Magda Mołek, VIVA! nr 12, czerwiec 2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
TRENDY WIOSNA 2021

Trendy na wiosnę 2021. Magda Mołek zachwyca w modnej kamizelce z Zara!

To największy trend na wiosnę 2021!

Paulina Filipowicz 30 marca 2021 18:29
Magda Mołek, VIVA! nr 12, czerwiec 2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

W sezonie wiosna 2021 fashionistki lansują trend na kamizelki! To kolejny retro fason, wpisujący się w estetykę granny chic, który szybko rozkochał w sobie branżę mody. Choć przez wielu bezrękawniki i kamizelki kojarzone są z tradycyjnym ubiorem starszego pokolenia, w tym sezonie nabierają nowego charakteru. Wie o tym doskonale Magda Mołek, która zaprezentowała się ostatnio w bardzo modnym fasonie z popularnej sieciówki!

Trendy na wiosnę 2021. Neonowa zieleń to najmodniejszy kolor na wiosnę 2021

Trendy na wiosnę 2021. Magda Mołek w modnej kamizelce z Zara

Magda Mołek to nie tylko znana dziennikarka, ale również od lat ikona stylu. Genialne wyczucie trendów, oryginalne stylizacje i zabawa modą to jej znaki rozpoznawcze. Trzeba przyznać, że dziennikarka mimo upływu lat wygląda zawsze stylowo, pięknie i naprawdę oryginalnie. Profil Magdy Mołek na Instagramie, pełen jest modnych stylizacji, które mogą być inspiracją na nowy sezon wiosna 2021.

Ostatnio Magda Mołek pokazała swoją nową wiosenną stylizację z modną kamizelką w roli głównej. Gwiazda postawiła na biały model z nowej kolekcji marki ZARA. Kosztuje on 119 zł i jest dostępny w rozmiarach od XS do XL.

Quiz: Jaka fryzura pasuje do twojego temperamentu?

Trendy wiosna 2021. Klasyczny trencz to najmodniejszy płaszcz na wiosnę 2021!

Kamizelki wyglądają dobrze nie tylko założone nonszalancko na gołe ciało zamiast bluzki, ale również zarzucone na sukienkę czy koszulę. Można nosić je w wersji eleganckiej, ale również w estetyce granny chic, tak jak to robią duńskie blogerki. Retro szyk to bezsprzecznie jeden z najważniejszych trendów tego roku. Look z koszulą i kamizelką to również świetne zestawienie dla wielbicieli ze stylu preppy. Wywodząca się z amerykańskich uniwersytetów estetyka preppy to połączeniem amerykańskiego luzu z tradycyjną elegancją. Wybierz swój własny styl i stwórz modny look na wiosnę 2021 z kamizelką w roli głównej!  

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.