trendy w koloryzacji włosów na jesień od Wella Professionals

Jakie kolory będą modne w tym sezonie?

Artykuł sponsorowany 15 września 2018 15:30
wella_professionals
Fot. Mat.prasowe

W dzisiejszych czasach możemy wyrażać siebie bez ograniczeń poprzez makijaż, ubranie i włosy. Kiedyś kolor włosów miał po prostu pasować do twarzy, teraz jest najmodniejszą częścią naszego looku! Jaka koloryzacja będzie najbardziej trendy w sezonie jesień-zima 2018? 

Trendy w koloryzacji włosów na jesień-zimę 2018/2019 

Tej jesieni fryzjerzy są artystami, którzy mając do dyspozycji bogatą paletę kolorystyczną, wyrażają siebie poprzez kreowanie nowych kolorów i kształtów. Eksperci Wella Professionals zainspirowali się sztuką i stworzyli żywe odcienie, które umożliwiają uzyskanie pięknego harmonijnego looku. W jesienno-zimowej palecie kolorów króluje wyrazista czerwień, głęboki błękit i przebłyski czerni. Te trzy wiodące kolory pojawiają się w różnych stopniach nasycenia i różnych odcieniach. Rezultatem są czyste kolory, ale w ich delikatniejszych, jakby rozmytych wersjach. Zobaczcie najnowsze, zachwycające propozycje od Wella Professionals!

Odcienie szarości 

wella_professionals
Fot. Mat. prasowe

Popiel, siwy, chłodne srebro, lawendowy szary… Moda na odcienie szarości we włosach nie mija! Metaliczne odcienie są stworzone dla odważnych kobiet, które kochają się wyróżniać. Potrzebujesz zmian? W nowym sezonie warto postawić na oryginalny look, a taka koloryzacja doda siły i pewności siebie!

Odcienie rudości 

wella_professionals
Fot. Mat. prasowe

W tym sezonie eksperci Wella Professionals zachwycili się rudymi odcieniami. Rude i czerwone włosy przez długi czas nie były w modzie, ale tej jesieni triumfalnie powracają! Włosy w kolorze miedzi wyrażają indywidualny charakter, fantazję i kreatywność. Kobieta z rudymi włosami jest postrzegana jako osoba pełna pasji do życia!

Odcienie czerni  

wella_professionals
Fot. Mat. prasowe

Jesienią 2018 na czasie będą odcienie czerni, które przechodzą w intensywną wiśnię i seksowną śliwkę. W tym sezonie zapominamy o jednolitych, grzecznych kolorach, stawiamy na czerń podszyty wyrazistymi i głębokimi kolorami. Całość? Niebanalna, charakterna i super modna! 

Najlepsza koloryzacja? Tylko od Wella Profesionnals!

wella_professionals
Fot. Mat. prasowe

Pragniesz wyjątkowy kolor włosów? Wypróbuj PURE CHROMA NONTOURING od Wella Professionals! To rewolucyjna technika koloryzacji, która umożliwia tworzenie zaskakujących efektów kolorystycznych, od subtelnych niuansów po zdecydowany kolor. Kolor, pozornie monochromatyczny, przy bliższym poznaniu odsłania się jako wielotonowy i pełen głębi. Spróbuj i zobacz różnicę! 

Szukaj najlepszych salonów Wella Professionals z logo Color Master! 
 

Materiał powstał we współpracy z marką Wella Professionals

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.