Carrie Bradshaw
Fot. James Devaney/GC Images
Moda 2022

Trendy na lato 2023: Ulubione buty Carrie Bradshaw czyli Birkenstock

Czy wygodne chodaki mogą być również trendy?

Aleksandra Frankowska 13 lutego 2023 13:27
Carrie Bradshaw
Fot. James Devaney/GC Images

W najnowszym sezonie „And Just Like That” możemy zobaczyć Carrie Brdshaw w niecodziennym obuwiu. Pisarka, która słynie ze swojej miłości do szpilek, zwłaszcza tych od Manolo Blahnika, zmieniła swoje upodobania? Na jednym ze zdjęć widzimy ją z modnych... chodakach. Co za zmiana!

ZOBACZ TEŻ: Niezwykła stylizacja vintage Carrie Bradshaw

Carrie Bradshaw w Birkenstockach

Tego jeszcze nie było! Carrie Bradshaw na najnowszych zdjęciach z planu „And Just Like That”  pojawiła się w chodakach marki Birkenstock. Gdzie podziały się jej modne szpilki na niebotycznych obcasach? Do tej pory po swoim ukochanym Manhattanie Bradshaw przechadzała się przede wszystkim w Manolo Blahnikach. Teraz jednak coś się zmieniło, chociaż… nie marka premium.

Carrie Bradshaw
Fot. James Devaney/GC Images

Wielbicielka mody wybrała parę z kolekcji, która powstała we współpracy Birketnstock i Gucci. Charakterystyczny wzór idealnie dopasowała do swojej sportowej stylizacji. Nie zabrakło również sportowych skarpetek, które dodały jej uroku. Jak oceniacie ten styl? Czy to jeszcze ta słynna Carrie Bradshaw?

Carrie Bradshaw
Fot. James Devaney/GC Images

Carrie Bradshaw zmienia szpilki na chodaki?

Jeszcze w pierwszym sezonie serialu mogliśmy zobaczyć Carrie na płaskiej podeszwie, ponieważ przeszła operację biodra. Wówczas takie obuwie było dla niej koniecznie. Jak to się stało, że wróciła do płaskich butów. Czy Birkenstocki skradły serce nowojorskiej fashionistki? Według najnowszych trendów, Birkenstocki były jednymi z najbardziej pożądanych butów w 2021 i 2022 roku. Jesteśmy przekonani, że to iż wybrała je również Carrie sprawi, że będą one obuwiem roku 2023. Jak sądzicie? 

CZYTAJ TEŻ: Seks w Wielkim Mieście: czy Carrie i Aidan znów będą parą?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…